Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 26. - 27. 9. 2015

Publikováno: 27.9.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 26. - 27. 9. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
32 26.9.2015 15,30 TJ S. Podlázky 1. NH Brno 19 : 22 ( 11 : 12 ) Václavek J.
36 26.9.2015 15,30 TJ Plzeň-Újezd Šroubárna Žatec 24 : 12 ( 13 : 6 ) Baumruk J.
                     
31 27.9.2015 14,00 Sokol Krčín TJ S. Rokytnice 19 : 16 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
33 27.9.2015 11,00 SSK Vítkovice SK Studénka 22 : 19 ( 12 : 9 ) Přikryl M.
34 27.9.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 16 : 10 ( 10 : 5 ) Bukovský J.
35 27.9.2015 16,15 Sokol Tymákov TJ Přeštice 18 : 20 ( 9 : 12 ) Slavík V.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
431 27.9.2015 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 21 : 11 ( 9 : 4 ) Bešta J.
432 27.9.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Záluží 20 : 22 ( 9 : 13 ) Rauch P.
433 27.9.2015 8,30 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 13 : 22 ( 6 : 12 ) Plaček R.
434 27.9.2015 11,00 TJ Avia Čakovice DIOSS Nýřany B 18 : 17 ( 11 : 10 ) Václavek J.
435 27.9.2015 15,00 NH Řevnice TJ Litohlavy 15 : 15 ( 6 : 7 ) Beran M.
436 27.9.2015 15,00 Baník Most NH Jiskra Raspenava 20 : 17 ( 10 : 9 ) Sýkora T.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
631 27.9.2015 15,00 Sokol Svinov Draken Brno 21 : 11 ( 10 : 6 ) Paško P.
632 27.9.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O KNH MS Brno 17 : 22 ( 7 : 10 ) Havlík J.
633 27.9.2015 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Kokory 14 : 21 ( 8 : 12 ) Pechal R.
634 27.9.2015 10,15 SKNH Veselí n/M Sokol Dobruška 17 : 15 ( 7 : 9 ) Maiwaelder
635 27.9.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 22 : 13 ( 9 : 7 ) Erhart M.
636 27.9.2015 10,30 S. Opatovice n/L S. Podhorní Újezd 29 : 22 ( 13 : 12 ) Václavík A.
1. LIGA ŽEN více zde
234 26.9.2015 16,00 Draken Brno Sokol Krčín 8 : 29 ( 5 : 16 ) Maiwaelder
                     
232 27.9.2015 11,30 Sokol Dobruška Sokol Bakov n/J 38 : 14 ( 18 : 9 ) Ziegler M.
233 27.9.2015 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 15 : 13 ( 9 : 7 ) Jíra P.
235 27.9.2015 10,00 Šroubárna Žatec HK Hlinsko v Č. 19 : 20 ( 10 : 12 ) Málek Josef
236 27.9.2015 11,30 TJ Příchovice SK Chomutov NH 33 : 10 ( 16 : 8 ) Kalčík Z.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
816 26.9.2015 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Podlázky 28 : 16 ( 15 : 8 ) Bukovský J.
818 26.9.2015 17,00 TJ Plzeň-Újezd Spartak Modřany 18 : 23 ( 11 : 12 ) Baumruk J.
                     
817 27.9.2015 14,30 Sokol Blovice Baník Most NH 21 : 7 ( 7 : 2 ) Šimice V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
910 26.9.2015 17,00 Sportklub Náchod TJ Chropyně 20 : 12 ( 11 : 6 ) Bittner L.
917 26.9.2015 14,00 TJ S. Opatovice n/L TJ S. Vracov 23 : 21 ( 13 : 14 ) Václavík A.
                     
911 27.9.2015 9,00 TJ S. Opatovice n/L TJ Chropyně 24 : 18 ( 9 : 7 ) Václavík A.
912 27.9.2015 10,00 Sportklub Náchod TJ Stará Ves n/O 17 : 19 ( 8 : 10 ) Kotlář P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.