top of page
mladez.jpg

MLÁDEŽ

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2024 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2024 * MLADŠÍ ŽÁCI * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Ostrava-Svinov

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast) www.hazenasvinov.cz
kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)
ředitel akce: Ing. Zbyněk Planka (tel.: 602 580 746, e-mail: zbynek.planka@seznam.cz)
rozhodčí: Marek Černý, Milan Petruželka, Lukáš Brabec
účastníci: Sokol Bakov n/J.
 (StČ), TJ Žatec (SČ), Sokol Krčín (VČ), TJ Litohlavy (ZČ), Draken Brno (JM), Sokol Svinov (SM)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2024 * MLADŠÍ ŽAČKY * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Tymákov

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)

ředitel akce: Nikola Tušková (tel.: 737 067 253, e-mail: niki.tuska@seznam.cz)
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Michal Štengl, Matěj Košař

účastníci: Sokol Bakov n/J. (StČ), TJ Žatec (SČ), HK Hlinsko v Č. (VČ), Sokol Tymákov (ZČ), TJ Miroslav (JM), Sokol Svinov (SM)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2024 * STARŠÍ ŽÁCI * 14. – 16. 6. 2024 * hřiště Žatec

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz

kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)

ředitel akce: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207, e-mail: josefpopelka.j@gmail.com)
rozhodčí: Miroslav Beran, Michal Barabáš, Libor Kult
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ Litohlavy (ZČ), 6. 
TJ Avia Čakovice (StČ)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2024 * STARŠÍ ŽAČKY * 14. – 16. 6. 2024 * hřiště Dobruška

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz

kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)

ředitel akce: Ctirad Štěpánek (tel.: 606 541 198, e-mail: stepanek.c@tiscali.cz)
rozhodčí: Aleš Václavik, Tomáš Sýkora, Jan Malý
pořadí: 1. 
Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Svinov (SM), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. TJ S. Vracov (JM)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2024 * DOROSTENCI * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Žatec

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz

kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)

ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslavsir@centrum.cz)
rozhodčí: Libor Kult, Lukáš Zimmermann, Jakub Stašek, Vladimír Martínek
účastníci: TJ Avia Čakovice
 (StČ), TJ Žatec (SČ), TJ S. Podhorní Újezd (VČ), TJ S. Kyšice (ZČ), Draken Brno (JM), SK Studénka (SM)

kompletní výsledky

Mistrovství ČR 2024 * DOROSTENKY * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Stará Huť

pořadatel: TJ Stará Huť (středočeská oblast) hazenastarahut.mozello.cz
kontakt pořadatele: Josef Volf (tel.: 604 518 078, e-mail: josef.volf@volny.cz)

ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Petr Rauch, Martin Leugner, Jan Malý, Ctirad Leinweber
účastníci: TJ Stará Huť
 (StČ), TJ Jiskra Raspenava (SČ), TJ S. Opatovice n/L. (VČ), TJ S. Nezvěstice (ZČ), TJ Jiskra Humpolec (JM), SK Studénka (SM)

kompletní výsledky

POHÁR ČESKÉ REPUBLIKY

 

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2024 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2024 * MLADŠÍ ŽÁCI * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Přeštice

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz

kontakt pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail: s.zadrazil@seznam.cz)

ředitel akce: Petr Šatra (tel.: 727 888 070, e-mail: petr.satra@akhela.net)
rozhodčí: David Pham, Kamil Štycha
účastníci: KNH Spoje Praha
 (StČ), TJ Spartak Rožmitál p/T. (ZČ - náhradník za SČ), TJ Plzeň-Újezd (ZČ), TJ Přeštice (ZČ - náhradník za JM), SK Studénka (SM)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2024 * MLADŠÍ ŽAČKY * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Chropyně

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Hana Štrublíková (tel.: 777 867 617, e-mail: nhchropyne@seznam.cz)

