Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 6. - 7. 9. 2014

Publikováno: 7.9.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 6. - 7. 9. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
7 7.9.2014 11,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 21 : 23 ( 11 : 10 ) Baumruk J.
8 7.9.2014 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 18 : 15 ( 9 : 7 ) Adámek J.
9 7.9.2014 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S.Podlázky 24 : 20 ( 12 : 10 ) Bukovský J.
10 7.9.2014 11,00 Draken Brno 1.NH Brno 13 : 19 ( 4 : 9 ) Václavík A.
11 7.9.2014 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 12 : 12 ( 8 : 4 ) Grepl M.
12 7.9.2014 10,30 SK Studénka TJ S.Opatovice n/L 25 : 23 ( 12 : 13 ) Lenfeld A.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
411 6.9.2014 17,00 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 14 : 18 ( 6 : 7 ) Adámek J.
                     
407 7.9.2014 11,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 17 : 13 ( 9 : 7 ) Václavek J.
408 7.9.2014 15,00 NH Řevnice KNH Chomutov 30 : 21 ( 15 : 14 ) Hejl Z.
409 7.9.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ Šr. Žatec 19 : 22 ( 10 : 16 ) Kalčík Z.
410 7.9.2014 10,30 TJ Všenice TJ S. Záluží 22 : 16 ( 12 : 7 ) Bukovský J.
412 7.9.2014 14,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 14 : 10 ( 8 : 5 ) Slavík V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
607 7.9.2014 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Ostopovice 23 : 15 ( 9 : 7 ) Váca J.
608 7.9.2014 10,00 KNH MS Brno TJ S. Podhorní Újezd 19 : 19 ( 7 : 10 ) Paško P.
610 7.9.2014 13,30 Sokol Kokory TJ S. Osek n/B. 22 : 19 ( 12 : 9 ) Havlík J.
611 7.9.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. SSK Vítkovice 15 : 19 ( 7 : 9 ) Kotlář P.
612 7.9.2014 14,00 Sokol Albrechtičky Sokol Svinov 14 : 18 ( 5 : 9 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
221 6.9.2014 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 29 : 12 ( 16 : 5 ) Zimmermann L.
236 6.9.2014 16,00 TJ Příchovice Sokol Dobruška 21 : 20 ( 9 : 14 ) Sýkora T.
                     
213 7.9.2014 10,30 SK Chomutov NH SK Studénka 12 : 9 ( 8 : 7 ) Šimice V.
215 7.9.2014 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov 10 : 21 ( 6 : 10 ) Sýkora T.
216 7.9.2014 9,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 14 : 11 ( 6 : 5 ) Baumruk J.
217 7.9.2014 11,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 23 : 22 ( 14 : 12 ) Slavík V.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
807 7.9.2014 12,00 SK Chomutov NH B TJ Plzeň-Újezd 11 : 22 ( 7 : 13 ) Šimice V.
808 7.9.2014 14,30 Sokol Bakov TJ Přeštice B 14 : 18 ( 11 : 10 ) Václavek J.
809 7.9.2014 14,00 TJ J.Raspenava TJ Šr. Žatec 13 : 24 ( 7 : 14 ) Šimánek P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
915 6.9.2014 16,30 Draken Brno SK Náchod 20 : 18 ( 8 : 10 ) Šotner J.
                     
907 7.9.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ Sp. Modřany 12 : 17 ( 5 : 7 ) Holý J.
908 7.9.2014 10,30 TJ S. Vracov SK Náchod 15 : 25 ( 9 : 11 ) Bláha J.
909 7.9.2014 15,00 Sokol Svinov Draken Brno 18 : 20 ( 8 : 9 ) Lenfeld A.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.