Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 26. - 27. 5. 2018

Publikováno: 27.5.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 26. - 27. 5. 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
121 26.5.2018 16,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 22 : 16 ( 12 : 12 ) Baumruk J.
122 26.5.2018 16,00 DIOSS Nýřany A TJ S.Opatovice n/L 26 : 23 ( 12 : 12 ) Adámek J.
123 26.5.2018 16,00 SKNH Veselí n/M TJ Žatec A 27 : 28 ( 14 : 15 ) Ziegler M.
124 26.5.2018 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 21 : 15 ( 12 : 8 ) Váca J.
125 26.5.2018 16,00 SSK Vítkovice Sokol Tymákov 22 : 23 ( 12 : 12 ) Bukovský J.
126 26.5.2018 16,00 Sokol Rokytnice TJ S. Nezvěstice 16 : 15 ( 6 : 8 ) Malý J.
                     
127 27.5.2018 11,00 DIOSS Nýřany A TJ S. Podlázky 17 : 17 ( 6 : 8 ) Rauch P.
128 27.5.2018 11,00 TJ Přeštice TJ S.Opatovice n/L 25 : 23 ( 12 : 11 ) Hejl Z.
129 27.5.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Žatec A 28 : 28 ( 13 : 12 ) Bittner L.
130 27.5.2018 11,00 SKNH Veselí n/M TJ Plzeň-Újezd 19 : 21 ( 10 : 11 ) Přikryl M.
131 27.5.2018 11,00 Sokol Rokytnice Sokol Tymákov 20 : 16 ( 11 : 11 ) Bláha J.
132 27.5.2018 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Nezvěstice 16 : 24 ( 7 : 11 ) Jurtík P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
497 27.5.2018 14,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 17 : 12 ( 9 : 5 ) Adámek J.
498 27.5.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 18 : 21 ( 10 : 9 ) Kult L.
499 27.5.2018 14,30 TJ Všenice TJ Litohlavy 26 : 17 ( 11 : 9 ) Baumruk J.
500 27.5.2018 13,00 TJ Žatec B TJ Plzeň-Litice 17 : 19 ( 7 : 7 ) Martnek V.
501 27.5.2018 8,45 DIOSS Nýřany B Baník Most NH 14 : 15 ( 8 : 8 ) Rauch P.
502 27.5.2018 11,00 TJ Avia Čakovice Sp.Rožmitál p/T 25 : 12 ( 11 : 8 ) Václavik A.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
698 26.5.2018 16,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 17 : 17 ( 10 : 7 ) Paško P.
                     
697 27.5.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 20 : 24 ( 13 : 10 ) Bukovský J.
699 27.5.2018 14,15 TJ S. Osek n/B SK Studénka 17 : 23 ( 9 : 9 ) Šimánek P.
700 27.5.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 9 : 10 ( 7 : 4 ) Malý J.
701 27.5.2018 14,00 1. NH Brno Sokol Ostopovice 14 : 18 ( 5 : 9 ) Ziegler M.
702 27.5.2018 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Dobruška 22 : 26 ( 12 : 11 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN více zde
284 26.5.2018 11,00 TJ Příchovice Sokol Dobruška 14 : 15 ( 7 : 9 ) Kalčík Z.
288 26.5.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 17 : 23 ( 11 : 18 ) Václavek J.
                     
282 27.5.2018 11,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Stará Ves n/O 4 : 11 ( 2 : 4 ) Jíra P.
286 27.5.2018 14,30 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 14 : 22 ( 8 : 10 ) Hejl Z.
287 27.5.2018 10,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 24 : 8 ( 16 : 5 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
851 26.5.2018 10,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov B 21 : 21 ( 10 : 11 ) Škabrada M.
835 26.5.2018 15,00 TJ S. Ejpovice KNH Litvínov 10 : 16 ( 3 : 7 ) Šimice V.
                     
849 27.5.2018 11,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 5 : 14 ( 2 : 5 ) Kotlář P.
850 27.5.2018 10,30 TJ S. Ejpovice KNH Litvínov 14 : 19 ( 7 : 12 ) Plaček R.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
949 27.5.2018 9,30 Draken Brno HK Hlinsko v Č. 17 : 30 ( 11 : 18 ) Kuchařík M.
950 27.5.2018 13,00 Sportklub Náchod TJ S.Opatovice n/L 20 : 26 ( 5 : 11 ) Beran M.
951 27.5.2018 15,00 TJ Pustějov Sokol Svinov 21 : 20 ( 9 : 11 ) Paško P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.