Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 30. 4. - 1. 5. 2022

Publikováno: 1.5.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 30. dubna a 1. května 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
103 30.04.2022 16,00 TJ S. Podlázky TJ Příchovice 12 : 16 ( 6 : 8 ) Jáneš L.
104 30.04.2022 14,00 Sokol Rokytnice TJ Přeštice 20 : 18 ( 11 : 11 ) Rauch P.
105 30.04.2022 16,00 S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 26 : 26 ( 16 : 10 ) Šimánek P.
106 30.04.2022 16,00 Sokol Krčín TJ Nýřany 23 : 17 ( 10 : 9 ) Václavík A.
107 30.04.2022 16,00 Sokol Tymákov A SK Studénka 22 : 14 ( 8 : 8 ) Adámek J.
108 30.04.2022 16,00 TJ Avia Čakovice Sokol Svinov 26 : 15 ( 13 : 7 ) Martínek V.
109 01.05.2022 10,30 Sokol Rokytnice TJ Příchovice 24 : 16 ( 9 : 8 ) Cedidlo J.
110 01.05.2022 10,30 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 18 : 20 ( 8 : 6 ) Jáneš L.
111 01.05.2022 11,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 18 : 21 ( 10 : 10 ) Váca J.
112 01.05.2022 10,30 S.Opatovice n/L TJ Nýřany 20 : 21 ( 13 : 12 ) Václavik A.
113 01.05.2022 11,00 TJ Avia Čakovice SK Studénka 14 : 16 ( 7 : 10 ) Malý J.
114 01.05.2022 11,55 Sokol Tymákov A Sokol Svinov 22 : 20 ( 11 : 10 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
441 30.04.2022 13,30 TJ Všenice Baník Most NH 20 : 21 ( 8 : 11 ) Zimmermann
442 30.04.2022 16,00 TJ Plzeň-Litice KNH Chomutov 34 : 29 ( 17 : 14 ) Zadražil S.
443 01.05.2022 9,30 TJ Všenice KNH Chomutov 27 : 15 ( 13 : 6 ) Šimice V.
444 01.05.2022 10,30 TJ Plzeň-Litice Baník Most NH 18 : 32 ( 8 : 17 ) Málek Jan
446 01.05.2022 13,30 Sokol Tymákov B TJ S. Kyšice 9 : 20 ( 3 : 14 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
641 30.04.2022 16,00 TJ Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 18 : 22 ( 7 : 9 ) Jurtík P.
642 30.04.2022 15,30 Sokol Ostopovice TJ Pustějov 15 : 15 ( 7 : 9 ) Gorpiel L.
643 01.05.2022 10,30 TJ Jiskra Humpolec TJ Pustějov 24 : 14 ( 13 : 4 ) Jurtík P.
644 01.05.2022 10,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 21 : 14 ( 8 : 10 ) Beran M.
645 01.05.2022 14,00 1. NH Brno Draken Brno 12 : 18 ( 7 : 8 ) Beran M.
646 01.05.2022 11,30 TJ Chropyně KNH MS Brno 14 : 22 ( 6 : 10 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN finálová skupina více zde
808 30.04.2022 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 21 : 17 ( 13 : 9 ) Přikryl M.
829 01.05.2022 16,00 Sokol Blovice Sokol Tymákov 10 : 30 ( 5 : 13 ) Leinweber C.
830 01.05.2022 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice 15 : 20 ( 7 : 9 ) Martínek V.
831 01.05.2022 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 13 : 31 ( 7 : 18 ) Gorpiel L.
832 01.05.2022 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 26 : 26 ( 15 : 14 ) Navrátilová N
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
879 01.05.2022 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 17 : 16 ( 9 : 9 ) Malý J.
880 01.05.2022 13,30 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 17 : 23 ( 8 : 13 ) Rauch P.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
906 01.05.2022 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 8 : 14 ( 3 : 8 ) Kuchařík M.
918 01.05.2022 10,45 TJ S. Vracov Sokol Svinov 17 : 2 ( 9 : 1 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.