Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 5. - 6. 9. 2020

Publikováno: 6.9.2020

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 5. až 6. září 2020.

1. LIGA MUŽŮ více zde
28 05.09.2020 14,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 23 : 18 ( 13 : 10 ) Jáneš L.
                     
7 06.09.2020 14,00 TJ S.Nezvěstice DIOSS Nýřany 22 : 25 ( 10 : 14 ) Rauch P.
8 06.09.2020 14,00 Avia Čakovice TJ Přeštice 18 : 18 ( 10 : 8 ) Adámek J.
9 06.09.2020 15,40 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 18 : 16 ( 8 : 8 ) Sýkora T.
10 06.09.2020 16,00 Sokol Krčín S.Opatovice n/L 20 : 17 ( 10 : 7 ) Barabáš M.
11 06.09.2020 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Svinov 19 : 12 ( 7 : 6 ) Kuchařík M.
12 06.09.2020 10,30 TJ S. Podlázky SK Studénka 20 : 19 ( 10 : 12 ) Bittner L.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
418 05.09.2020 15,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S.Ejpovice 17 : 14 ( 7 : 5 ) Šimice V.
                     
402 06.09.2020 14,00 Sokol Tymákov B TJ S.Ejpovice 24 : 20 ( 12 : 10 ) Sýkora T.
403 06.09.2020 15,30 Baník Most NH TJ Žatec 20 : 18 ( 11 : 8 ) Martínek V.
404 06.09.2020 10,30 Jiskra Raspenava TJ Sp.Modřany 13 : 16 ( 7 : 8 ) Černý M.
405 06.09.2020 11,00 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 26 : 11 ( 14 : 5 ) Jíra P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
601 06.09.2020 10,30 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 26 : 18 ( 14 : 8 ) Kotlář P.
602 06.09.2020 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 17 : 25 ( 9 : 15 ) Leugner M.
603 06.09.2020 10,30 Draken Brno TJ Pustějov 12 : 17 ( 5 : 8 ) Maiwaelder
604 06.09.2020 10,30 KNH MS Brno SSK Vítkovice 16 : 19 ( 7 : 10 ) Václavek J.
605 06.09.2020 14,00 1. NH Brno SKNH Veselí n/M 11 : 14 ( 9 : 6 ) Oweis K.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
207 05.09.2020 14,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 10 : 27 ( 5 : 17 ) Erhart M.
208 05.09.2020 16,00 Sokol Bakov n/J Baník Most NH 25 : 20 ( 14 : 10 ) Doležal J.
                     
203 06.09.2020 16,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 14 : 14 ( 8 : 8 ) Adámek J.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
227 05.09.2020 13,00 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 22 : 23 ( 9 : 12 ) Zimmermann
228 05.09.2020 13,00 Sokol Blovice TJ Sp.Modřany 16 : 9 ( 8 : 2 ) Rauch P.
                     
223 06.09.2020 15,00 TJ Přeštice TJ Sp.Modřany 25 : 9 ( 12 : 5 ) Plaček R.
224 06.09.2020 10,00 TJ S. Ejpovice Sokol Blovice 12 : 20 ( 9 : 10 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.C více zde
247 05.09.2020 16,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 14 : 21 ( 6 : 11 ) Maiwaelder
248 05.09.2020 14,30 SK Studénka Sportklub Náchod 26 : 23 ( 15 : 13 ) Ziegler M.
                     
243 06.09.2020 13,00 Sokol Dobruška Sportklub Náchod 32 : 21 ( 16 : 9 ) Přikryl M.
244 06.09.2020 11,00 TJ Pustějov SK Studénka 15 : 11 ( 7 : 5 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN sk.D více zde
280 05.09.2020 10,45 TJ S. Vracov Sokol Krčín 13 : 25 ( 7 : 15 ) Maiwaelder
                     
263 06.09.2020 14,30 Sokol Krčín Sokol Svinov 22 : 6 ( 10 : 1 ) Barabáš M.
264 06.09.2020 10,45 TJ S. Vracov TJ Stará Ves n/O 18 : 27 ( 7 : 14 ) Ziegler M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.