Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 24. - 25. 9. 2022

Publikováno: 25.9.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 24. a 25. září 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
26 24.09.2022 16,00 TJ S. Kyšice TJ Nýřany 21 : 21 ( 13 : 11 ) Rauch P.
45 24.09.2022 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 18 : 20 ( 8 : 9 ) Adámek J.
31 25.09.2022 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Příchovice 26 : 26 ( 14 : 12 ) Zadražil S.
32 25.09.2022 10,30 TJ Nýřany TJ Přeštice 21 : 23 ( 11 : 15 ) Rauch P.
33 25.09.2022 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Kyšice 25 : 16 ( 12 : 6 ) Václavik A.
34 25.09.2022 10,30 TJ S. Podlázky SK Studénka 18 : 15 ( 9 : 5 ) Hejl Z.
35 25.09.2022 15,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 19 : 13 ( 10 : 7 ) Sýkora O.
36 25.09.2022 14,00 TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 24 : 27 ( 14 : 12 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
421 25.09.2022 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Všenice 26 : 21 ( 14 : 9 ) Václavik A.
422 25.09.2022 14,30 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 25 : 19 ( 12 : 12 ) Hejl Z.
423 25.09.2022 15,00 KNH Litvínov Sokol Bakov n/J 19 : 13 ( 9 : 5 ) Jáneš L.
424 25.09.2022 15,30 Baník Most NH KNH Chomutov 29 : 15 ( 16 : 9 ) Barabáš M.
425 25.09.2022 10,30 TJ Žatec TJ Sp. Modřany 26 : 16 ( 13 : 6 ) Zimmermann
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
623 24.09.2022 16,00 TJ Chropyně Draken Brno 14 : 25 ( 7 : 13 ) Kratochvíl M.
624 24.09.2022 16,00 TJ Pustějov KNH MS Brno 17 : 21 ( 7 : 9 ) Maiwaelder J.
625 24.09.2022 14,30 TJ Stará Ves n/O TJ J. Humpolec 24 : 20 ( 14 : 10 ) Navrátilová N.
626 24.09.2022 16,00 SSK Vítkovice Autonot Jihlava 22 : 20 ( 11 : 13 ) Jurtík P.
627 25.09.2022 9,30 TJ Chropyně KNH MS Brno 9 : 24 ( 3 : 11 ) Váca J.
628 25.09.2022 11,00 TJ Pustějov Draken Brno 13 : 10 ( 6 : 7 ) Maiwaelder J.
629 25.09.2022 9,30 TJ Stará Ves n/O Autonot Jihlava 25 : 12 ( 15 : 4 ) Kratochvíl M.
630 25.09.2022 11,00 SSK Vítkovice TJ J. Humpolec 20 : 17 ( 10 : 7 ) Sýkora T.
631 25.09.2022 15,30 1. NH Brno Sokol Ostopovice 11 : 14 ( 6 : 9 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN sk. A více zde
213 24.09.2022 16,00 KNH Chomutov TJ Přeštice 13 : 24 ( 9 : 18 ) Zimmermann L.
214 24.09.2022 16,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Ejpovice 21 : 15 ( 12 : 5 ) Jíra P.
215 24.09.2022 14,00 TJ Avia Čakovice Baník Most NH 13 : 18 ( 5 : 8 ) Kuchařík M.
216 25.09.2022 9,00 Baník Most NH TJ Přeštice 11 : 21 ( 3 : 10 ) Hruška J.
217 25.09.2022 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 15 : 22 ( 6 : 13 ) Adámek J.
218 25.09.2022 11,00 Sokol Bakov n/J KNH Chomutov 19 : 6 ( 8 : 3 ) Jíra P.
1. LIGA ŽEN sk.B více zde
243 24.09.2022 13,30 KNH Litvínov KNH Spoje Praha 27 : 22 ( 15 : 13 ) Zimmermann L.
244 24.09.2022 13,30 Sokol Blovice TJ S. Nezvěstice 18 : 16 ( 11 : 9 ) Baumruk J.
245 24.09.2022 17,00 Sokol Tymákov Spartak Modřany 26 : 13 ( 15 : 5 ) Šimice V.
246 25.09.2022 10,00 KNH Spoje Praha Spartak Modřany 22 : 21 ( 14 : 12 ) Leinweber C.
247 25.09.2022 11,55 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 28 : 18 ( 14 : 6 ) Baumruk J.
248 25.09.2022 10,30 Sokol Blovice KNH Litvínov 15 : 9 ( 10 : 4 ) Šimice V.
1. LIGA ŽEN sk.C+D více zde
289 24.09.2022 16,00 TJ Stará Ves n/O SK Studénka 18 : 11 ( 8 : 9 ) Navrátilová N.
290 24.09.2022 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 22 : 36 ( 14 : 19 ) Václavik A.
291 24.09.2022 16,30 TJ S. Vracov TJ Chropyně 25 : 22 ( 12 : 10 ) Ziegler M.
292 24.09.2022 14,30 Sokol Krčín TJ Pustějov 26 : 9 ( 14 : 3 ) Václavek J.
293 25.09.2022 12,00 SK Studénka Sokol Dobruška 12 : 18 ( 8 : 9 ) Ziegler M.
294 25.09.2022 11,00 TJ Stará Ves n/O HK Hlinsko v Č. 23 : 18 ( 11 : 11 ) Kratochvíl M.
295 25.09.2022 10,45 TJ S. Vracov Sokol Krčín 18 : 15 ( 11 : 10 ) Kuchařík M.
296 25.09.2022 11,15 TJ Chropyně TJ Pustějov 15 : 12 ( 7 : 4 ) Váca J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.