Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 4. - 5. 6. 2016

Publikováno: 5.6.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 4. - 5. 6. 2016.

1. LIGA MUŽŮ – čtvrtfinále více zde
133 5.6.2016 11,00 Sokol Krčín 1.NH Brno 18 : 19 ( 9 : 10 ) Přikryl M., Adámek J.
134 5.6.2016 11,45 TJ Přeštice Sokol Tymákov 21 : 18 ( 12 : 9 ) Jančík P., Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
503 4.6.2016 14,30 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 25 : 15 ( 12 : 7 ) Hejl Z.
504 4.6.2016 16,00 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 16 : 14 ( 10 : 7 ) Malý J.
505 4.6.2016 16,00 DIOSS Nýřany B TJ Příchovice 15 : 22 ( 8 : 14 ) Bešta J.
506 4.6.2016 16,00 TJ Vřeskovice TJ Litohlavy 17 : 21 ( 6 : 8 ) Rauch P.
507 4.6.2016 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Všenice 18 : 14 ( 11 : 8 ) Václavík A.
508 4.6.2016 15,00 NH Řevnice TJ S. Záluží 21 : 20 ( 12 : 11 ) Erhart M.
                     
509 5.6.2016 15,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 13 : 11 ( 6 : 6 ) Bešta J.
510 5.6.2016 10,30 TJ S. Ejpovice Jiskra Raspenava 24 : 20 ( 16 : 13 ) Jíra P.
512 5.6.2016 10,00 TJ Příchovice TJ Litohlavy 16 : 11 ( 11 : 6 ) Sýkora T.
513 5.6.2016 10,30 NH Řevnice TJ Všenice 13 : 15 ( 7 : 7 ) Bláha J.
514 5.6.2016 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Záluží 14 : 10 ( 9 : 7 ) Jáneš L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
703 4.6.2016 16,00 Sokol Svinov TJ S.Opatovice n/L 25 : 23 ( 11 : 10 ) Ziegler M.
704 4.6.2016 16,00 TJ Stará Ves n/O TJ Podhorní Újezd 23 : 22 ( 12 : 13 ) Václavek J.
705 4.6.2016 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Kokory 21 : 21 ( 12 : 10 ) Šimice V.
706 4.6.2016 14,00 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 16 : 13 ( 6 : 7 ) Jurtík P.
707 4.6.2016 16,00 Sokol Dobruška Draken Brno 13 : 11 ( 4 : 5 ) Bittner L.
708 4.6.2016 17,00 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 13 : 13 ( 6 : 8 ) Váca J.
                     
709 5.6.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S.Opatovice n/L 17 : 19 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
710 5.6.2016 10,30 Sokol Svinov TJ Podhorní Újezd 25 : 18 ( 13 : 6 ) Jurtík P.
711 5.6.2016 10,15 SK NH Veselí n/M. TJ S. Osek n/B 16 : 16 ( 6 : 9 ) Šimice V.
712 5.6.2016 11,00 Sokol Kokory Sokol Ostopovice 22 : 12 ( 8 : 4 ) Václavek J.
713 5.6.2016 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 14 : 13 ( 5 : 3 ) Erhart M.
714 5.6.2016 9,15 Sokol Dobruška KNH MS Brno 16 : 18 ( 9 : 11 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
311 4.6.2016 14,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 18 : 25 ( 8 : 11 ) Zimmermann
                     
313 5.6.2016 11,30 TJ Příchovice Sokol Dobruška 18 : 22 ( 9 : 12 ) Sýkora T.
314 5.6.2016 14,30 Sokol Tymákov Sokol Krčín 20 : 18 ( 12 : 7 ) Holý J.
315 5.6.2016 13,30 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 0 : 0 nehráno Václavík A.
316 5.6.2016 13,00 Draken Brno Šroubárna Žatec 23 : 23 ( 13 : 9 ) Maiwaelder
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
852 5.6.2016 16,00 Sokol Tymákov B Baník Most NH 32 : 16 ( 15 : 10 ) Holý J.
853 5.6.2016 14,30 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 21 : 18 ( 12 : 8 ) Šimánek P.
854 5.6.2016 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 18 : 13 ( 7 : 7 ) Malý J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
935 5.6.2016 10,45 TJ S. Vracov TJ Chropyně 22 : 16 ( 11 : 10 ) Pechal R.
936 5.6.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sport klub Náchod 21 : 23 ( 13 : 11 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.