top of page
mladez.jpg

MLÁDEŽ

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2023 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2023 * MLADŠÍ ŽÁCI * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast) www.nhcakovice.cz
kontakt pořadatele: Jana Binar Broučková (tel.: 775 515 740, e-mail: jana.brouckova@gmail.com)
ředitel akce: Hana Čermáková (tel.: 776 241 171, e-mail:
c.h@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Gřes, Ronald Plaček, Milan Petruželka
pořadí: 1.TJ Litohlavy (ZČ), 2.
TJ S. Opatovice n/L. (VČ), 3.Draken Brno (JM), 4.TJ Avia Čakovice (StČ), 5.Sokol Svinov (SM), 6.SK Louka (SČ)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2023 * MLADŠÍ ŽAČKY * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Nikola Tušková (tel.: 737 067 253, e-mail: niki.tuska@seznam.cz
rozhodčí: Pavel Jíra, Aleš Lenfeld, Natálie Navrátilová
pořadí: 1.Sokol Tymákov (ZČ), 2.
Draken Brno (JM), 3.Sokol Krčín (VČ), 4.SK Studénka (SM), 5.TJ Stará Huť (StČ), 6.KNH Litvínov (SČ)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2023 * STARŠÍ ŽÁCI * 9. – 11. 6. 2023

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 731 465 091, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437, e-mail: betamal@m-zone.cz)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Tomáš Sýkora, Michal Štengl
pořadí: 1.SK Studénka (SM), 2.Sokol Dobruška (VČ), 3.Draken Brno (JM), 4.
TJ Žatec (SČ), 5.TJ Kyšice (ZČ), 6.TJ Avia Čakovice (StČ)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2023 * STARŠÍ ŽAČKY * 9. – 11. 6. 2023

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail:
sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Filip Fišer, Petr Rauch, Jan Malý
pořadí: 1.Sokol Tymákov (ZČ), 2.TJ Chropyně (SM), 3.Sokol Krčín (VČ), 4.TJ Jiskra Humpolec (JM), 5.KNH Litvínov (SČ), 6.Sokol Březno (StČ)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2023 * DOROSTENCI * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz
kontakt pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail:
s.zadrazil@seznam.cz)
ředitel akce: František Zavadil (tel.: 606 622 089, e-mail:
zavadil.f@seznam.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Zdeněk Hejl, Petr Rauch, Martin Leugner
pořadí: 1.TJ Přeštice (ZČ), 2.NH Řevnice (StČ), 3.TJ Stará Ves n/O. (SM), 4.SK Autonot Jihlava (JM), 5.KNH Chomutov
(SČ), 6.TJ S. Podhorní Újezd (VČ)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2023 * DOROSTENKY * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail:
miroslavsir@centrum.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Jan Malý, Miroslav Přikryl, Petr Šimánek
pořadí: 1.Sokol Tymákov (ZČ), 2.TJ S. Vracov (JM), 3.TJ Stará Huť (StČ), 4.
Sokol Dobruška (VČ), 5.KNH Litvínov (SČ), 6.SK Studénka (SM)

kompletní výsledky

POHÁR ČESKÉ REPUBLIKY

 

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2023 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2023 * MLADŠÍ ŽÁCI * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: TJ Plzeň-Újezd (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Stanislava Kučerová (tel.: 777 220 810, e-mail: stanislava.kucerova@email.cz)
ředitel akce: Marek Křovák (tel.: 736 675 454, e-mail:
marek.krovak@me.com)
rozhodčí: Libor Kult, Dan Svoboda, Jindřich Šperl
pořadí: 1.TJ Jiskra Humpolec (JM), 2.Sokol Tymákov (ZČ - náhradník za StČ), 3.TJ Chropyně (SM), 4.TJ Přeštice (ZČ), 5.
SK Studénka (SM - náhradník za VČ), 6.TJ Plzeň-Újezd (ZČ - náhradník za SČ)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2023 * MLADŠÍ ŽAČKY * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: Sokol Bakov n/J. (středočeská oblast) www.nhbakov.cz
kontakt pořadatele: Luboš Pánek (tel.: 725 025 456, e-mail: hazenabakov@gmail.com)
ředitel akce: Eduard Pavlíček (tel.: 733 505 731, e-mail:
eda.pavlicek@seznam.cz)
rozhodčí: Miroslav Beran, Tomáš Sýkora, Michal Barabáš
pořadí: 1.TJ Přeštice (ZČ), 2.Sokol Svinov (SM), 3.
TJ Žatec (SČ), 4.TJ Miroslav (JM), 5.TJ Lázně Bělohrad (VČ), 6.Sokol Bakov n/J. (StČ)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2023 * STARŠÍ ŽÁCI * 9. – 11. 6. 2023

pořadatel: TJ S. Ejpovice (západočeská oblast) www.hazenaejpovice.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989, e-mail: kalcik.ejpovice@seznam.cz)
ředitel akce: Petr Tausche (tel.: 737 375 640, e-mail:
p.tausche@centrum.cz)
rozhodčí: Stanislav Zadražil, Lukáš Zimmermann, Petr Holý
pořadí: 1.Sokol Ostopovice (JM), 2.TJ Litohlavy (ZČ), 3.TJ S. Ejpovice (pořadatel), 4.Sokol Svinov (SM), 5.Sokol Krčín (VČ), 6.Baník Most NH (SČ), 7.TJ Stará Huť (StČ)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2023 * STARŠÍ ŽAČKY * 9. – 11. 6. 2023

