Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 30. 4. - 1. 5. 2016

Publikováno: 1.5.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 30. 4. - 1. 5. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
100 30.4.2016 17,45 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 22 : 20 ( 12 : 11 ) Jančík P.
                     
97 1.5.2016 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 20 : 22 ( 10 : 10 ) Maiwaelder
98 1.5.2016 10,00 1. NH Brno TJ S. Podlázky nehráno Šimánek P.
99 1.5.2016 10,30 SK Studénka SSK Vítkovice 11 : 16 ( 7 : 4 ) Havlík J.
102 1.5.2016 11,30 Šroubárna Žatec TJ Plzeň-Újezd 14 : 19 ( 7 : 10 ) Jezbera V.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
477 30.4.2016 19,45 TJ DIOSS Nýřany B Baník Most NH 24 : 14 ( 11 : 4 ) Jančík P.
                     
473 1.5.2016 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 17 : 13 ( 10 : 7 ) Bukovský J.
474 1.5.2016 14,00 TJ Příchovice TJ Všenice 27 : 17 ( 16 : 13 ) Hejl Z.
475 1.5.2016 13,00 TJ Vřeskovice TJ S. Záluží 15 : 17 ( 10 : 8 ) Jíra P.
476 1.5.2016 16,00 TJ Avia Čakovice NH Řevnice 21 : 9 ( 11 : 6 ) Erhart M.
478 1.5.2016 10,45 TJ Litohlavy Jiskra Raspenava 17 : 15 ( 9 : 9 ) Rauch P.
496 1.5.2016 15,00 DIOSS Nýřany B Jiskra Raspenava 30 : 18 ( 16 : 10 ) Zadražil S.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
673 1.5.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 18 : 24 ( 10 : 13 ) Paško P.
674 1.5.2016 13,30 Sokol Kokory Draken Brno 16 : 20 ( 7 : 11 ) Maiwaelder
675 1.5.2016 14,15 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 14 : 18 ( 9 : 10 ) Jurtík P.
676 1.5.2016 11,00 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 22 : 18 ( 14 : 11 ) Václavek J.
677 1.5.2016 14,00 SK NH Veselí n/M TJ S.Opatovice n/L 16 : 19 ( 9 : 12 ) Přikryl M.
678 1.5.2016 10,15 Sokol Ostopovice TJ Podhorní Újezd 25 : 22 ( 14 : 11 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
283 30.4.2016 16,00 Sokol Tymákov SK Chomutov NH 41 : 3 ( 23 : 2 ) Malý J.
284 30.4.2016 16,00 TJ Přeštice Draken Brno 20 : 12 ( 10 : 5 ) Málek Jan
285 30.4.2016 16,00 TJ Příchovice HK Hlinsko v Č. 21 : 17 ( 9 : 6 ) Málek Jos.
                     
286 1.5.2016 9,30 Sokol Tymákov Šroubárna Žatec 25 : 14 ( 12 : 4 ) Bešta J.
288 1.5.2016 9,30 TJ Příchovice Draken Brno 26 : 11 ( 15 : 7 ) Jíra P.
289 1.5.2016 9,30 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 18 : 19 ( 8 : 11 ) Holý J.
290 1.5.2016 16,00 Sokol Dobruška Sokol Krčín 33 : 20 ( 16 : 10 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
840 30.4.2016 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 20 : 15 ( 11 : 5 ) Malý J.
                     
841 1.5.2016 14,30 TJ S. Podlázky Spartak Modřany 13 : 14 ( 9 : 7 ) Beran M.
842 1.5.2016 13,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Újezd 13 : 18 ( 7 : 11 ) Martínek V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
927 1.5.2016 11,30 TJ S. Vracov TJ S.Opatovice n/L 12 : 19 ( 6 : 14 ) Přikryl M.
928 1.5.2016 10,00 TJ Chropyně TJ Stará Ves n/O 14 : 13 ( 7 : 5 ) Ziegler M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.