Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 25. - 26. 4. 2015

Publikováno: 26.4.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 25. - 26. 4. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
91 26.4.2015 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 18 : 20 ( 9 : 12 ) Baumruk J.
92 26.4.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 15 : 17 ( 9 : 9 ) Sýkora T.
93 26.4.2015 10,30 TJ S.Podlázky Sokol Tymákov 13 : 22 ( 4 : 11 ) Váca J.
94 26.4.2015 11,00 TJ S.Opatovice n/L 1.NH Brno 19 : 18 ( 10 : 12 ) Lenfeld A.
95 26.4.2015 10,30 TJ S. Rokytnice Draken Brno 14 : 14 ( 7 : 8 ) Pechal R.
96 26.4.2015 11,00 Sokol Krčín SK Studénka 16 : 16 ( 9 : 8 ) Malý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
473 26.4.2015 15,00 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 17 : 13 ( 13 : 8 ) Málek Jos.
474 26.4.2015 10,30 KNH Chomutov NH Řevnice 19 : 27 ( 10 : 14 ) Bešta J.
475 26.4.2015 15,00 TJ Šr. Žatec TJ Litohlavy 23 : 20 ( 10 : 8 ) Jezbera V.
476 26.4.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Všenice 18 : 19 ( 9 : 9 ) Mixtaj L.
477 26.4.2015 15,00 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 18 : 16 ( 11 : 5 ) Adámek J.
478 26.4.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 15 : 15 ( 7 : 4 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
693 25.4.2015 16,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 18 : 20 ( 6 : 11 ) Malý J.
                     
673 26.4.2015 10,15 TJ S. Ostopovice Jiskra Humpolec 16 : 19 ( 7 : 11 ) Ziegler M.
674 26.4.2015 8,30 TJ Podhorní Újezd KNH MS Brno 18 : 27 ( 10 : 15 ) Kotlář P.
676 26.4.2015 14,15 TJ S. Osek n/B. Sokol Kokory 22 : 19 ( 14 : 9 ) Paško P.
677 26.4.2015 11,00 SSK Vítkovice TJ Stará Ves n/O. 20 : 15 ( 13 : 4 ) Václavek J.
678 26.4.2015 15,00 Sokol Svinov Sokol Albrechtičky 15 : 15 ( 8 : 9 ) Přikryl M.
1. LIGA ŽEN více zde
277 26.4.2015 11,00 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 18 : 18 ( 10 : 11 ) Šimánek P.
278 26.4.2015 9,00 TJ S. Rokytnice Sokol Krčín 16 : 15 ( 6 : 7 ) Pechal R.
279 26.4.2015 15,15 SK Chomutov NH Sokol Blovice 13 : 12 ( 8 : 5 ) Bláha J.
280 26.4.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 18 : 17 ( 8 : 7 ) Jančík P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
837 26.4.2015 16,40 SK Chomutov NH B TJ Plzeň-Újezd 7 : 26 ( 4 : 13 ) Bláha J.
838 26.4.2015 14,30 Sokol Bakov TJ Přeštice B 18 : 14 ( 9 : 6 ) Barabáš M.
839 26.4.2015 10,30 TJ J.Raspenava TJ Šr. Žatec 8 : 15 ( 5 : 7 ) Jíra P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
943 25.4.2015 17,00 TJ S. Vracov TJ Sp. Modřany 17 : 17 ( 6 : 6 ) Maiwaelder
945 25.4.2015 16,30 Draken Brno SK Náchod 24 : 26 ( 14 : 12 ) Ziegler M.
                     
937 26.4.2015 9,30 TJ S.Opatovice TJ Sp. Modřany 17 : 18 ( 10 : 9 ) Lenfeld A.
938 26.4.2015 10,30 TJ S. Vracov SK Náchod 22 : 21 ( 10 : 8 ) Maiwaelder
939 26.4.2015 13,30 Sokol Svinov Draken Brno 17 : 22 ( 9 : 11 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.