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz
kontakt pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail: s.zadrazil@seznam.cz)
ředitel akce: Petr Šatra (tel.: 727 888 070, e-mail:
petr.satra@akhela.net)
rozhodčí: Pavel Jíra, Pavel Jurtík, Jindřich Hruška
pořadí: 1.TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2.Sokol Svinov (SM), 3.TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 4.TJ Přeštice (pořadatel), 5.Draken Brno (JM), 6.TJ Jiskra Raspenava (SČ), 7.KNH Spoje Praha (StČ)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2023 * DOROSTENCI * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: TJ Nýřany (západočeská oblast) www.nhnyrany.cz
kontakt pořadatele: Miroslav Havlíček (tel.: 775 225 914, e-mail: hazena.nyrany@seznam.cz)
ředitel akce: Michal Volek (tel.: 720 954 465, e-mail:
7sakal7@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Adámek, Michal Štengl, Aleš Václavik, Lukáš Zimmermann
pořadí: 1.TJ Božkov (ZČ), 2.TJ Nýřany (ZČ - náhradní za VČ), 3.TJ Chropyně (SM), 4.TJ Žatec (SČ), 5.TJ Avia Čakovice (StČ), 6.
Draken Brno (JM)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2023 * DOROSTENKY * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast) www.knhspojepraha.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail:
ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Vladimír Martínek, Lukáš Jáneš, Jakub Stašek, Ctirad Leinweber
pořadí: 1.TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2.Sokol Krčín (VČ), 3.TJ Jiskra Humpolec (JM), 4.Sokol Kokory
(SM), 5.TJ Avia Čakovice (StČ), 6.TJ Žatec (SČ), 7.KNH Spoje Praha (pořadatel)

kompletní výsledky

SUPERPOHÁR MLÁDEŽE

Propozice Superpoháru mládeže 2023 zde
Formuláře ke stažení (soupiska atd.) zde

Superpohár 2023 * MLADŠÍ ŽÁCI * 6. 5. 2023 * hřiště Praha-Čakovice

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast) www.nhcakovice.cz
kontakt pořadatele: Šárka Bočková (tel.: 603 980 849, e-mail: hazena@nhcakovice.cz)
ředitel akce: Jana Binar Broučková (tel.: 775 515 740, e-mail: jana.brouckova@seznam.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Jindřich Hruška
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr východních Čech, 3. výběr severní Moravy, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr středních Čech, 6. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2023 * MLADŠÍ ŽAČKY * 6. 5. 2023 * hřiště Praha-Modřany

pořadatel: TJ Spartak Modřany (středočeská oblast) modrany.narod­nihazena.cz
kontakt pořadatele: Hana Čermáková (tel.: 776 241 171, e-mail: modrany@narodnihazena.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Dan Svoboda, Petr Holý ml.
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr jižní Moravy, 4. výběr východních Čech, 5. výběr severních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2023 * STARŠÍ ŽÁCI * 6. 5. 2023 * hřiště Plzeň-Újezd

pořadatel: TJ Plzeň-Újezd (západočeská)
kontakt pořadatele: Stanislava Kučerová (tel.: 777 220 810, e-mail: stanislava.kucerova@email.cz)
ředitel akce: Lucie Kučerová (tel.: 777 221 691, e-mail: kucerova.luca@seznam.cz)
rozhodčí: Jindřich Šperl, Pavel Founě
pořadí: 1. výběr severní Moravy, 2. výběr středních Čech, 3. výběr západních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr východních Čech, 6. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2023 * STARŠÍ ŽAČKY * 6. 5. 2023 * hřiště Tymákov

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Souček, Libor Picek
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr východních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr severních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČR

Propozice Zimního halového mistrovství ČR mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Finále ZHM ČR 2024 * MLADŠÍ ŽÁCI * neděle 17. 3. 2024 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: TJ Litohlavy (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Zdeněk Hejl (tel.: 724 127 376, e-mail: hejlzdenda@seznam.cz)
ředitel akce: ???

rozhodčí: Stanislav Zadražil, Kamil Štycha

účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???

kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2024 * MLADŠÍ ŽAČKY * sobota 16. 3. 2024 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) 
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: ???

rozhodčí: ???

účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA DOROSTENCI

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * neděle 18. 2. 2024 * hala BRNO-ŘEČKOVICE (1.NH)

pořadatel: Draken Brno (jihomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Jaromír Skalník (tel.: 731 836 516, e-mail: skalnikjaromir@seznam.cz)
rozhodčí: Natálie Navrátilová, Martin Pavlok
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Draken Brno A (JM), 3. Sokol Kokory
(SM), 4. Draken Brno B (JM), 5. SK Autonot Jihlava (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * neděle 4. 2. 2024 * hala DOBRUŠKA

pořadatel: VČ OSK SNH (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Pavel Kotlář (tel.: 723 055 006, e-mail: pavelkotlar@tiscali.cz)
rozhodčí: Petr Šimánek, Martin Leugner, Filip Fišer, Jan Václavek

pořadí: 1. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 2. NH Řevnice (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * neděle 21. 1. 2024 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Zdeněk Hejl, Jakub Stašek

pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Žatec (SČ), 5. KNH Chomutov (SČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * neděle 25. 2. 2024 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SM OSK SNH (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Ing. Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)

rozhodčí: Miloň Ziegler, Lukáš Gorpiel

účastníci: SK Studénka (SM), Draken Brno A (JM), Sokol Kokory (SM), SK Autonot Jihlava (JM), NH Řevnice (StČ), Sokol Dobruška (VČ)

kompletní výsledky zde

rozlosování zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * neděle 25. 2. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Adámek, Vojtěch Suchý

účastníci: TJ Litohlavy (ZČ), TJ Přeštice (ZČ), Sokol Tymákov (ZČ), TJ Žatec (SČ), TJ S. Podhorní Újezd (VČ), Sokol Krčín (VČ)

kompletní výsledky zde

rozlosování zde

DOROSTENCI * Finále * sobota 16. 3. 2024 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: TJ Pustějov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Radek Šimeček (tel.: 728 889 060, e-mail: hazena.pustejov@gmail.com)
ředitel: ???
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Miloň Ziegler

účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA DOROSTENKY

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * neděle 21. 1. 2024 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
rozhodčí: Natálie Navrátilová, Robert Pechal

pořadí: 1. TJ Jiskra Humpolec (JM), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Svinov (SM), 4. SK Studénka (SM), 5. TJ Chropyně (SM)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * neděle 28. 1. 2024 * hala DOBŘÍŠ

pořadatel: StČ OSK SNH (středočeská oblast) www.narodnihazena.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Ing. Lukáš Jáneš, Ctirad Leinweber, Dan Svoboda

pořadí: 1. TJ Stará Huť (StČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. KNH Spoje Praha (StČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * neděle 28. 1. 2024 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Vladimír Martínek, Jan Malý, Tomáš Sýkora

pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. TJ Žatec (SČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * neděle 25. 2. 2024 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz

kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)

rozhodčí: ???

účastníci: TJ Jiskra Humpolec (JM), TJ S. Vracov (JM), Sokol Svinov (SM), TJ Chropyně (SM), Sokol Krčín (VČ), KNH Spoje Praha (StČ)

kompletní výsledky zde

rozlosování zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * neděle 10. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Michal Štengl

účastníci: Sokol Tymákov (ZČ), TJ S. Nezvěstice (ZČ), TJ Přeštice (ZČ), TJ Plzeň-Újezd (ZČ), TJ Stará Huť (StČ), Sokol Dobruška (VČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Finále * sobota 16. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)

kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel: ???
rozhodčí: ???, ???, ???

účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA STARŠÍ ŽÁCI

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

STARŠÍ ŽÁCI * Semifinále sk. A * neděle 10. 3. 2024 * hala DOBRUŠKA

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
rozhodčí: ???
účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???
kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽÁCI * Semifinále sk. B * sobota 17. 2. 2024 * hala SZEŠ ŽATEC

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast)

kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)

rozhodčí: Vladimír Martínek, Jan Malý, Michal Janák

pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ Stará Huť (StČ), 5. TJ Přeštice (ZČ), 6. Baník Most NH (SČ)

kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽÁCI * Finále * sobota 23. 3. 2024 * hala OSTRAVA-SVINOV

pořadatel: Sokol Svinov (sevberomoravská oblast)

kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)

ředitel akce: ???

rozhodčí: Miloň Ziegler, Natálie Navrátilová

účastníci: TJ Litohlavy (ZČ), TJ S. Nezvěstice (ZČ), TJ Žatec (SČ), ???, ???, ???

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA STARŠÍ ŽAČKY

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

STARŠÍ ŽAČKY * Semifinále sk. A * sobota 2. 3. 2024 * hala OSTRAVA-SVINOV

pořadatel: Sokol Svinov (sevberomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, ???
účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???
kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽAČKY * Semifinále sk. B * neděle 3. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)

kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)

rozhodčí: ???

účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???

kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽAČKY * Finále * sobota 9. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel akce
: ???

rozhodčí: Jan Adámek, Jan Malý

účastníci: ???, ???, ???, ???, ???, ???

kompletní výsledky zde

bottom of page