Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 24. - 25. 9. 2016

Publikováno: 25.9.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 24. - 25. 9. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
31 25.9.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Avia Čakovice 24 : 10 ( 13 : 4 ) Hejl Z.
32 25.9.2016 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 17 : 17 ( 7 : 10 ) Slavík V.
33 25.9.2016 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 30 : 19 ( 15 : 10 ) Baumruk J.
34 25.9.2016 14,30 TJ S. Podlázky SSK Vítkovice 19 : 22 ( 11 : 12 ) Bittner L.
35 25.9.2016 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S.Opatovice n/L 23 : 21 ( 11 : 10 ) Ziegler M.
36 25.9.2016 14,00 1. NH Brno Sokol Krčín 17 : 19 ( 8 : 10 ) Václavík A.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
431 25.9.2016 8,45 DIOSS Nýřany B Sp.Rožmitál p/T. 21 : 16 ( 10 : 6 ) Hejl Z.
432 25.9.2016 10,45 TJ Litohlavy Jiskra Raspenava 22 : 14 ( 14 : 8 ) Adámek J.
433 25.9.2016 11,30 TJ Šroub. Žatec Baník Most NH 20 : 12 ( 8 : 6 ) Kult L.
434 25.9.2016 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 16 : 18 ( 9 : 8 ) Holý J.
435 25.9.2016 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 16 : 18 ( 9 : 11 ) Zadražil S.
436 25.9.2016 14,30 TJ Všenice TJ S. Záluží 18 : 14 ( 11 : 7 ) Jáneš L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
631 25.9.2016 10,30 Jiskra Humpolec SKNH Veselí n/M 21 : 10 ( 10 : 4 ) Váca J.
632 25.9.2016 14,30 Sokol Kokory TJ S. Ostopovice 15 : 14 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
634 25.9.2016 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 19 : 16 ( 10 : 7 ) Gorpiel L.
635 25.9.2016 10,30 SK Studénka TJ Stará Ves n/O 20 : 19 ( 8 : 10 ) Přikryl M.
636 25.9.2016 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 19 : 17 ( 11 : 9 ) Maiwaelder J.
1. LIGA ŽEN více zde
219 25.9.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Tymákov A 16 : 22 ( 8 : 10 ) Beran M.
220 25.9.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Šroub. Žatec 19 : 19 ( 9 : 11 ) Paško P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
809 24.9.2016 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 26 : 12 ( 15 : 6 ) Holý J.
810 24.9.2016 14,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov B 16 : 23 ( 5 : 12 ) Kalčík Z.
                     
811 25.9.2016 9,30 TJ Plzeň-Újezd SK Chomutov NH 30 : 4 ( 14 : 1 ) Jíra P.
812 25.9.2016 14,30 Sokol Blovice TJ Stará Huť 16 : 7 ( 8 : 1 ) Rauch P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
909 24.9.2016 14,30 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Vracov 22 : 21 ( 13 : 12 ) Doležal J.
910 24.9.2016 16,00 Sport klub Náchod Spartak Modřany 26 : 20 ( 13 : 9 ) Šimánek P.
                     
911 25.9.2016 10,00 Sport klub Náchod TJ S. Vracov 19 : 15 ( 10 : 9 ) Kotlář P.
912 25.9.2016 9,30 TJ S.Opatovice n/L TJ S.Podlázky 18 : 19 ( 10 : 10 ) Václavek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.