Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 5. - 6. 9. 2015

Publikováno: 6.9.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 5. - 6. 9. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
7 6.9.2015 14,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 22 : 18 ( 11 : 7 ) Bukovský J.
8 6.9.2015 10,30 TJ S. Rokytnice SK Studénka 19 : 17 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
9 6.9.2015 14,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 18 : 14 ( 9 : 6 ) Václavík A.
10 6.9.2015 16,15 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 18 : 14 ( 12 : 6 ) Adámek J.
11 6.9.2015 11,30 Šroubárna Žatec TJ DIOSS Nýřany 16 : 23 ( 8 : 9 ) Malý J.
12 6.9.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice 14 : 13 ( 4 : 4 ) Baumruk J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
407 6.9.2015 14,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 11 : 17 ( 4 : 9 ) Holý J.
408 6.9.2015 10,30 TJ Všenice TJ Příchovice 18 : 16 ( 9 : 8 ) Jíra P.
409 6.9.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Vřeskovice 21 : 15 ( 11 : 6 ) Zadražil S.
410 6.9.2015 15,00 NH Řevnice TJ Avia Čakovice 9 : 15 ( 6 : 8 ) Přikryl M.
411 6.9.2015 15,00 Baník Most NH TJ DIOSS Nýřany B 16 : 19 ( 7 : 10 ) Malý J.
412 6.9.2015 15,00 Jiskra Raspenava TJ Litohlavy 12 : 12 ( 6 : 4 ) Beran M.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
630 5.9.2015 16,00 S. Podhorní Újezd SK NH Veselí n/M 20 : 21 ( 11 : 12 ) Beran M.
                     
607 6.9.2015 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 23 : 17 ( 10 : 9 ) Maiwaelder
608 6.9.2015 11,00 Draken Brno Sokol Kokory 20 : 15 ( 10 : 9 ) Váca J.
609 6.9.2015 10,00 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 22 : 14 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
610 6.9.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 12 : 17 ( 8 : 8 ) Bláha J.
611 6.9.2015 10,30 S. Opatovice n/L SK NH Veselí n/M 18 : 11 ( 8 : 5 ) Václavek J.
612 6.9.2015 10,30 S. Podhorní Újezd Sokol Ostopovice 25 : 23 ( 13 : 15 ) Bittner L.
1. LIGA ŽEN více zde
206 5.9.2015 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 19 : 17 ( 10 : 6 ) Barabáš M.
207 5.9.2015 16,00 TJ Příchovice Sokol Dobruška 16 : 23 ( 9 : 12 ) Zimmermann
267 5.9.2015 16,30 Draken Brno SK Chomutov NH 19 : 17 ( 9 : 9 ) Václavík A.
                     
208 6.9.2015 13,00 Sokol Tymákov Sokol Bakov n/J 36 : 8 ( 17 : 4 ) Adámek J.
209 6.9.2015 11,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 15 : 16 ( 5 : 5 ) Slavík V.
210 6.9.2015 11,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 13 : 12 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
211 6.9.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 22 : 15 ( 8 : 9 ) Šimánek P.
212 6.9.2015 9,30 Draken Brno Šroubárna Žatec 12 : 17 ( 6 : 8 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
807 6.9.2015 11,00 Sokol Tymákov B Baník Most NH 14 : 14 ( 8 : 7 ) Kalčík Z.
808 6.9.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 26 : 13 ( 13 : 8 ) Baumruk J.
809 6.9.2015 16,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 12 : 17 ( 7 : 9 ) Bešta J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
905 6.9.2015 10,00 TJ Chropyně TJ S. Vracov 22 : 13 ( 11 : 6 ) Pechal R.
906 6.9.2015 10,00 Sportklub Náchod TJ S. Opatovice n/L 17 : 12 ( 5 : 6 ) Kotlář P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.