Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 28. - 29. 4. 2018

Publikováno: 29.4.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 28. - 29. 4. 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
97 29.4.2018 10,30 SSK Vítkovice TJ S. Podlázky 22 : 14 ( 10 : 6 ) Ziegler M.
98 29.4.2018 10,30 Sokol Rokytnice TJ S.Opatovice n/L 20 : 19 ( 9 : 11 ) Jáneš L.
99 29.4.2018 15,00 SKNH Veselí n/M Sokol Krčín 19 : 15 ( 7 : 7 ) Váca J.
100 29.4.2018 13,00 TJ Žatec A TJ Přeštice 23 : 23 ( 12 : 12 ) Martínek V.
101 29.4.2018 10,30 DIOSS Nýřany A TJ Plzeň-Újezd 17 : 28 ( 9 : 17 ) Zadražil S.
102 29.4.2018 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 15 : 10 ( 8 : 3 ) Bláha J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
473 29.4.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 13 : 16 ( 7 : 8 ) Bešta J.
474 29.4.2018 16,00 TJ Všenice TJ Příchovice 21 : 13 ( 9 : 5 ) Leinweber C.
475 29.4.2018 10,45 TJ Litohlavy TJ Vřeskovice 22 : 17 ( 11 : 7 ) Šimice V.
476 29.4.2018 11,30 TJ Žatec B Baník Most NH 15 : 17 ( 5 : 8 ) Martínek V.
477 29.4.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice Sp.Rožmitál p/T 27 : 22 ( 13 : 9 ) Kult L.
478 29.4.2018 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Avia Čakovice 17 : 25 ( 6 : 12 ) Zadražil S.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
673 29.4.2018 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 19 : 20 ( 8 : 11 ) Václavek J.
674 29.4.2018 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 20 : 21 ( 7 : 6 ) Jáneš L.
675 29.4.2018 10,30 SK Studénka Sokol Svinov 15 : 13 ( 7 : 5 ) Maiwaelder
676 29.4.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 11 : 12 ( 5 : 6 ) Bittner L.
677 29.4.2018 11,30 Sokol Kokory Sokol Dobruška 16 : 18 ( 8 : 12 ) Jurtík P.
678 29.4.2018 14,00 1. NH Brno TJ S.Podh.Újezd 18 : 26 ( 6 : 14 ) Václavik A.
1. LIGA ŽEN více zde
266 28.4.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 16 : 19 ( 6 : 11 ) Gorpiel L.
267 28.4.2018 16,00 TJ Přeštice TJ Žatec 25 : 18 ( 13 : 7 ) Jíra P.
268 28.4.2018 16,15 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 21 : 14 ( 7 : 4 ) Kalčík Z.
                     
269 29.4.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 20 : 24 ( 10 : 14 ) Přikryl M.
270 29.4.2018 10,30 TJ Příchovice TJ Žatec 26 : 20 ( 12 : 11 ) Rauch P.
271 29.4.2018 11,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 19 : 13 ( 9 : 6 ) Hejl Z.
272 29.4.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov A 10 : 14 ( 5 : 11 ) Adámek J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
838 28.4.2018 14,00 Sokol Tymákov B KNH Litvínov 29 : 20 ( 15 : 11 ) Plaček R.
                     
837 29.4.2018 11,00 Spartak Modřany SK Chomutov NH 14 : 13 ( 10 : 8 ) Beran M.
839 29.4.2018 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Blovice 14 : 19 ( 6 : 11 ) Bešta J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
937 29.4.2018 9,30 Draken Brno Sokol Svinov 12 : 17 ( 7 : 7 ) Kotlář P.
938 29.4.2018 15,00 TJ Pustějov TJ S.Opatovice n/L 15 : 22 ( 7 : 12 ) Paško P.
939 29.4.2018 10,00 Sportklub Náchod HK Hlinsko v Č. 17 : 16 ( 8 : 8 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.