top of page
pohar_muzi.jpg

ČESKÝ POHÁR - MUŽI

Základní kolo

Základní kolo sk. A

pořadatel ZČ OSK

hřiště Plzeň-Újezd

termín 28.9.2022

Pořadí:

1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)

2. KNH Litvínov (SČ)

3. Sokol Bakov n/J. (StČ)

4. TJ Přeštice B (ZČ)

kompletní výsledky

OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. B

pořadatel KNH Litvínov

hala Koldum Litvínov

termín 8.1.2023

Pořadí:

1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)

2. TJ S. Ejpovice (ZČ)

3. TJ S. Kyšice (ZČ)

4. TJ Plzeň-Litice (ZČ)

5. KNH Litvínov (SČ)

kompletní výsledky

Osmifinále sk. C

pořadatel SČ OSK

hala Žatec

termín 14.1.2023

Pořadí:

1. TJ Žatec (SČ)

2. TJ Sp.Modřany (StČ)

3. Baník Most NH (SČ)

4. Sokol Tymákov B (ZČ)

5. KNH Chomutov (SČ)

kompletní výsledky

Osmifinále sk. D

pořadatel JM OSK

hala Humpolec

termín 7.1.2023

Pořadí:

1. Sokol Ostopovice (JM)

2. KNH MS Brno (JM)

3. 1.NH Brno (JM)

4. TJ Jiskra Humpolec (JM)

5. Draken Brno (JM)

6. SK Autonot Jihlava (JM)

kompletní výsledky

Osmifinále sk. E

pořadatel SM OSK

hala Pustějov

termín 14.1.2023

Pořadí:

1. TJ Pustějov (SM)

2. TJ Stará Ves n/O. (SM)

3. SSK Vítkovice (SM)

4. Sokol Dobruška B (VČ)

5. TJ Chropyně (VČ)

kompletní výsledky

ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. F

pořadatel ZČ OSK

hala Plzeň-Bory

termín 11.2.2023

Pořadí:

1. Sokol Tymákov (ZČ)

2. TJ S.Nezvěstice (ZČ)

3. TJ Nýřany (ZČ)

4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)

5. TJ S. Ejpovice (ZČ)

kompletní výsledky

Čtvrtfinále sk. G

pořadatel ZČ OSK

hala Plzeň-Bory

termín 4.2.2023

Pořadí:

1. TJ Příchovice (ZČ)

2. TJ Přeštice (ZČ)

3. TJ Žatec (SČ)

4. TJ Sp.Modřany (StČ)

5. TJ Avia Čakovice (StČ)

kompletní výsledky

Čtvrtfinále sk. H

pořadatel JM OSK

hala Brno

termín 4.2.2023

Pořadí:

1. Sokol Krčín (VČ)

2. Sokol Dobruška (VČ)

3. 1.NH Brno (JM)

4. Sokol Ostopovice (JM)

5. KNH MS Brno (JM)

kompletní výsledky

Čtvrtfinále sk. I

pořadatel SM OSK

hala Pustějov

termín 4.2.2023

Pořadí:

1. Sokol Svinov (SM)

2. TJ Pustějov (SM)

3. SK Studénka (SM)

4. TJ Stará Ves n/O. (SM)

5. TJ S. Opatovice n/L. (VČ)

kompletní výsledky

SEMIFINÁLE

Semifinále sk. J

pořadatel ZČ OSK

hala Plzeň-Bory

termín 4.3.2023

Pořadí:

1. Sokol Tymákov (ZČ)

2. TJ Přeštice (ZČ)

3. TJ S.Nezvěstice (ZČ)

4. TJ Příchovice (ZČ)

kompletní výsledky

Čtvrtfinále sk. K

pořadatel SM OSK

hala Pustějov

termín 25.2.2022

Pořadí:

1. Sokol Krčín (VČ)

2. Sokol Dobruška (VČ)

3. TJ Pustějov (SM)

4. Sokol Svinov (SM)

kompletní výsledky

FINÁLE

pořadatel SM OSK
hala Pustějov
termín 18.-19.3.2023
Pořadí:
1. Sokol Dobruška (VČ)
2. Sokol Tymákov (ZČ)
3. Sokol Krčín (VČ)
4. TJ Přeštice (ZČ)

více ZDE

bottom of page