ředitel akce: Ctirad Štěpánek (tel.: 606 541 198, e-mail: stepanek.c@tiscali.cz)
rozhodčí: Petr Šimánek, Miloň Ziegler, Miroslav Přikryl
účastníci: TJ Stará Huť
 (StČ), KNH Litvínov (SČ), TJ Lázně Bělohrad (VČ), TJ Plzeň-Újezd (ZČ), TJ Olbramovice (JM), TJ Chropyně (SM)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2024 * STARŠÍ ŽÁCI * 14. – 16. 6. 2024 * hřiště Všenice

pořadatel: TJ Všenice (západočeská oblast) vsenicka-hazena-2.proweb.cz
kontakt pořadatele: Ing. Tomáš Hůlka (tel.: 737 233 563, e-mail: tjvsenice@centrum.cz)

ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Jan Adámek, Ing. Pavel Jurtík
pořadí: 1. TJ Nýřany (ZČ - náhradník za VČ), 2. TJ Přeštice
 (ZČ), 3. Sokol Svinov (SM), 4. TJ Stará Huť (StČ), 5. TJ Všenice (pořadatel), 6. Sokol Ostopovice (JM), 7. Baník Most NH (SČ)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2024 * STARŠÍ ŽAČKY * 14. – 16. 6. 2024 * hřiště Praha-Čakovice

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast) www.nhcakovice.cz

kontakt pořadatele: Helena Špatková (tel.: 607 586 650, e-mail: helena.spatkova@gmail.com)

ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Michal Štengl, Milan Erhart, Lukáš Ledvinka
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. 
TJ Žatec (SČ), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 6. TJ Avia Čakovice (pořadatel), 7. TJ Stará Huť (StČ)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2024 * DOROSTENCI * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Stupno

pořadatel: Sokol Tymákov (hráno ve Stupně) (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz

kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)

ředitel akce: Petr Lindauer (tel.: 725 438 747, e-mail: p.lindauer@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Souček, Ronald Plaček, Zdeněk Hejl, Milan Erhart
účastníci: NH Řevnice
 (StČ), KNH Chomutov (SČ), Sokol Dobruška (VČ), TJ Přeštice (ZČ), SK Autonot Jihlava (JM), Sokol Kokory (SM), Sokol Tymákov (pořadatel)

kompletní výsledky

Pohár ČR 2024 * DOROSTENKY * 21. – 23. 6. 2024 * hřiště Vracov

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)

ředitel akce: Luboš Pánek (tel.: 725 025 456, e-mail: paneklub@seznam.cz)
rozhodčí: Natálie Navrátilová, Josef Váca, Lukáš Gorpiel, Tomáš Sýkora
účastníci: KNH Spoje Praha
 (StČ), KNH Litvínov (SČ), Sokol Krčín (VČ), Sokol Tymákov (ZČ), TJ S. Vracov (JM), TJ Chropyně (SM)

kompletní výsledky

SUPERPOHÁR MLÁDEŽE

Propozice Superpoháru ČR mládeže 2024 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Superpohár 2024 * MLADŠÍ ŽÁCI * 11. 5. 2024 * hřiště Most

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) banikmostnh2.webnode.cz

kontakt pořadatele: Rostislav Pátek (tel.: 602 621 802, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)

ředitel akce: Rostislav Pátek (tel.: 602 621 802)

rozhodčí: Vladimír Martínek, Libor Kult, Vítězslav Nový

pořadí: 1. výběr jižní Moravy, 2. výběr západních Čech, 3. výběr severní Moravy, 4. výběr severních Čech5. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2024 * MLADŠÍ ŽAČKY * 11. 5. 2024 * hřiště Žatec

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz

kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)

ředitel akce: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207)

rozhodčí: Tomáš Sýkora, Michal Janák, Jan Malý

pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr východních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr středních Čech, 6. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2024 * STARŠÍ ŽÁCI * 11. 5. 2024 * hřiště Brno-Řeckovice

pořadatel: 1.NH Brno (jihomoravská oblast) www.1nhbrno.cz

kontakt pořadatele: Tomáš Bárek (tel.: 725 875 635, e-mail: info@1nhbrno.cz

ředitel akce: Jan Musil (tel.: 605 257 617)

rozhodčí: Miroslav Přikryl, Daniel Winkler

pořadí: 1. výběr jižní Moravy, 2. výběr západních Čech, 3. výběr východních Čech, 4. výběr středních Čech, 5. výběr severních Čech, 6. výběr severní Moravy
kompletní výsledky zde

