Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 3. - 4. 6. 2017

Publikováno: 4.6.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 3. - 4. 6. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
133 4.6.2017 11,00 Sokol Krčín Sokol Rokytnice 18 : 21 ( 9 : 8 ) Václavik,Erhart
134 4.6.2017 10,30 TJ Opatovice n/L. TJ S.Nezvěstice 18 : 20 ( 11 : 10 ) Václavek,Šimánek
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
503 3.6.2017 16,00 DIOSS Nýřany B TJ Všenice 14 : 11 ( 8 : 6 ) Baumruk J.
504 3.6.2017 15,00 TJ Litohlavy TJ S. Záluží 16 : 23 ( 10 : 11 ) Plaček R.
505 3.6.2017 15,00 Baník Most NH TJ S. Kyšice 28 : 20 ( 16 : 10 ) Kult L.
506 3.6.2017 15,00 TJ Šroub. Žatec TJ S. Ejpovice 17 : 12 ( 4 : 3 ) Zimmermann
507 3.6.2017 14,30 TJ Příchovice Sp.Rožmitál p/T. 24 : 21 ( 7 : 15 ) Chmelík T.
508 3.6.2017 14,00 TJ Vřeskovice Jiskra Raspenava 21 : 18 ( 12 : 10 ) Zadražil S.
                     
509 4.6.2017 10,45 TJ Litohlavy TJ Všenice 17 : 19 ( 9 : 10 ) Rauch P.
510 4.6.2017 8,45 DIOSS Nýřany B TJ S. Záluží 20 : 14 ( 10 : 6 ) Bukovský J.
511 4.6.2017 11,30 TJ Šroub. Žatec TJ S. Kyšice 13 : 19 ( 5 : 7 ) Martínek V.
512 4.6.2017 10,30 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 16 : 20 ( 8 : 10 ) Barabáš M.
513 4.6.2017 11,00 TJ Vřeskovice Sp.Rožmitál p/T. 24 : 15 ( 10 : 10 ) Adámek J.
514 4.6.2017 9,30 TJ Příchovice Jiskra Raspenava 27 : 22 ( 12 : 9 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
703 3.6.2017 16,00 SKNH Veselí n/M Draken Brno 20 : 20 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
704 3.6.2017 16,00 Sokol Kokory KNH MS Brno 19 : 19 ( 10 : 11 ) Jurtík P.
705 3.6.2017 16,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 21 : 21 ( 11 : 12 ) Bittner L.
706 3.6.2017 16,00 TJ S. Podh.Újezd TJ Stará Ves n/O 19 : 20 ( 10 : 7 ) Beran M.
707 3.6.2017 14,15 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 16 : 19 ( 10 : 8 ) Paško P.
708 3.6.2017 16,00 SK Studénka TJ S. Ostopovice 22 : 17 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
                     
709 4.6.2017 11,00 Sokol Kokory Draken Brno 16 : 14 ( 10 : 7 ) Paško P.
710 4.6.2017 10,15 SKNH Veselí n/M KNH MS Brno 13 : 10 ( 7 : 6 ) Maiwaelder J.
711 4.6.2017 10,30 TJ S. Podh.Újezd Sokol Svinov 27 : 26 ( 15 : 12 ) Doležal J.
712 4.6.2017 10,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 21 : 14 ( 7 : 8 ) Váca J.
713 4.6.2017 10,30 SK Studénka Jiskra Humpolec 19 : 12 ( 8 : 6 ) Přikryl M.
714 4.6.2017 10,30 TJ S. Osek n/B TJ S. Ostopovice 12 : 14 ( 6 : 8 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN více zde
271 3.6.2017 16,30 TJ Šroub. Žatec TJ Příchovice 9 : 13 ( 5 : 8 ) Zimmermann
                     
269 4.6.2017 16,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 17 : 11 ( 10 : 7 ) Bešta J.
270 4.6.2017 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 18 : 14 ( 12 : 9 ) Jáneš L.
272 4.6.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O HK Hlinsko v Č. 15 : 13 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
834 3.6.2017 13,00 Sokol Tymákov B SK Chomutov NH 23 : 9 ( 11 : 5 ) Jíra P.
                     
835 4.6.2017 10,00 TJ Stará Huť Sokol Tymákov B 10 : 23 ( 6 : 11 ) Šimice V.
836 4.6.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 15 : 16 ( 9 : 8 ) Chmelík T.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
935 4.6.2017 13,00 TJ Spartak Modřany TJ S. Podlázky 12 : 16 ( 7 : 9 ) Beran M.
936 4.6.2017 13,30 Sport klub Náchod TJ S. Opatovice n/L 11 : 15 ( 4 : 9 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.