top of page

Mezizemská utkání Čechy-Morava 2023 a Superpohár mládeže se blíží...

Mezizemská utkání Čechy-Morava se v roce 2023 uskuteční v neděli 7. května ve sportovním areálu oddílu národní házené TJ Přeštice v západočeské oblasti.

V rámci hlavního nedělního programu mezizemských utkání budou rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2022 a také výsledky ankety o nejlepší hráčku a hráče 2. lig za soutěžní ročník 2021/22.

Bohatý bude rovněž doprovodný program, který nabídne hned několik zajímavých střetnutí. Přípravná utkání reprezentačních výběrů budou odehrána v sobotu 6. května dopoledne, a to na hřišti TJ Přeštice (výběry Čech, resp. Západu) a také na hřištích TJ Nýřany a Sokola Blovice (výběry Moravy, resp. Východu). V sobotu odpoledne pak budou v Přešticích odehrány rovněž výběrová utkání juniorů a juniorek Západ – Východ a již tradiční „utkání legend Čechy – Morava“.

V rámci svátečního víkendu bude v sobotu 6. května ve středočeské a západočeské oblasti odehrán rovněž Superpohár České republiky 2023, neboli turnaje oblastních výběrů mladšího a staršího žactva.

Po roce se národní házená, respektive Mezizemská utkání Čechy-Morava, vrátí rovněž na televizní obrazovky. Sportovní redakce České televize bude již tradičně zajišťovat záznam hlavních utkání mužů i žen a reportáž z utkání legend. Celý pořad se 120 minutovou stopáží bude na sportovním kanálu ČT Sport vysílán v průběhu měsíce května. Následně bude záznam ke shlédnutí rovněž v archivu ČT.

71 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page