Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 9. - 10. 9. 2017

Publikováno: 10.9.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 9. - 10. 9. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
13 9.9.2017 16,00 TJ S. Podlázky TJ Žatec A 24 : 22 ( 12 : 10 ) Adámek J.
14 9.9.2017 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Plzeň-Újezd 21 : 21 ( 10 : 10 ) Bláha J.
15 9.9.2017 16,00 SKNH Veselí n/M Sokol Tymákov 17 : 26 ( 9 : 10 ) Maiwaelder J.
16 9.9.2017 16,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 16 : 14 ( 9 : 7 ) Přikryl M.
17 9.9.2017 13,30 TJ Přeštice SSK Vítkovice 21 : 18 ( 9 : 9 ) Baumruk J.
18 9.9.2017 14,00 DIOSS Nýřany A Sokol Rokytnice 21 : 15 ( 10 : 7 ) Bukovský J.
                     
19 10.9.2017 11,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 22 : 28 ( 10 : 13 ) Váca J.
20 10.9.2017 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Žatec A 16 : 18 ( 8 : 11 ) Václavek J.
21 10.9.2017 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S. Nezvěstice 13 : 13 ( 6 : 8 ) Paško P.
22 10.9.2017 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 23 : 19 ( 11 : 9 ) Malý J.
23 10.9.2017 10,30 DIOSS Nýřany A SSK Vítkovice 21 : 21 ( 7 : 11 ) Sýkora T.
24 10.9.2017 11,30 TJ Přeštice Sokol Rokytnice 16 : 14 ( 7 : 8 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
413 9.9.2017 16,00 TJ S. Kyšice TJ Žatec B 25 : 17 ( 14 : 9 ) Martínek V.
414 9.9.2017 16,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 27 : 20 ( 14 : 12 ) Rauch P.
415 9.9.2017 16,30 TJ Všenice Sp.Rožmitál p/T 25 : 25 ( 14 : 13 ) Zadražil S.
416 9.9.2017 15,00 TJ Litohlavy TJ Avia Čakovice 12 : 22 ( 1 : 11 ) Jíra P.
417 9.9.2017 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ Příchovice 24 : 29 ( 14 : 15 ) Slavík V.
418 9.9.2017 8,30 DIOSS Nýřany B TJ Vřeskovice 19 : 16 ( 8 : 10 ) Plaček R.
                     
419 10.9.2017 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 17 : 13 ( 9 : 6 ) Bukovský J.
420 10.9.2017 9,00 TJ S. Ejpovice TJ Žatec B 22 : 13 ( 12 : 5 ) Plaček R.
421 10.9.2017 10,30 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 14 : 15 ( 8 : 7 ) Martínek V.
422 10.9.2017 10,45 TJ Litohlavy Sp.Rožmitál p/T 14 : 11 ( 8 : 6 ) Baumruk J.
423 10.9.2017 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Příchovice 19 : 13 ( 6 : 6 ) Sýkora T.
424 10.9.2017 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Vřeskovice 13 : 19 ( 9 : 12 ) Šimice V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
613 9.9.2017 16,00 Draken Brno Jiskra Humpolec 20 : 14 ( 11 : 6 ) Paško P.
614 9.9.2017 16,00 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 17 : 8 ( 5 : 5 ) Jurtík P.
615 9.9.2017 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 19 : 19 ( 11 : 10 ) Jáneš L.
616 9.9.2017 12,30 SK Studénka TJ S.Podh.Újezd 22 : 17 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
617 9.9.2017 16,00 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O 21 : 15 ( 11 : 7 ) Erhart M.
618 9.9.2017 16,00 1. NH Brno Sokol Svinov 23 : 20 ( 11 : 9 ) Leinweber C.
                     
619 10.9.2017 11,00 Draken Brno Sokol Ostopovice 14 : 15 ( 6 : 8 ) Jurtík P.
620 10.9.2017 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 27 : 17 ( 13 : 8 ) Leinweber C.
621 10.9.2017 10,30 TJ S. Osek n/B TJ S.Podh.Újezd 26 : 17 ( 12 : 6 ) Erhart M.
622 10.9.2017 10,30 SK Studénka Sokol Dobruška 24 : 14 ( 13 : 6 ) Ziegler M.
623 10.9.2017 10,30 1. NH Brno TJ Stará Ves n/O 18 : 17 ( 9 : 10 ) Maiwaelder J.
624 10.9.2017 11,00 Sokol Kokory Sokol Svinov 17 : 10 ( 11 : 5 ) Jáneš L.
1. LIGA ŽEN více zde
215 9.9.2017 17,00 Sokol Tymákov A TJ Stará Ves n/O 25 : 11 ( 14 : 5 ) Kalčík Z.
217 9.9.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice 22 : 24 ( 15 : 11 ) Šimánek P.
                     
211 10.9.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Ves n/O 17 : 8 ( 9 : 4 ) Zadražil S.
212 10.9.2017 9,00 TJ Žatec TJ S. Podlázky 12 : 10 ( 6 : 5 ) Adámek J.
213 10.9.2017 11,30 Sokol Dobruška TJ Příchovice 10 : 5 ( 6 : 2 ) Přikryl M.
214 10.9.2017 9,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 11 : 16 ( 6 : 7 ) Malý J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
813 9.9.2017 10,00 KNH Litvínov Spartak Modřany 18 : 11 ( 14 : 8 ) Kult L.
                     
807 10.9.2017 15,30 SK Chomutov NH Spartak Modřany 16 : 16 ( 10 : 10 ) Jíra P.
808 10.9.2017 14,30 KNH Litvínov Sokol Tymákov B 12 : 15 ( 6 : 12 ) Kult L.
809 10.9.2017 14,30 Sokol Blovice TJ S. Ejpovice 26 : 9 ( 17 : 5 ) Kalčík Z.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
915 9.9.2017 14,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 22 : 9 ( 10 : 2 ) Váca J.
                     
907 10.9.2017 13,30 Sokol Svinov Draken Brno 21 : 13 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
908 10.9.2017 9,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Pustějov 21 : 5 ( 9 : 2 ) Václavek J.
909 10.9.2017 13,00 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 13 : 16 ( 6 : 5 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.