Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 24. - 25. 5.2014

Publikováno: 25.5.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 24. - 25. 5. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde  
109 24.5.2014 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 16 : 16 ( 10 : 8 ) Přikryl M.
110 24.5.2014 16,00 1.NH Brno TJ S.Nezvěstice 19 : 19 ( 9 : 9 ) Bukovský J.
112 24.5.2014 16,00 TJ Stará Ves DIOSS Nýřany 21 : 24 ( 11 : 11 ) Šimánek P.
113 24.5.2014 16,00 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka 21 : 15 ( 8 : 8 ) Sýkora T.
114 24.5.2014 16,00 TJ S.Opatovice TJ S.Rokytnice 16 : 14 ( 7 : 8 ) Rauch P.
                     
103 25.5.2014 10,30 1.NH Brno Sokol Tymákov 17 : 17 ( 10 : 10 ) Šimánek P.
104 25.5.2014 11,00 Sokol Krčín TJ S.Nezvěstice 18 : 17 ( 8 : 10 ) Ziegler M.
106 25.5.2014 10,30 Sokol Svinov DIOSS Nýřany 15 : 21 ( 5 : 9 ) Buřval J.
107 25.5.2014 10,30 TJ S.Opatovice SK Studénka 20 : 19 ( 9 : 12 ) Lenfeld A.
108 25.5.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Rokytnice 21 : 19 ( 11 : 6 ) Sýkora T.
1. LIGA ŽEN více zde  
309 24.5.2014 14,30 Sokol Krčín SK Chomutov NH 21 : 16 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
310 24.5.2014 16,00 Sokol Dobruška TJ Šr.Žatec 29 : 12 ( 16 : 7 ) Ziegler M.
311 24.5.2014 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 8 : 10 ( 5 : 6 ) Buřval J.
312 24.5.2014 15,00 Spartak Modřany TJ Přichovice 12 : 29 ( 7 : 13 ) Jančík P.
313 24.5.2014 14,30 Sokol Blovice SK Studénka 11 : 8 ( 7 : 5 ) Hejl Z.
314 24.5.2014 14,30 Sokol Tymákov TJ S.Rokytnice 24 : 14 ( 12 : 5 ) Kotlář P.
                     
303 25.5.2014 10,30 Sokol Dobruška SK Chomutov NH 30 : 20 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
304 25.5.2014 9,30 Sokol Krčín TJ Šr.Žatec 15 : 10 ( 6 : 4 ) Zielger M.
305 25.5.2014 15,30 Spartak Modřany TJ Přeštice 9 : 12 ( 2 : 6 ) Slavík V.
306 25.5.2014 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Přichovice 6 : 14 ( 4 : 10 ) Kotlář P.
307 25.5.2014 11,00 Sokol Tymákov SK Studénka 20 : 5 ( 10 : 3 ) Baumruk J.
308 25.5.2014 10,30 Sokol Blovice TJ S.Rokytnice 14 : 15 ( 9 : 6 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde  
514 24.5.2014 16,00 Jiskra Raspenava TJ S.Záluží 11 : 11 ( 5 : 6 ) Adámek J.
                     
503 25.5.2014 15,00 TJ S.Kyšice Baník Most NH 20 : 16 ( 12 : 13 ) Šimice V.
504 25.5.2014 16,00 TJ S.Ejpovice TJ Šr. Žatec 21 : 21 ( 10 : 8 ) Zimmermann L.
505 25.5.2014 10,45 TJ Litohlavy TJ Avia Čakovice 13 : 20 ( 6 : 12 ) Kalčík Z.
506 25.5.2014 14,30 TJ Všenice NH Řevnice 24 : 17 ( 13 : 11 ) Hejl Z.
507 25.5.2014 10,30 Jiskra Raspenava TJ Vřeskovice 19 : 14 ( 10 : 6 ) Adámek J.
508 25.5.2014 10,30 TJ S.Podlázky TJ S.Záluží 25 : 19 ( 13 : 11 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde  
713 24.5.2014 16,00 KNH MS Brno S. Albrechtičky 23 : 16 ( 10 : 7 ) Šimek M.
                     
703 25.5.2014 10,15 SKNH Veselí n/M. Sokol Dobruška 21 : 15 ( 11 : 6 ) Šimek M.
704 25.5.2014 10,30 TJ S.Podh.Újezd TJ S.Vracov 23 : 18 ( 12 : 9 ) Zimmermann L.
705 25.5.2014 10,30 TJ Chropyně Jiskra Humpolec 12 : 16 ( 7 : 10 ) Šotner J.
706 25.5.2014 14,15 TJ S.Osek n/B. Autonot Jihlava 19 : 14 ( 6 : 6 ) Jurtík P.
707 25.5.2014 10,30 Draken Brno S. Albrechtičky 14 : 12 ( 5 : 6 ) Paško P.
708 25.5.2014 10,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 22 : 20 ( 11 : 10 ) Bukovský J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.