Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 27. - 28. 9. 2014

Publikováno: 28.9.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 27. - 28. 9. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
31 28.9.2014 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 13 : 13 ( 8 : 7 ) Sýkora T.
32 28.9.2014 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 11 : 18 ( 4 : 9 ) Toman I.
33 28.9.2014 14,30 TJ S.Podlázky TJ Plzeň-Újezd 21 : 22 ( 12 : 10 ) Václavek J.
34 28.9.2014 11,00 Sokol Krčín 1.NH Brno 20 : 13 ( 8 : 10 ) Hejl Z.
35 28.9.2014 11,00 Draken Brno TJ S.Opatovice 11 : 21 ( 8 : 11 ) Přikryl M.
36 28.9.2014 10,30 TJ S. Rokytnice SK Studénka 19 : 19 ( 10 : 10 ) Váca J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
431 28.9.2014 11,00 TJ Avia Čakovice NH Řevnice 16 : 12 ( 7 : 5 ) Baumruk J.
432 28.9.2014 15,00 Baník Most NH TJ Litohlavy 14 : 21 ( 8 : 12 ) Rauch P.
433 28.9.2014 16,00 TJ Šr. Žatec KNH Chomutov 25 : 17 ( 15 : 11 ) Slavík V.
434 28.9.2014 15,00 TJ S. Ejpovice TJ S. Záluží 21 : 14 ( 12 : 7 ) Šimice V.
435 28.9.2014 14,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 24 : 20 ( 10 : 8 ) Bešta J,
436 28.9.2014 14,00 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 24 : 22 ( 11 : 10 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
631 28.9.2014 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 17 : 16 ( 10 : 7 ) Šimánek P.
632 28.9.2014 10,15 TJ S. Ostopovice SK NH Veselí n/M. 23 : 26 ( 11 : 13 ) Ziegler M.
633 28.9.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Dobruška 21 : 16 ( 12 : 8 ) Barabáš M.
634 28.9.2014 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Osek n/B. 22 : 18 ( 9 : 7 ) Jurtík P.
635 28.9.2014 13,30 Sokol Kokory Sokol Svinov 21 : 20 ( 10 : 10 ) Schmidt O.
636 28.9.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Albrechtičky 14 : 20 ( 10 : 12 ) Kratochvíl
1. LIGA ŽEN více zde
247 27.9.2014 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Rokytnice 27 : 24 ( 17 : 10 ) Leugner M.
                     
232 28.9.2014 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 22 : 19 ( 11 : 13 ) Kotlář P.
233 28.9.2014 9,30 Sokol Krčín TJ S. Rokytnice 12 : 20 ( 5 : 9 ) Hejl Z.
234 28.9.2014 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 15 : 10 ( 7 : 4 ) Zimmermann
235 28.9.2014 13,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 16 : 14 ( 8 : 7 ) Lenfeld A.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
816 28.9.2014 14,30 TJ Přeštice B TJ Plzeň-Újezd 13 : 17 ( 8 : 11 ) Lenfeld A.
817 28.9.2014 14,30 TJ Šr. Žatec SK Chomutov B 30 : 5 ( 12 : 3 ) Slavík V.
818 28.9.2014 10,30 TJ J.Raspenava Sokol Bakov 13 : 12 ( 6 : 8 ) Liška A.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
927 27.9.2014 16,00 TJ S. Vracov TJ S.Opatovice 24 : 27 ( 12 : 14 ) Šotner J.
930 27.9.2014 15,00 SK Náchod Draken Brno 21 : 20 ( 10 : 10 ) Hejl Z.
                     
916 28.9.2014 11,00 TJ Sp. Modřany SK Náchod 14 : 14 ( 4 : 9 ) Jíra P.
917 28.9.2014 9,30 Draken Brno TJ S.Opatovice 17 : 9 ( 8 : 5 ) Přikryl M.
918 28.9.2014 15,00 Sokol Svinov TJ S. Vracov 19 : 23 ( 8 : 12 ) Maiwaelder J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.