Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 6. - 7. 6. 2015

Publikováno: 7.6.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 6. - 7. 6. 2015.

1. LIGA MUŽŮ – PLAY-OFF více zde
133 7.6.2015 10,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 26 : 19 ( 13 : 10 ) Baumruk J.
  Hejl Z..
134 7.6.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Rokytnice 22 : 16 ( 14 : 8 ) Jančík P.
  Sýkora T.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
515 7.6.2015 11,00 TJ Avia Čakovice KNH Chomutov 28 : 17 ( 13 : 7 ) Jezbera V.
516 7.6.2015 15,00 Baník Most NH TJ Šr. Žatec 15 : 21 ( 9 : 12 ) Málek Jos.
517 7.6.2015 15,00 NH Řevnice TJ Litohlavy 26 : 17 ( 15 : 10 ) Václavek J.
518 7.6.2015 14,00 TJ Vřeskovice TJ S. Záluží 19 : 25 ( 8 : 12 ) Adámek J.
519 7.6.2015 14,00 TJ Příchovice TJ Všenice 20 : 25 ( 10 : 10 ) Slavík V.
520 7.6.2015 15,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 20 : 12 ( 8 : 7 ) Bešta J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
708 6.6.2015 10,00 Sokol Kokory SK NH Veselí n/M. 15 : 17 ( 4 : 8 ) Paško P.
717 6.6.2015 16,00 KNH MS Brno SK NH Veselí n/M. 17 : 20 ( 10 : 7 ) Šotner J.
                     
715 7.6.2015 10,30 Jiskra Humpolec TJ Podhorní Újezd 21 : 16 ( 9 : 9 ) Pechal R.
716 7.6.2015 11,00 Sokol Dobruška TJ S. Ostopovice 26 : 17 ( 12 : 9 ) Kotlář P.
718 7.6.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. TJ S. Osek n/B. 25 : 15 ( 14 : 6 ) Ziegler M.
719 7.6.2015 14,00 Sokol Albrechtičky Sokol Kokory 9 : 12 ( 6 : 8 ) Paško P.
720 7.6.2015 11,00 SSK Vítkovice Sokol Svinov 17 : 16 ( 9 : 6 ) Cedidlo J.
1. LIGA ŽEN více zde
311 6.6.2015 10,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 22 : 22 ( 11 : 10 ) Lenfeld A.
312 6.6.2015 14,30 SK Studénka SK Chomutov NH 14 : 13 ( 7 : 6 ) Šimánek P.
                     
313 7.6.2015 10,30 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 14 : 21 ( 5 : 9 ) Bittner L.
314 7.6.2015 11,30 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 28 : 30 ( 14 : 13 ) Hejl Z.
315 7.6.2015 15,15 SK Chomutov NH TJ S. Blovice 16 : 18 ( 6 : 10 ) Václavík A.
316 7.6.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 9 : 15 ( 5 : 9 ) Maiwaelder
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
859 6.6.2015 15,30 SK Chomutov NH B TJ J.Raspenava 7 : 23 ( 4 : 10 ) Malý J.
                     
852 7.6.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd SK Chomutov NH B 36 : 5 ( 18 : 2 ) Malý J..
853 7.6.2015 11,00 TJ Přeštice B Sokol Bakov 0 : 0 ( 0 : 0 ) Slavík V.
854 7.6.2015 10,00 TJ Šr. Žatec TJ J.Raspenava 20 : 14 ( 8 : 5 ) Václavík A.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
942 6.6.2015 16,00 TJ S.Opatovice TJ S. Vracov 25 : 19 ( 11 : 11 ) Kotlář P.
                     
952 7.6.2015 11,00 TJ Sp. Modřany TJ S.Opatovice 9 : 9 ( 4 : 4 ) Václavek J.
953 7.6.2015 11,30 SK Náchod TJ S. Vracov 23 : 17 ( 11 : 7 ) Šimánek P.
954 7.6.2015 11,00 Draken Brno Sokol Svinov 17 : 9 ( 11 : 4 ) Poláček D.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.