Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 7. - 8. 10. 2017

Publikováno: 8.10.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 7. - 8. 10. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
50 7.10.2017 16,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 14 : 14 ( 5 : 6 ) Gorpiel L.
                     
51 8.10.2017 10,30 Sokol Rokytnice SSK Vítkovice 21 : 13 ( 11 : 4 ) Erhart M.
52 8.10.2017 11,30 TJ Žatec A Sokol Tymákov 21 : 23 ( 9 : 14 ) Malý J.
53 8.10.2017 10,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice 17 : 17 ( 6 : 9 ) Bukovský J.
54 8.10.2017 10,30 DIOSS Nýřany A TJ Přeštice 16 : 19 ( 6 : 11 ) Holý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
429 7.10.2017 16,00 Baník Most NH Sp.Rožmitál p/T 28 : 21 ( 13 : 14 ) Barabáš M.
                     
449 8.10.2017 14,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 16 : 16 ( 11 : 7 ) Hejl Z.
450 8.10.2017 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Ejpovice 16 : 16 ( 8 : 9 ) Sýkora T.
451 8.10.2017 14,00 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 21 : 23 ( 9 : 8 ) Rauch P.
452 8.10.2017 13,00 TJ Žatec B Sp.Rožmitál p/T 23 : 22 ( 11 : 12 ) Kult L.
453 8.10.2017 15,00 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 10 : 16 ( 3 : 6 ) Martínek V.
454 8.10.2017 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Plzeň-Litice 26 : 27 ( 13 : 15 ) Holý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
649 8.10.2017 14,15 TJ S. Osek n/B Draken Brno 17 : 23 ( 9 : 11 ) Přikryl M.
650 8.10.2017 10,30 SK Studénka KNH MS Brno 17 : 19 ( 9 : 10 ) Bittner L.
651 8.10.2017 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 17 : 14 ( 10 : 6 ) Gorpiel L.
652 8.10.2017 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 11 : 17 ( 6 : 10 ) Doležal J.
653 8.10.2017 10,15 Sokol Ostopovice TJ S.Podh.Újezd 25 : 17 ( 12 : 8 ) Váca J.
654 8.10.2017 14,00 1. NH Brno Sokol Kokory 12 : 16 ( 8 : 7 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN více zde
230 7.10.2017 14,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 25 : 20 ( 14 : 11 ) Gorpiel L.
231 7.10.2017 13,30 TJ Žatec TJ Přeštice 14 : 27 ( 5 : 13 ) Doležal J.
232 7.10.2017 14,30 TJ S. Podlázky TJ Příchovice 13 : 19 ( 5 : 10 ) Kotlář P.
                     
233 8.10.2017 9,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 20 : 9 ( 13 : 3 ) Kotlář P.
234 8.10.2017 9,00 TJ Žatec TJ Příchovice 9 : 20 ( 2 : 11 ) Malý J.
235 8.10.2017 11,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 23 : 27 ( 12 : 18 ) Václavek J.
236 8.10.2017 16,30 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 23 : 7 ( 13 : 0 ) Kalčík Z.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
802 7.10.2017 15,00 SK Chomutov NH TJ S. Ejpovice 14 : 16 ( 5 : 7 ) Slavík V.
                     
822 8.10.2017 11,00 Spartak Modřany SK Chomutov NH 24 : 15 ( 12 : 10 ) Barabáš M.
823 8.10.2017 15,00 Sokol Tymákov B KNH Litvínov 22 : 6 ( 14 : 2 ) Kalčík Z.
824 8.10.2017 14,30 TJ S. Ejpovice Sokol Blovice 16 : 19 ( 6 : 8 ) Leinweber C.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
922 8.10.2017 9,30 Draken Brno Sokol Svinov 9 : 11 ( 3 : 6 ) Bláha J.
923 8.10.2017 15,00 TJ Pustějov TJ S.Opatovice n/L 22 : 21 ( 13 : 10 ) Jurtík P.
924 8.10.2017 11,00 Sportklub Náchod HK Hlinsko v Č. 12 : 10 ( 6 : 5 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.