Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 23. - 24. 9. 2017

Publikováno: 24.9.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 23. - 24. 9. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
31 24.9.2017 14,30 TJ S. Podlázky SSK Vítkovice 17 : 13 ( 9 : 3 ) Bukovský J.
32 24.9.2017 12,00 TJ S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice 17 : 12 ( 7 : 6 ) Sýkora T.
33 24.9.2017 11,00 Sokol Krčín SKNH Veselí n/M 22 : 19 ( 12 : 11 ) Ziegler M.
34 24.9.2017 11,00 TJ Přeštice TJ Žatec A 24 : 11 ( 11 : 5 ) Hejl Z.
35 24.9.2017 14,00 TJ Plzeň-Újezd DIOSS Nýřany A 21 : 18 ( 11 : 8 ) Adámek J.
36 24.9.2017 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 19 : 20 ( 10 : 11 ) Kalčík Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
431 24.9.2017 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 21 : 24 ( 12 : 10 ) Kult L.
432 24.9.2017 13,30 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 19 : 10 ( 10 : 3 ) Baumruk J.
433 24.9.2017 10,45 TJ Litohlavy TJ Všenice 23 : 25 ( 13 : 12 ) Slavík V.
434 24.9.2017 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec B 26 : 23 ( 13 : 10 ) Plaček R.
435 24.9.2017 15,00 Baník Most NH DIOSS Nýřany B 19 : 13 ( 12 : 5 ) Martínek V.
436 24.9.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Avia Čakovice 14 : 26 ( 7 : 13 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
631 24.9.2017 11,00 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 17 : 17 ( 7 : 7 ) Václavek J.
632 24.9.2017 10,30 KNH MS Brno Sokol Svinov 23 : 17 ( 11 : 6 ) Šimánek P.
633 24.9.2017 10,30 SK Studénka TJ S. Osek n/B 14 : 11 ( 6 : 2 ) Přikryl M.
634 24.9.2017 14,30 Sokol Kokory Jiskra Humpolec 17 : 13 ( 7 : 8 ) Jurtík P.
635 24.9.2017 10,15 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 16 : 12 ( 8 : 7 ) Kotlář P.
636 24.9.2017 9,00 Sokol Dobruška TJ S.Podh.Újezd 21 : 14 ( 7 : 6 ) Bittner L.
1. LIGA ŽEN více zde
219 23.9.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O TJ Žatec 10 : 12 ( 3 : 5 ) Paško P.
220 23.9.2017 15,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Dobruška 14 : 18 ( 6 : 9 ) Baumruk J.
221 23.9.2017 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 28 : 23 ( 15 : 11 ) Adámek J.
                     
222 24.9.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podlázky 12 : 9 ( 5 : 5 ) Gorpiel L.
223 24.9.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 17 : 16 ( 9 : 7 ) Jíra P.
224 24.9.2017 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 21 : 16 ( 10 : 7 ) Zadražil S.
225 24.9.2017 14,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 19 : 14 ( 10 : 7 ) Rauch P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
814 23.9.2017 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 25 : 16 ( 11 : 7 ) Kalčík Z.
815 23.9.2017 14,30 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 13 : 19 ( 8 : 6 ) Plaček R.
828 23.9.2017 9,00 Spartak Modřany KNH Litvínov 16 : 17 ( 5 : 8 ) Bláha J.
                     
816 24.9.2017 15,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov B 14 : 16 ( 9 : 9 ) Bartáková A.
817 24.9.2017 9,00 TJ S. Ejpovice SK Chomutov NH 18 : 15 ( 8 : 7 ) Šimice V.
818 24.9.2017 14,30 Sokol Blovice KNH Litvínov 22 : 17 ( 9 : 9 ) Bláha J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
913 23.9.2017 13,30 TJ S.Opatovice n/L Draken Brno 22 : 13 ( 13 : 5 ) Malý J.
914 23.9.2017 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 16 : 14 ( 6 : 10 ) Bartáková
                     
916 24.9.2017 9,30 Draken Brno TJ Pustějov 28 : 23 ( 14 : 10 ) Václavek J.
917 24.9.2017 10,00 Sportklub Náchod Sokol Svinov 12 : 9 ( 7 : 6 ) Doležal J.
918 24.9.2017 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ S.Opatovice n/L 19 : 14 ( 7 : 3 ) Erhart M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.