Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 25. - 26. 10. 2014

Publikováno: 26.10.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 25. - 26. 10. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
71 25.10.2014 16,30 Draken Brno Sokol Krčín 8 : 10 ( 4 : 5 ) Sýkora T.
                     
67 26.10.2014 11,00 TJ Přeštice TJ S.Podlázky 19 : 17 ( 10 : 8 ) Toman I.
68 26.10.2014 16,00 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov 14 : 17 ( 7 : 9 ) Baumruk J.
69 26.10.2014 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 22 : 14 ( 9 : 7 ) Václavík A.
70 26.10.2014 11,00 SK Studénka 1.NH Brno 21 : 26 ( 11 : 17 ) Přikryl M.
72 26.10.2014 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S.Opatovice 20 : 18 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN více zde
264 25.10.2014 16,00 TJ S. Rokytnice SK Chomutov NH 26 : 22 ( 12 : 13 ) Bittner L.
266 25.10.2014 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 10 : 23 ( 5 : 10 ) Váca J.
281 25.10.2014 15,00 Sokol Dobruška TJ Příchovice 23 : 21 ( 12 : 9 ) Zimmermann
                     
258 26.10.2014 9,30 SK Studénka SK Chomutov NH 15 : 16 ( 6 : 7 ) Přikryl M.
259 26.10.2014 9,00 TJ S. Rokytnice HK Hlinsko v Č. 26 : 22 ( 11 : 13 ) Ziegler M.
260 26.10.2014 14,30 Sokol Tymákov Sokol Blovice 25 : 15 ( 14 : 11 ) Adámek J.
261 26.10.2014 10,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 23 : 16 ( 14 : 8 ) Šimánek P.
262 26.10.2014 11,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 16 : 27 ( 10 : 13 ) Cedidlo J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
828 26.10.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Bakov 18 : 14 ( 10 : 6 ) Hejl Z.
829 26.10.2014 10,30 TJ J.Raspenava SK Chomutov B 18 : 7 ( 11 : 4 ) Kotlář P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
928 26.10.2014 11,00 TJ Sp. Modřany TJ S. Vracov 17 : 14 ( 10 : 6 ) Mixtaj L.
929 26.10.2014 10,30 TJ S.Opatovice Sokol Svinov 23 : 18 ( 15 : 8 ) Václavek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.