Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 8. - 9. 6. 2019

Publikováno: 9.6.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 8. - 9. června 2019.

1. LIGA MUŽŮ – semifinále více zde
135 9.6.2019 11,00 TJ Přeštice TJ S.Nezvěstice 22 : 17 ( 13 : 8 ) Baumruk, Hejl
136 9.6.2019 13,00 Sokol Tymákov TJ S.Podlázky 27 : 19 ( 14 : 10 ) Zadražil,Adámek
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
496 9.6.2019 11,00 Jiskra Raspenava TJ Žatec B 25 : 22 ( 10 : 11 ) Bittner L.
497 9.6.2019 15,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 17 : 19 ( 11 : 13 ) Jáneš L.
498 9.6.2019 14,30 Sokol Tymákov B Sp.Rožmitál p/T 28 : 24 ( 13 : 12 ) Zadražil S.
499 9.6.2019 14,30 TJ Všenice TJ Příchovice 19 : 14 ( 11 : 6 ) Malý J.
500 9.6.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 22 : 15 ( 11 : 8 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
715 9.6.2019 14,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 15 : 19 ( 5 : 11 ) Šimánek P.
716 9.6.2019 10,30 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 24 : 18 ( 10 : 9 ) Kotlář P.
717 9.6.2019 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 21 : 18 ( 11 : 9 ) Gorpiel L.
718 9.6.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O SSK Vítkovice 21 : 18 ( 9 : 10 ) Kuchařík M.
719 9.6.2019 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Svinov 17 : 25 ( 6 : 12 ) Ziegler M.
720 9.6.2019 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Rokytnice B 16 : 10 ( 8 : 3 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN více zde
268 8.6.2019 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 26 : 25 ( 16 : 13 ) Bittner L.
                     
273 9.6.2019 9,30 TJ Přeštice A TJ Plzeň-Újezd 16 : 14 ( 6 : 7 ) Jíra P.
274 9.6.2019 12,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 15 : 22 ( 8 : 11 ) Václavek J.
275 9.6.2019 13,00 TJ S. Podlázky TJ Stará Ves n/O 20 : 14 ( 9 : 8 ) Václavik A.
276 9.6.2019 10,00 Sokol Blovice Sokol Krčín 31 : 25 ( 18 : 14 ) Plaček R.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
856 8.6.2019 11,00 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice B 20 : 22 ( 13 : 12 ) Zimmermann
858 8.6.2019 9,00 TJ Sp.Modřany TJ Žatec 13 : 10 ( 5 : 5 ) Leinweber C.
                     
855 9.6.2019 11,30 TJ Žatec Sokol Tymákov B 10 : 8 ( 5 : 4 ) Rauch P.
857 9.6.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Sp.Modřany 13 : 14 ( 6 : 7 ) Václavik A.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
946 8.6.2019 10,00 S.Opatovice n/L HK Hlinsko v Č. 30 : 18 ( 15 : 6 ) Váca J.
954 8.6.2019 14,30 Sportklub Náchod Sokol Svinov 16 : 13 ( 10 : 6 ) Kult L.
                     
955 9.6.2019 9,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 18 : 15 ( 11 : 9 ) Cedidlo J.
956 9.6.2019 15,00 S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 32 : 29 ( 15 : 14 ) Kult L.
957 9.6.2019 9,00 SK Studénka TJ Pustějov 24 : 17 ( 11 : 9 ) Ziegler M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.