Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 30. - 31. 5. 2015

Publikováno: 31.5.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 30. - 31. 5. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
121 30.5.2015 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 16 : 19 ( 11 : 10 ) Sýkora T.
122 30.5.2015 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 17 : 18 ( 7 : 10 ) Ziegler M.
123 30.5.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd 1.NH Brno 25 : 18 ( 12 : 4 ) Jančík P.
124 30.5.2015 16,00 TJ S.Podlázky Draken Brno 17 : 15 ( 9 : 6 ) Bláha J.
125 30.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 17 : 13 ( 11 : 4 ) Václavek J.
126 30.5.2015 16,00 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 16 : 16 ( 8 : 9 ) Šimánek P.
                     
127 31.5.2015 11,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 19 : 16 ( 8 : 6 ) Václavík A.
128 31.5.2015 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 18 : 25 ( 8 : 14 ) Sýkora T.
129 31.5.2015 11,00 TJ S.Podlázky 1.NH Brno 23 : 15 ( 12 : 9 ) Adámek J.
130 31.5.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd Draken Brno 21 : 17 ( 12 : 9 ) Šimánek P.
131 31.5.2015 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Rokytnice 12 : 19 ( 6 : 10 ) Jančík P.
132 31.5.2015 11,00 Sokol Tymákov SK Studénka 26 : 17 ( 14 : 8 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
503 30.5.2015 12,15 TJ Avia Čakovice TJ Vřeskovice 17 : 13 ( 6 : 7 ) Jezbera V.
504 30.5.2015 15,00 Baník Most NH TJ Příchovice 24 : 23 ( 12 : 16 ) Hejl Z.
505 30.5.2015 15,30 KNH Chomutov TJ S. Ejpovice 14 : 22 ( 5 : 11 ) Mixtaj L.
506 30.5.2015 13,30 TJ Šr. Žatec TJ S. Kyšice 22 : 18 ( 14 : 10 ) Kotlář P.
507 30.5.2015 16,00 TJ S. Záluží NH Řevnice 18 : 16 ( 9 : 9 ) Malý J.
508 30.5.2015 16,00 TJ Všenice TJ Litohlavy 25 : 13 ( 12 : 6 ) Šimice V.
                     
509 31.5.2015 10,30 Baník Most NH TJ Vřeskovice 22 : 21 ( 10 : 12 ) Malý J.
510 31.5.2015 9,00 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 18 : 15 ( 7 : 10 ) Baumruk J.
511 31.5.2015 11,30 TJ Šr. Žatec TJ S. Ejpovice 11 : 8 ( 4 : 6 ) Přikryl M.
512 31.5.2015 10,30 KNH Chomutov TJ S. Kyšice 14 : 26 ( 5 : 13 ) Hejl Z.
513 31.5.2015 10,30 TJ Všenice NH Řevnice 20 : 18 ( 12 : 10 ) Slavík V.
514 31.5.2015 10,30 TJ S. Záluží TJ Litohlavy 17 : 20 ( 9 : 9 ) Šimice V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
703 30.5.2015 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O. 12 : 13 ( 4 : 7 ) Václavík A.
704 30.5.2015 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Albrechtičky 10 : 21 ( 5 : 11 ) Šotner J.
705 30.5.2015 13,00 TJ Podhorní Újezd SSK Vítkovice 22 : 23 ( 14 : 9 ) Rauch P.
706 30.5.2015 16,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 14 : 23 ( 8 : 11 ) Bešta J.
707 30.5.2015 16,00 TJ S. Osek n/B. KNH MS Brno 13 : 17 ( 8 : 8 ) Strniště T.
708 30.5.2015 14,30 Sokol Kokory SK NH Veselí n/M. nedohráno   Paško P.
                     
709 31.5.2015 10,15 TJ S. Ostopovice TJ Stará Ves n/O. 17 : 23 ( 7 : 13 ) Šotner J.
710 31.5.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Albrechtičky 13 : 12 ( 5 : 3 ) Váca J.
711 31.5.2015 10,30 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 16 : 17 ( 9 : 9 ) Bešta J.
712 31.5.2015 8,30 TJ Podhorní Újezd Sokol Svinov 18 : 20 ( 8 : 9 ) Rauch P.
713 31.5.2015 11,00 Sokol Kokory KNH MS Brno 21 : 21 ( 12 : 10 ) Poláček D.
714 31.5.2015 10,30 TJ S. Osek n/B. SK NH Veselí n/M. 15 : 21 ( 8 : 14 ) Paško P.
1. LIGA ŽEN více zde
303 30.5.2015 16,00 TJ Příchovice Sokol Tymákov 17 : 25 ( 7 : 11 ) Slavík V.
305 30.5.2015 13,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 10 : 12 ( 5 : 4 ) Schmidt O.
306 30.5.2015 16,00 TJ S. Blovice Sokol Krčín 9 : 13 ( 5 : 8 ) Přikryl M.
                     
307 31.5.2015 12,45 Sokol Tymákov TJ Přeštice 17 : 14 ( 11 : 10 ) Václavek J.
309 31.5.2015 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Chomutov NH 15 : 15 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
310 31.5.2015 9,30 Sokol Krčín SK Studénka 22 : 18 ( 14 : 9 ) Sýkora T.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
849 31.5.2015 10,30 TJ J.Raspenava TJ Plzeň-Újezd 12 : 14 ( 4 : 8 ) Kotlář P.
850 31.5.2015 14,30 Sokol Bakov TJ Šr. Žatec 8 : 18 ( 4 : 9 ) Lenfeld A.
851 31.5.2015 9,00 SK Chomutov NH B TJ Přeštice B 5 : 39 ( 3 : 19 ) Martínek V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
955 30.5.2015 16,30 Draken Brno TJ Sp. Modřany 5 : 14 ( 4 : 5 ) Poláček D.
                     
949 31.5.2015 15,00 Sokol Svinov TJ Sp. Modřany 14 : 12 ( 9 : 4 ) Cedidlo J,
950 31.5.2015 10,30 TJ S. Vracov Draken Brno 17 : 19 ( 5 : 8 ) Pechal R.
951 31.5.2015 9,30 TJ S.Opatovice SK Náchod 17 : 24 ( 4 : 10 ) Václavík A.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.