Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 8. - 9. 10. 2016

Publikováno: 9.10.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 8. - 9. 10. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
49 9.10.2016 14,15 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 20 : 25 ( 13 : 14 ) Holý J.
50 9.10.2016 14,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 22 : 25 ( 10 : 13 ) Malý J.
51 9.10.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Avia Čakovice 21 : 15 ( 10 : 6 ) Bukovský J.
52 9.10.2016 15,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 14 : 16 ( 7 : 7 ) Ziegler M.
53 9.10.2016 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 15 : 15 ( 11 : 8 ) Gorpiel L.
54 9.10.2016 14,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 24 : 21 ( 10 : 10 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
449 9.10.2016 15,00 Baník Most NH DIOSS Nýřany B 22 : 19 ( 12 : 11 ) Sýkora T.
450 9.10.2016 8,45 TJ Šroub. Žatec TJ Litohlavy 18 : 7 ( 9 : 3 ) Erhart M.
451 9.10.2016 15,00 Jiskra Raspenava Sp.Rožmitál p/T. 17 : 23 ( 8 : 13 ) Jáneš L.
452 9.10.2016 10,30 TJ Příchovice TJ Všenice 27 : 14 ( 14 : 8 ) Zimmermann
453 9.10.2016 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Záluží 19 : 17 ( 13 : 8 ) Zadražil S.
454 9.10.2016 14,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 14 : 11 ( 9 : 5 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
649 9.10.2016 10,30 Sokol Dobruška SKNH Veselí n/M 18 : 18 ( 9 : 8 ) Bittner L.
650 9.10.2016 10,00 TJ S. Podh.Újezd Sokol Kokory 17 : 17 ( 11 : 10 ) Beran M.
651 9.10.2016 10,15 TJ S. Ostopovice Jiskra Humpolec 20 : 15 ( 12 : 8 ) Oweis K.
652 9.10.2016 14,15 TJ S. Osek n/B Draken Brno 14 : 17 ( 7 : 7 ) Jurtík P.
653 9.10.2016 10,30 SK Studénka KNH MS Brno 21 : 20 ( 12 : 7 ) Paško P.
654 9.10.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 22 : 18 ( 8 : 10 ) Maiwaelder J.
1. LIGA ŽEN více zde
229 9.10.2016 10,00 TJ Šroub. Žatec TJ Přeštice 12 : 19 ( 7 : 8 ) Erhart M.
230 9.10.2016 10,00 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 21 : 13 ( 12 : 6 ) Malý J.
232 9.10.2016 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 20 : 19 ( 10 : 8 ) Václavík A.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
815 9.10.2016 12,00 Sokol Tymákov B TJ Stará Huť 18 : 12 ( 11 : 6 ) Malý J.
816 9.10.2016 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 20 : 15 ( 7 : 6 ) Bukovský J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
915 9.10.2016 14,30 Spartak Modřany TJ S.Podlázky 15 : 10 ( 6 : 6 ) Váca J.
916 9.10.2016 10,00 Sport klub Náchod TJ S.Opatovice n/L 13 : 14 ( 7 : 9 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.