top of page

VTJ+J 2023 - Zimní kemp proběhl v Plzni

Zimní část letošního celostátního soustředění juniorů a juniorek, Zimní halový kemp 2023, se dle plánu uskutečnil od pátku 3. listopadu do neděle 5. listopadu v Plzni.

Sportovní zázemí našel opět ve sportovních halách TJ Lokomotiva Plzeň. Tentokrát využil prostory dvou z nich - halu č. 2 s plochou o rozměrech 65 x 31 m, kterou lze rozdělit stahovací stěnou na 2 stejné poloviny a halu č. 3 o rozměrech 40 x 25 m.

Sobotní program byl naplněn individuálními cvičeními pro brankáře, obránce a útočníky. Následovaly také útočné a obranné činnosti jednotlivce, souhra při útočných systémech, herní činnosti trojic, dvojic. Vše se odvíjelo na šesti brankovištích, kdy se každá skupina dostala na jiné cvičení (forma kruhového tréninku). Po večeři v sobotu došlo na herní předvedení juniorů a juniorek, kteří nebyli v Chropyni na letním kempu. Sobotní program byl ukončen 22:00 hod.

V neděli se v hale č. 2 uskutečnila tréninková utkání, která byla pro trenéry možností složení útočných a obraných řad. Tato soustředění slouží mimo jiné k tomu, aby se vybraly sestavy reprezentačních celků juniorů a juniorek pro zápasy Čechy - Morava, nebo Východ - Západ pro rok 2024. Výběrová utkání by se měla konat v květnových dnech.

Zimního kempu se zúčastnilo 110 frekventantů, 55 juniorek, 55 juniorů z celé ČR. Největší zastoupení měly oddíly Sokol Tymákov, Sokol Krčín, TJ Přeštice, Sokol Dobruška, Sokol Podhorní Újezd, Spartak Modřany, NH Řevnice, TJ Nýřany, TJ Stará Huť, Jiskra Humpolec, Sokol Nezvěstice, TJ Plzeň Újezd, SK Studénka, TJ Chropyně, Sokol Ejpovice, TJ Stará Ves.. Po dvou, či jednom účastníkovi měly oddíly: Sokol Vracov, KNH Litvínov, KNH Chomutov, SSK Vítkovice, TJ Chropyně, TJ Žatec, Sokol Svinov, TJ Božkov, Sokol Opatovice, TJ Žatec, KNH Spoje Praha, TJ Avia Čakovice.

O sportovní rozvoj mladých sportovců se starali zkušení instruktoři m.n.h. Pavel Šrail (Sokol Tymákov), Rostislav Bajtek (TJ Pustějov), Tomáš Pavlík (Sokol Krčín), m.n.h. Jiří Pešek (TJ Stará Huť), Lukáš Gorpiel (SK Studénka), Ladislav Molnár (TJ Avia Čakovice), Karel Nekut (TJ Litohlavy), m.n.h. Václava Šmídlová (Sokol Tymákov), m.n.h. Petra Vošlajerová (Sokol Dobruška), m.n.h. Ladislav Beneda (TJ Plzeň Újezd), Hana Štrublíková (TJ Chropyně), Filip Fišer (TJ Stará Huť) a Věra Sikmundová (TJ Chropyně) - zdravotnice, pod hlavním vedením m.n.h. Stanislav Zadražil (TJ Přeštice).

Účastníci tohoto soustředění byli ubytováni v Domově mládeže při SPŠE Plzeň Slovany. Stravování bylo zajištěno v restauraci „Péčko“, nedaleko od Domova mládeže a v blízkosti sportovního areálu TJ Lokomotiva Plzeň. Stravování bylo na velmi dobré úrovni, v dostatečném množství, což konstatovala většina zúčastněných.

Po celou dobu zimního kempu byla zajišťována dokumentace (foto, video) členem VV SNH Filipem Fišerem. Fotky a hodnocení bude možné shlédnout na webech kempů a SNH.

Zimní kemp byl zakončen obědem s balíčkem na cestu a následně se junioři a juniorky rozjeli k domovům.

287 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page