Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 5. - 6. 10. 2019

Publikováno: 6.10.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 5. až 6. října 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
26 05.10.2019 16,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 21 : 20 ( 12 : 7 ) Přikryl M.
                     
49 06.10.2019 10,30 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 22 : 15 ( 13 : 7 ) Beran M.
50 06.10.2019 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 24 : 18 ( 12 : 9 ) Váca J.
52 06.10.2019 13,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 18 : 14 ( 10 : 7 ) Baumruk J.
53 06.10.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 24 : 17 ( 12 : 7 ) Sýkora T.
54 06.10.2019 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 21 : 12 ( 10 : 7 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
432 06.10.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Sp.Modřany 22 : 22 ( 14 : 12 ) Zimmermann
433 06.10.2019 11,00 Jiskra Raspenava TJ Žatec 14 : 17 ( 7 : 10 ) Kult L.
434 06.10.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 19 : 15 ( 10 : 8 ) Rauch P.
435 06.10.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Ejpovice 18 : 18 ( 8 : 10 ) Jíra P.
436 06.10.2019 15,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 20 : 14 ( 11 : 6 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
603 05.10.2019 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 13 : 12 ( 9 : 7 ) Zimmermann
645 05.10.2019 16,00 SKNH Veselí n/M 1. NH Brno 16 : 9 ( 8 : 5 ) Václavek J.
                     
641 06.10.2019 13,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 22 : 14 ( 10 : 6 ) Ziegler M.
642 06.10.2019 11,00 SSK Vítkovice TJ Stará Ves n/O 21 : 17 ( 11 : 7 ) Jurtík P.
643 06.10.2019 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 16 : 14 ( 9 : 6 ) Barabáš M.
644 06.10.2019 10,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 17 : 19 ( 8 : 12 ) Václavik A.
1. LIGA ŽEN sk.A více zde
249 06.10.2019 11,00 TJ Přeštice A Sokol Tymákov A 12 : 18 ( 4 : 9 ) Hejl Z.
250 06.10.2019 16,00 TJ Přeštice B Sokol Tymákov B 22 : 12 ( 13 : 7 ) Hejl Z.
251 06.10.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ S. Ejpovice 16 : 15 ( 7 : 8 ) Adámek J.
252 06.10.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Avia Čakovice 20 : 10 ( 9 : 6 ) Šimánek P.
253 06.10.2019 10,30 KNH Chomutov TJ Sp.Modřany 13 : 15 ( 9 : 9 ) Malý J.
254 06.10.2019 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 22 : 19 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
837 05.10.2019 14,30 Sokol Svinov Sokol Krčín 22 : 23 ( 9 : 9 ) Přikryl M.
838 05.10.2019 16,00 SK Studénka Sportklub Náchod 10 : 11 ( 5 : 5 ) Ziegler M.
839 05.10.2019 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 13 : 18 ( 8 : 9 ) Černý J.
840 05.10.2019 16,00 TJ Pustějov S.Opatovice n/L 14 : 18 ( 10 : 10 ) Jurtík P.
                     
841 06.10.2019 9,00 Sokol Svinov Sportklub Náchod 12 : 23 ( 5 : 12 ) Beran M.
842 06.10.2019 9,00 SK Studénka Sokol Krčín 8 : 13 ( 5 : 6 ) Váca J.
843 06.10.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O S.Opatovice n/L 11 : 12 ( 6 : 5 ) Navrátilová
844 06.10.2019 11,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 12 : 18 ( 4 : 8 ) Ziegler M.
845 06.10.2019 10,30 TJ S. Vracov HK Hlinsko v Č. 15 : 23 ( 8 : 14 ) Václavek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.