Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 4. - 5. 10. 2014

Publikováno: 5.10.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 4. - 5. 10. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 4.10.2014 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 20 : 18 ( 10 : 8 ) Pechal R.
38 4.10.2014 16,00 SK Studénka TJ DIOSS Nýřany 19 : 16 ( 10 : 11 ) Bukovský J.
39 4.10.2014 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 21 : 23 ( 9 : 11 ) Přikryl M.
40 4.10.2014 16,00 TJ S.Opatovice TJ S.Podlázky 24 : 22 ( 13 : 12 ) Adámek J.
41 4.10.2014 14,00 Sokol Tymákov 1.NH Brno 22 : 16 ( 10 : 10 ) Jančík P.
42 4.10.2014 12,30 TJ S. Nezvěstice Draken Brno 20 : 13 ( 12 : 6 ) Šimice V.
                     
43 5.10.2014 10,30 TJ S. Rokytnice TJ DIOSS Nýřany 18 : 18 ( 10 : 12 ) Kratochvíl M.
44 5.10.2014 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 24 : 19 ( 13 : 9 ) Ziegler M.
45 5.10.2014 11,00 Sokol Krčín TJ S.Podlázky 19 : 14 ( 10 : 5 ) Přikryl M.
46 5.10.2014 10,30 TJ S.Opatovice TJ Plzeň-Újezd 20 : 19 ( 12 : 11 ) Adámek J.
47 5.10.2014 8,30 Sokol Tymákov Draken Brno 15 : 9 ( 9 : 7 ) Václavek J.
48 5.10.2014 11,50 TJ S. Nezvěstice 1.NH Brno 23 : 15 ( 11 : 7 ) Jančík P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
437 4.10.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ Avia Čakovice 17 : 17 ( 4 : 9 ) Malý J.
438 4.10.2014 14,30 TJ Příchovice Baník Most NH 26 : 10 ( 16 : 7 ) Šimánek P.
439 4.10.2014 15,00 TJ S. Ejpovice KNH Chomutov 17 : 16 ( 11 : 7 ) Grepl M.
440 4.10.2014 16,00 TJ S. Kyšice TJ Šr. Žatec 17 : 17 ( 9 : 8 ) Václavek J.
441 4.10.2014 15,00 NH Řevnice TJ S. Záluží 15 : 19 ( 9 : 8 ) Šotner J.
442 4.10.2014 15,00 TJ Litohlavy TJ Všenice 20 : 20 ( 10 : 12 ) Bešta J.
                     
443 5.10.2014 9,30 TJ Vřeskovice Baník Most NH 25 : 25 ( 16 : 13 ) Slavík V.
444 5.10.2014 10,00 TJ Příchovice TJ Avia Čakovice 17 : 9 ( 11 : 6 ) Kotlář P.
445 5.10.2014 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Šr. Žatec 25 : 28 ( 11 : 12 ) Bešta J.
446 5.10.2014 10,30 TJ S. Kyšice KNH Chomutov 23 : 18 ( 12 : 10 ) Liška A.
447 5.10.2014 10,30 NH Řevnice TJ Všenice 18 : 13 ( 11 : 9 ) Šotner J.
448 5.10.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Záluží 16 : 21 ( 10 : 10 ) Mixtaj L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
637 4.10.2014 16,00 TJ Stará Ves n/O. Jiskra Humpolec 19 : 16 ( 10 : 12 ) Ziegler M.
638 4.10.2014 14,00 Sokol Albrechtičky TJ S. Ostopovice 17 : 15 ( 9 : 5 ) Kratochvíl
639 4.10.2014 16,00 SSK Vítkovice TJ S.Podh.Újezd 27 : 21 ( 13 : 8 ) Jezbera V.
640 4.10.2014 16,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 17 : 17 ( 8 : 10 ) Málek J.
641 4.10.2014 16,00 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B. 18 : 13 ( 9 : 4 ) Strniště T.
642 4.10.2014 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Kokory 20 : 11 ( 9 : 6 ) Maiwaelder
                     
643 5.10.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. TJ S. Ostopovice 25 : 12 ( 12 : 6 ) Bukovský
644 5.10.2014 9,00 Sokol Albrechtičky Jiskra Humpolec 11 : 11 ( 7 : 6 ) Poláček D.
645 5.10.2014 11,00 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 16 : 16 ( 8 : 8 ) Málek J.
646 5.10.2014 10,30 Sokol Svinov TJ S.Podh.Újezd 23 : 18 ( 12 : 8 ) Jezbera V.
647 5.10.2014 10,00 KNH MS Brno Sokol Kokory 21 : 21 ( 10 : 11 ) Jurtík P.
648 5.10.2014 10,15 SK NH Veselí n/M. TJ S. Osek n/B. 21 : 14 ( 11 : 8 ) Maiwaelder
1. LIGA ŽEN více zde
237 4.10.2014 14,30 TJ Přeštice SK Studénka 24 : 9 ( 16 : 5 ) Kotlář P.
238 4.10.2014 16,00 TJ Příchovice TJ S. Rokytnice 22 : 20 ( 9 : 11 ) Šimánek P.
239 4.10.2014 14,30 Sokol Blovice Sokol Krčín 24 : 15 ( 11 : 10 ) Toman I.
240 4.10.2014 16,00 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 20 : 24 ( 10 : 12 ) Jančík P.
                     
241 5.10.2014 9,30 TJ Přeštice TJ S. Rokytnice 22 : 14 ( 10 : 4 ) Šimánek P.
242 5.10.2014 11,30 TJ Příchovice SK Studénka 24 : 16 ( 12 : 7 ) Kotlář P.
243 5.10.2014 10,30 Sokol Blovice Sokol Dobruška 17 : 27 ( 8 : 17 ) Toman I.
244 5.10.2014 11,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 31 : 17 ( 12 : 6 ) Václavek J.
245 5.10.2014 10,30 SK Chomutov NH HK Hlinsko v Č. 16 : 14 ( 14 : 9 ) Šimice V.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
820 5.10.2014 14,30 Sokol Bakov TJ Šr. Žatec 13 : 15 ( 4 : 7 ) Rauch P.
821 5.10.2014 12,00 SK Chomutov B TJ Přeštice B 8 : 21 ( 5 : 11 ) Šimice V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
925 4.10.2014 16,00 Draken Brno TJ Sp. Modřany 10 : 19 ( 4 : 7 ) Jurtík P.
                     
919 5.10.2014 9,00 Sokol Svinov TJ Sp. Modřany 14 : 19 ( 10 : 9 ) Jezbera V.
920 5.10.2014 10,30 TJ S. Vracov Draken Brno 20 : 17 ( 8 : 9 ) Pechal R.
921 5.10.2014 9,00 TJ S.Opatovice SK Náchod 25 : 17 ( 12 : 7 ) Adámek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.