Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 27. - 28. 4. 2019

Publikováno: 28.4.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 27. - 28. dubna 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
95 27.4.2019 16,00 TJ S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice A 18 : 16 ( 10 : 9 ) Adámek J.
                     
97 28.4.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ DIOSS Nýřany 27 : 18 ( 15 : 5 ) Václavek J.
98 28.4.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 24 : 22 ( 10 : 11 ) Baumruk J.
100 28.4.2019 10,30 SK Studénka TJ Avia Čakovice 16 : 14 ( 8 : 9 ) Váca J.
101 28.4.2019 11,00 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice A 18 : 15 ( 9 : 9 ) Malý J.
102 28.4.2019 11,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 28 : 22 ( 17 : 13 ) Leinweber C
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
457 27.4.2019 18,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 20 : 24 ( 10 : 12 ) Martínek V.
460 27.4.2019 13,30 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 25 : 16 ( 14 : 9 ) Jíra P.
                     
461 28.4.2019 15,00 Baník Most NH Jiskra Raspenava 23 : 18 ( 13 : 9 ) Beran M.
462 28.4.2019 14,30 TJ Žatec B Sokol Tymákov B 15 : 22 ( 9 : 9 ) Kult L.
463 28.4.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice Sp.Rožmitál p/T 23 : 18 ( 12 : 7 ) Šimice V.
464 28.4.2019 10,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 24 : 15 ( 12 : 7 ) Zimmermann
465 28.4.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 15 : 13 ( 7 : 6 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
673 28.4.2019 10,30 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 20 : 12 ( 13 : 6 ) Kotlář P.
674 28.4.2019 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 10 : 23 ( 6 : 11 ) Václavik A.
675 28.4.2019 11,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 20 : 12 ( 13 : 4 ) Adámek J.
676 28.4.2019 11,00 SSK Vítkovice Sokol Svinov 12 : 9 ( 7 : 6 ) Kuchařík M.
677 28.4.2019 10,15 SK NH Veselí n/M TJ Stará Ves n/O 20 : 19 ( 9 : 12 ) Jurtík P.
678 28.4.2019 10,30 Sokol Rokytnice B TJ S. Osek n/B 13 : 18 ( 7 : 11 ) Bittner L.
1. LIGA ŽEN více zde
249 27.4.2019 16,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov A 14 : 17 ( 7 : 11 ) Jáneš L.
250 27.4.2019 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 16 : 22 ( 7 : 13 ) Malý J.
251 27.4.2019 12,15 TJ Stará Ves n/O TJ Přeštice A 11 : 14 ( 7 : 7 ) Gorpiel L.
                     
253 28.4.2019 9,30 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 16 : 25 ( 9 : 10 ) Leinweber C.
254 28.4.2019 9,30 Sokol Dobruška TJ Plzeň-Újezd 31 : 13 ( 18 : 8 ) Adámek J.
255 28.4.2019 9,30 TJ S. Podlázky TJ Přeštice A 10 : 20 ( 5 : 11 ) Malý J.
256 28.4.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Blovice 18 : 19 ( 11 : 10 ) Bukovský J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
837 28.4.2019 16,00 TJ Žatec Sokol Bakov n/J 12 : 17 ( 6 : 8 ) Kult L.
838 28.4.2019 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Sp.Modřany 21 : 11 ( 10 : 5 ) Plaček R.
839 28.4.2019 14,00 Sokol Tymákov B TJ Přeštice B 16 : 17 ( 10 : 8 ) Václavek J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
944 27.4.2019 10,30 SK Studénka Sportklub Náchod 12 : 16 ( 8 : 9 ) Bukovský J.
948 27.4.2019 16,00 TJ Pustějov Sportklub Náchod 17 : 14 ( 10 : 10 ) Váca J.
                     
937 28.4.2019 13,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 20 : 20 ( 11 : 11 ) Černý M.
938 28.4.2019 14,30 S.Opatovice n/L TJ Pustějov 17 : 13 ( 9 : 6 ) Šimánek P.
939 28.4.2019 11,00 Sokol Svinov Sportklub Náchod 18 : 16 ( 8 : 7 ) Gorpiel L.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.