Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 28. - 29. 5. 2016

Publikováno: 29.5.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 28. - 29. 5. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
121 28.5.2016 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 22 : 17 ( 5 : 7 ) Toman I.
122 28.5.2016 16,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 22 : 25 ( 12 : 16 ) Baumruk J.
123 28.5.2016 16,00 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 17 : 19 ( 9 : 11 ) Bukovský J.
124 28.5.2016 16,00 SSK Vítkovice Sokol Tymákov 15 : 22 ( 6 : 10 ) Maiwaelder J.
125 28.5.2016 16,00 TJ S. Rokytnice Šroubárna Žatec 18 : 17 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
126 28.5.2016 16,00 1. NH Brno TJ Plzeň-Újezd 26 : 21 ( 15 : 14 ) Přikryl M.
                     
127 29.5.2016 11,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 16 : 16 ( 7 : 8 ) Slavík V.
128 29.5.2016 11,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky 27 : 12 ( 14 : 8 ) Sýkora T.
129 29.5.2016 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Nezvěstice 19 : 17 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
130 29.5.2016 11,00 SK Studénka Sokol Tymákov 11 : 19 ( 6 : 8 ) Ziegler M.
131 29.5.2016 11,00 1. NH Brno Šroubárna Žatec 22 : 22 ( 9 : 10 ) Maiwaelder J.
132 29.5.2016 11,00 TJ S. Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 20 : 25 ( 7 : 11 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
511 28.5.2016 10,30 DIOSS Nýřany B TJ Vřeskovice 25 : 18 ( 10 : 6 ) Malý J.
                     
497 29.5.2016 14,30 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 16 : 14 ( 11 : 9 ) Baumruk J.
498 29.5.2016 16,00 TJ S. Záluží TJ S. Kyšice 18 : 15 ( 8 : 7 ) Plaček R.
499 29.5.2016 14,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 26 : 16 ( 12 : 7 ) Jíra P.
500 29.5.2016 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Avia Čakovice 14 : 12 ( 6 : 7 ) Sýkora T.
501 29.5.2016 10,45 TJ Litohlavy NH Řevnice 18 : 18 ( 10 : 9 ) Bešta J.
502 29.5.2016 15,00 Jiskra Raspenava Baník Most NH 21 : 18 ( 14 : 11 ) Beran M.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
697 29.5.2016 11,00 Draken Brno Sokol Svinov 21 : 16 ( 9 : 7 ) Václavek J.
698 29.5.2016 10,00 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 21 : 13 ( 10 : 5 ) Šimánek P.
699 29.5.2016 13,30 Sokol Kokory TJ S. Osek n/B 15 : 14 ( 9 : 9 ) Planka Z.
700 29.5.2016 10,30 Sokol Dobruška SK NH Veselí n/M 18 : 18 ( 10 : 10 ) Rauch P.
701 29.5.2016 10,15 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 16 : 16 ( 9 : 10 ) Kotlář P.
702 29.5.2016 10,30 TJ Podhorní Újezd TJ S.Opatovice n/L 26 : 28 ( 14 : 14 ) Erhart M.
1. LIGA ŽEN více zde
303 28.5.2016 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 13 : 23 ( 8 : 10 ) Bešta J.
304 28.5.2016 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 13 : 14 ( 6 : 7 ) Rauch P.
306 28.5.2016 15,30 SK Chomutov NH Draken Brno 7 : 16 ( 3 : 8 ) Holý J.
                     
307 29.5.2016 11,00 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 18 : 14 ( 11 : 11 ) Malý J.
308 29.5.2016 11,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 26 : 20 ( 10 : 9 ) Váca J.
309 29.5.2016 10,00 Šroubárna Žatec HK Hlinsko v Č. 30 : 32 ( 17 : 18 ) Adámek J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
859 28.5.2016 16,30 Baník Most NH Spartak Modřany 17 : 17 ( 8 : 11 ) Erhart M.
                     
849 29.5.2016 12,30 Sokol Tymákov B Spartak Modřany 27 : 21 ( 12 : 6 ) Malý J.
850 29.5.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 9 : 16 ( 4 : 8 ) Šimice V.
851 29.5.2016 13,00 Baník Most NH TJ S. Podlázky 18 : 19 ( 8 : 12 ) Adámek J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
921 28.5.2016 16,00 TJ Chropyně TJ S.Opatovice n/L 14 : 20 ( 8 : 12 ) Paško P.
                     
934 29.5.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S.Opatovice n/L 12 : 13 ( 8 : 10 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.