Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 3. - 4. 10. 2015

Publikováno: 4.10.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 3. - 4. 10. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
37 3.10.2015 15,00 Šroubárna Žatec Sokol Krčín 12 : 19 ( 9 : 11 ) Rauch P.
38 3.10.2015 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 18 : 14 ( 8 : 9 ) Václavík A.
39 3.10.2015 14,00 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 22 : 15 ( 12 : 6 ) Toman I.
40 3.10.2015 14,00 TJ Přeštice SSK Vítkovice 14 : 12 ( 8 : 6 ) Hejl Z.
41 3.10.2015 16,00 TJ S. Rokytnice TJ S. Nezvěstice 21 : 16 ( 8 : 9 ) Pechal R.
42 3.10.2015 14,00 1. NH Brno Sokol Tymákov 24 : 23 ( 12 : 11 ) Přikryl M.
                     
43 4.10.2015 11,30 Šroubárna Žatec TJ S. Podlázky 18 : 18 ( 9 : 8 ) Malý J.
44 4.10.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 22 : 16 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
45 4.10.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany SSK Vítkovice 21 : 16 ( 13 : 11 ) Jančík P.
46 4.10.2015 8,30 TJ Přeštice SK Studénka 17 : 15 ( 10 : 7 ) Václavík A.
47 4.10.2015 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 15 : 15 ( 7 : 7 ) Ziegler M.
48 4.10.2015 11,55 1. NH Brno TJ S. Nezvěstice 20 : 14 ( 12 : 8 ) Maiwaelder
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
437 3.10.2015 15,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 19 : 24 ( 11 : 12 ) Beran M.
438 3.10.2015 15,30 Jiskra Raspenava TJ S. Kyšice 20 : 20 ( 10 : 14 ) Jáneš L.
439 3.10.2015 16,00 TJ Příchovice DIOSS Nýřany B 21 : 19 ( 12 : 9 ) Bešta J.
440 3.10.2015 15,00 TJ Litohlavy TJ Vřeskovice 26 : 18 ( 11 : 11 ) Slavík V.
441 3.10.2015 14,00 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 21 : 17 ( 7 : 7 ) Jančík P.
442 3.10.2015 16,00 TJ S. Záluží NH Řevnice 31 : 12 ( 13 : 5 ) Jezbera V.
                     
443 4.10.2015 10,30 Baník Most NH TJ S. Kyšice 19 : 21 ( 5 : 10 ) Bukovský J.
444 4.10.2015 10,30 Jiskra Raspenava TJ S. Ejpovice 20 : 26 ( 9 : 13 ) Jezbera V.
445 4.10.2015 8,45 TJ Vřeskovice DIOSS Nýřany B 18 : 16 ( 8 : 11 ) Baumruk J.
446 4.10.2015 10,45 TJ Litohlavy TJ Příchovice 19 : 19 ( 11 : 10 ) Jíra P.
447 4.10.2015 10,30 TJ Všenice NH Řevnice 23 : 18 ( 10 : 10 ) Toman I.
448 4.10.2015 10,30 TJ S. Záluží TJ Avia Čakovice 18 : 15 ( 8 : 7 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
637 3.10.2015 16,00 S. Opatovice n/L Sokol Svinov 22 : 20 ( 13 : 12 ) Šimánek P.
638 3.10.2015 16,00 S. Podhorní Újezd TJ Stará Ves n/O 28 : 23 ( 14 : 13 ) Václavek J.
639 3.10.2015 14,30 Sokol Kokory SKNH Veselí n/M 13 : 19 ( 5 : 12 ) Paško P.
640 3.10.2015 15,30 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 19 : 18 ( 13 : 8 ) Jurtík P.
641 3.10.2015 16,30 Draken Brno Sokol Dobruška 20 : 14 ( 12 : 8 ) Ziegler M.
642 3.10.2015 16,00 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 15 : 16 ( 8 : 9 ) Maiwaelder
                     
643 4.10.2015 10,30 S. Opatovice n/L TJ Stará Ves n/O 27 : 14 ( 15 : 8 ) Václavek J.
644 4.10.2015 10,30 S. Podhorní Újezd Sokol Svinov 17 : 24 ( 8 : 12 ) Bittner L.
645 4.10.2015 14,15 TJ S. Osek n/B SKNH Veselí n/M 17 : 20 ( 6 : 8 ) Planka Z.
646 4.10.2015 10,15 Sokol Ostopovice Sokol Kokory 17 : 20 ( 10 : 13 ) Přikryl M.
647 4.10.2015 11,00 Draken Brno Jiskra Humpolec 18 : 13 ( 8 : 7 ) Pechal R.
648 4.10.2015 10,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 20 : 13 ( 11 : 6 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN více zde
237 3.10.2015 13,30 Šroubárna Žatec Sokol Bakov n/J 31 : 18 ( 14 : 9 ) Rauch P.
238 3.10.2015 15,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov 15 : 26 ( 6 : 12 ) Bukovský J.
239 3.10.2015 14,30 Draken Brno TJ Přeštice 6 : 19 ( 4 : 8 ) Ziegler M.
240 3.10.2015 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Příchovice 6 : 14 ( 2 : 6 ) Kotlář P.
                     
241 4.10.2015 10,00 Šroubárna Žatec Sokol Tymákov 14 : 18 ( 8 : 9 ) Malý J.
242 4.10.2015 10,30 SK Chomutov NH Sokol Bakov n/J NEHRÁNO Hejl Z.
243 4.10.2015 9,30 Draken Brno TJ Příchovice 9 : 23 ( 4 : 12 ) Pechal R.
244 4.10.2015 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 12 : 17 ( 9 : 9 ) Šimánek P.
245 4.10.2015 11,00 Sokol Krčín Sokol Dobruška 19 : 23 ( 9 : 10 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
819 4.10.2015 16,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov B 17 : 20 ( 10 : 10 ) Beran M.
820 4.10.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 20 : 14 ( 10 : 7 ) Sýkora T.
821 4.10.2015 13,00 Baník Most NH TJ S. Podlázky 16 : 19 ( 7 : 6 ) Bukovský J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
901 3.10.2015 16,00 TJ Chropyně TJ S. Opatovice n/L 15 : 14 ( 7 : 8 ) Planka Z.
                     
913 4.10.2015 10,00 Sportklub Náchod TJ S. Vracov NEHRÁNO Kotlář P.
914 4.10.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Opatovice n/L 15 : 11 ( 6 : 7 ) Paško P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.