Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 3. - 4. 9. 2016

Publikováno: 4.9.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 3. - 4. 9. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
7 4.9.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 23 : 23 ( 11 : 12 ) Baumruk J.
8 4.9.2016 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 15 : 13 ( 9 : 8 ) Váca J.
9 4.9.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 20 : 16 ( 11 : 8 ) Zadražil S.
10 4.9.2016 10,30 TJ S. Rokytnice SSK Vítkovice 15 : 14 ( 9 : 6 ) Ziegler M.
11 4.9.2016 14,00 1. NH Brno TJ S. Podlázky 19 : 18 ( 12 : 11 ) Bláha J.
12 4.9.2016 11,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 22 : 20 ( 12 : 14 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
407 4.9.2016 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Litohlavy 26 : 21 ( 16 : 10 ) Baumruk J.
408 4.9.2016 10,30 Sp.Rožmitál p/T. Baník Most NH 16 : 16 ( 8 : 9 ) Jíra P.
409 4.9.2016 15,00 Jiskra Raspenava TJ Šroub. Žatec 24 : 23 ( 10 : 12 ) Beran M.
410 4.9.2016 11,00 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 21 : 20 ( 10 : 11 ) Adámek J.
411 4.9.2016 10,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 17 : 18 ( 11 : 10 ) Rauch P.
412 4.9.2016 15,00 TJ S. Záluží TJ S. Ejpovice 18 : 18 ( 10 : 9 ) Zimmermann
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
607 4.9.2016 10,15 SKNH Veselí n/M Sokol Kokory 16 : 15 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
608 4.9.2016 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 17 : 16 ( 10 : 10 ) Jáneš L.
609 4.9.2016 10,15 TJ S. Ostopovice TJ S. Podh.Újezd 18 : 19 ( 8 : 8 ) Bláha J.
610 4.9.2016 10,30 SK Studénka TJ S. Osek n/B 19 : 15 ( 9 : 8 ) Paško P.
611 4.9.2016 10,30 Draken Brno Sokol Svinov 18 : 10 ( 10 : 4 ) Václavek J.
612 4.9.2016 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 23 ( 11 : 12 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
205 4.9.2016 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 21 : 11 ( 8 : 4 ) Bešta J.
206 4.9.2016 10,00 TJ Šroub. Žatec TJ Příchovice 9 : 17 ( 5 : 7 ) Jezbera V.
207 4.9.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 18 : 19 ( 9 : 10 ) Jančík P.
208 4.9.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 10 : 11 ( 2 : 5 ) Planka Z.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
804 3.9.2016 15,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov B 2 : 23 ( 1 : 10 ) Sýkora T.
                     
803 4.9.2016 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Huť 26 : 12 ( 12 : 6 ) Zadražil S.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
903 4.9.2016 10,00 Sport klub Náchod TJ S.Podlázky 16 : 15 ( 7 : 8 ) Šimánek P.
904 4.9.2016 11,00 Spartak Modřany TJ S. Vracov 17 : 16 ( 9 : 10 ) Barabáš M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.