Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 27. - 28. 5. 2017

Publikováno: 28.5.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 27. - 28. 5. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
121 27.5.2017 16,00 TJ S. Podlázky TJ DIOSS Nýřany 15 : 18 ( 7 : 5 ) Bittner L.
122 27.5.2017 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 29 : 24 ( 15 : 14 ) Erhart M.
123 27.5.2017 16,00 TJ S. Nezvěstice SSK Vítkovice 21 : 14 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
124 27.5.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 17 : 17 ( 9 : 10 ) Malý J.
125 27.5.2017 16,00 TJ Avia Čakovice 1. NH Brno 13 : 17 ( 10 : 12 ) Jáneš L.
126 27.5.2017 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 15 : 15 ( 6 : 9 ) Sýkora T.
                     
127 28.5.2017 11,00 TJ S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 17 : 18 ( 10 : 7 ) Václavik A.
128 28.5.2017 11,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 16 : 18 ( 9 : 11 ) Beran M.
129 28.5.2017 11,00 Sokol Tymákov SSK Vítkovice 25 : 27 ( 12 : 15 ) Sýkora T.
130 28.5.2017 11,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Rokytnice 16 : 10 ( 8 : 6 ) Rauch P.
131 28.5.2017 11,00 TJ Plzeň-Újezd 1. NH Brno 20 : 15 ( 7 : 6 ) Bukovský J.
132 28.5.2017 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 21 : 13 ( 12 : 7 ) Přikryl M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
497 28.5.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T. DIOSS Nýřany B 18 : 13 ( 13 : 7 ) Adámek J.
498 28.5.2017 15,00 Jiskra Raspenava TJ Litohlavy 26 : 17 ( 16 : 8 ) Kotlář P.
499 28.5.2017 15,00 Baník Most NH TJ Šroub. Žatec 24 : 24 ( 12 : 12 ) Martínek V.
500 28.5.2017 16,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 22 : 18 ( 11 : 9 ) Bukovský J.
501 28.5.2017 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 21 : 18 ( 13 : 8 ) Baumruk J.
502 28.5.2017 15,00 TJ S. Záluží TJ Všenice 19 : 18 ( 12 : 8 ) Jíra P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
697 28.5.2017 10,15 SKNH Veselí n/M Jiskra Humpolec 17 : 6 ( 10 : 2 ) Ziegler M.
698 28.5.2017 10,15 TJ S. Ostopovice Sokol Kokory 24 : 17 ( 12 : 9 ) Černý M.
699 28.5.2017 9,00 TJ S. Podh.Újezd Sokol Dobruška 21 : 23 ( 12 : 13 ) Václavek J.
700 28.5.2017 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Svinov 14 : 22 ( 6 : 7 ) Gorpiel L.
701 28.5.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O SK Studénka 16 : 18 ( 8 : 11 ) Paško P.
702 28.5.2017 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 24 : 22 ( 14 : 11 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN více zde
261 27.5.2017 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 20 : 21 ( 9 : 11 ) Přikryl M.
262 27.5.2017 14,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 17 : 28 ( 11 : 15 ) Václavik A.
267 27.5.2017 15,00 TJ Šroub. Žatec HK Hlinsko v Č. 13 : 17 ( 7 : 11 ) Kult L.
268 27.5.2017 16,00 TJ Příchovice TJ Stará Ves n/O 19 : 13 ( 8 : 8 ) Baumruk J.
                     
263 28.5.2017 10,00 TJ Šroub. Žatec TJ Stará Ves n/O 8 : 11 ( 4 : 8 ) Bešta J.
264 28.5.2017 10,30 TJ Příchovice HK Hlinsko v Č. 22 : 10 ( 13 : 4 ) Hejl Z.
265 28.5.2017 9,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice 13 : 17 ( 3 : 9 ) Bittner L.
266 28.5.2017 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 16 : 22 ( 8 : 11 ) Maiwaelder J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
833 28.5.2017 14,00 TJ Stará Huť TJ Plzeň-Újezd 7 : 18 ( 4 : 9 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
933 28.5.2017 13,00 TJ S. Podlázky Sport klub Náchod 16 : 21 ( 9 : 10 ) Beran M.
934 28.5.2017 10,30 TJ S. Vracov TJ Spartak Modřany 14 : 19 ( 5 : 10 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.