Superpohár 2024 * STARŠÍ ŽAČKY * 11. 5. 2024 * hřiště Ostrava-Svinov

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast) www.hazenasvinov.cz

kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)

ředitel akce: Lenka Černochová (tel.: 737 356 601)

rozhodčí: Pavel Jurtík, Pavel Paško

pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr východních Čech, 4. výběr severních Čech, 5. výběr jižní Moravy, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2024 * DOROSTENCI * 11. 5. 2024 * hřiště Brno (Kraví hora)

pořadatel: Draken Brno (jihomoravská oblast) www.draken.cz

kontakt pořadatele: Jaromír Skalník (tel.: 731 836 516, e-mail: skalnikjaromir@seznam.cz)

ředitel akce: Dušan Sestrienka (tel.: 737 113 009)

rozhodčí: Kamil Oweis, Lukáš Brabec

pořadí: 1výběr severní Moravy, 2. výběr jižní Moravy, 3. výběr západních Čech, 4. výběr středních Čech, 5. výběr východních Čech, 6. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2024 * DOROSTENKY * 11. 5. 2024 * hřiště Studénka

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz

kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 731 465 091, e-mail: sk.studenka@seznam.cz

ředitel akce: Petr Odchodnický (tel.: 734 279 060)

rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Miloň Ziegler

pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr jižní Moravy, 3. výběr severní Moravy, 4. výběr severních Čech, 5. výběr východních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČR

Propozice Zimního halového mistrovství ČR mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) 
zde

Finále ZHM ČR 2024 * MLADŠÍ ŽÁCI * neděle 17. 3. 2024 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: TJ Litohlavy (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Zdeněk Hejl (tel.: 724 127 376, e-mail: hejlzdenda@seznam.cz)
ředitel akce: Zdeněk Hejl

rozhodčí: Stanislav Zadražil, Kamil Štycha

pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. Sokol Svinov (SM), 3. TJ Litohlavy (ZČ), 4. TJ Plzeň-Litice (ZČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. TJ Žatec (SČ)

kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2024 * MLADŠÍ ŽAČKY * sobota 16. 3. 2024 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) 
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Petr Živný

rozhodčí: Pavel Jíra, Pavel Souček

pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. TJ Miroslav (JM), 4. TJ Stará Huť (StČ), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. TJ Žatec (SČ)

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA DOROSTENCI

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) 
zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * neděle 18. 2. 2024 * hala BRNO-ŘEČKOVICE (1.NH)

pořadatel: Draken Brno (jihomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Jaromír Skalník (tel.: 731 836 516, e-mail: skalnikjaromir@seznam.cz)
rozhodčí: Natálie Navrátilová, Martin Pavlok
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Draken Brno A (JM), 3. Sokol Kokory
(SM), 4. Draken Brno B (JM), 5. SK Autonot Jihlava (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * neděle 4. 2. 2024 * hala DOBRUŠKA

pořadatel: VČ OSK SNH (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Pavel Kotlář (tel.: 723 055 006, e-mail: pavelkotlar@tiscali.cz)
rozhodčí: Petr Šimánek, Martin Leugner, Filip Fišer, Jan Václavek

pořadí: 1. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 2. NH Řevnice (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * neděle 21. 1. 2024 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Zdeněk Hejl, Jakub Stašek

pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Žatec (SČ), 5. KNH Chomutov (SČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * neděle 25. 2. 2024 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SM OSK SNH (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Ing. Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)

rozhodčí: Miloň Ziegler, Lukáš Gorpiel

pořadí: 1. Draken Brno A (JM), 2. SK Studénka (SM), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. Draken Brno B (JM), 5. SK Autonot Jihlava (JM), 6. Sokol Kokory (SM)

kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * neděle 25. 2. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Adámek, Vojtěch Suchý

pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. TJ Žatec (SČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 6. Sokol Krčín (VČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Finále * sobota 16. 3. 2024 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: TJ Pustějov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Radek Šimeček (tel.: 728 889 060, e-mail: hazena.pustejov@gmail.com)
ředitel: Jiří Cedidlo (tel.: 607 012 420, e-mail:
cedidlo.jiri@centrum.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Miloň Ziegler

pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Žatec (SČ), 4. Sokol Dobruška (VČ)

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA DOROSTENKY

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) 
zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * neděle 21. 1. 2024 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
rozhodčí: Natálie Navrátilová, Robert Pechal

pořadí: 1. TJ Jiskra Humpolec (JM), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Svinov (SM), 4. SK Studénka (SM), 5. TJ Chropyně (SM)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * neděle 28. 1. 2024 * hala DOBŘÍŠ

pořadatel: StČ OSK SNH (středočeská oblast) www.narodnihazena.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Ing. Lukáš Jáneš, Ctirad Leinweber, Dan Svoboda

pořadí: 1. TJ Stará Huť (StČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. KNH Spoje Praha (StČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * neděle 28. 1. 2024 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Vladimír Martínek, Jan Malý, Tomáš Sýkora

pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. TJ Žatec (SČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * neděle 25. 2. 2024 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz

kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)

rozhodčí: Aleš Václavik, Natálie Navrátilová

pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ Jiskra Humpolec (JM), 3. TJ Chropyně (SM), 4. Sokol Svinov (SM), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. KNH Spoje Praha (StČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * neděle 10. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Michal Štengl

pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. TJ Stará Huť (StČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ S. Kyšice (ZČ), 5. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 6. TJ Přeštice (ZČ)

kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Finále * sobota 16. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)

kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel: Petr Lindauer
rozhodčí: Petr Rauch, Zdeněk Hejl, Jan Malý

pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. TJ Stará Huť (StČ), 3. TJ S. Vracov (JM), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. TJ Jiskra Humpolec (JM), 6. TJ Chropyně (SM)

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA STARŠÍ ŽÁCI

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) 
zde

STARŠÍ ŽÁCI * Semifinále sk. A * neděle 10. 3. 2024 * hala DOBRUŠKA

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Václavek, Milan Petruželka, Natálie Navrátilová
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Draken Brno
(JM), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Chropyně (SM), 5. TJ Jiskra Humpolec (JM)
kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽÁCI * Semifinále sk. B * sobota 17. 2. 2024 * hala SZEŠ ŽATEC

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast)

kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)

rozhodčí: Vladimír Martínek, Jan Malý, Michal Janák

pořadí: 1. TJ Litohlavy (ZČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ Stará Huť (StČ), 5. TJ Přeštice (ZČ), 6. Baník Most NH (SČ)

kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽÁCI * Finále * sobota 23. 3. 2024 * hala OSTRAVA-SVINOV

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast)

kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)

ředitel akce: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)

rozhodčí: Miloň Ziegler, Natálie Navrátilová

pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. TJ Litohlavy (ZČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Žatec (SČ), 5. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 6. SK Studénka (SM)

kompletní výsledky zde

ZIMNÍ LIGA STARŠÍ ŽAČKY

Propozice Zimní ligy mládeže 2024 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) 
zde

STARŠÍ ŽAČKY * Semifinále sk. A * sobota 2. 3. 2024 * hala OSTRAVA-SVINOV

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Pavel Jurtík
pořadí: 1. Sokol Svinov (SM), 2. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 3. Draken Brno
(JM), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. TJ S. Vracov (JM)
kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽAČKY * Semifinále sk. B * neděle 3. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)

kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)

rozhodčí: Pavel Jíra, Pavel Souček

pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 4. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. TJ Žatec (SČ)

kompletní výsledky zde

STARŠÍ ŽAČKY * Finále * sobota 9. 3. 2024 * hala NÝŘANY

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel akce
: Ladislava Derahová

rozhodčí: Jan Adámek, Jan Malý

pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. Sokol Svinov (SM), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ),  6. Draken Brno (JM)

kompletní výsledky zde

bottom of page