Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 23. - 24. 5. 2015

Publikováno: 24.5.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 23. - 24. 5. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
115 24.5.2015 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd 26 : 20 ( 14 : 8 ) Sýkora T.
116 24.5.2015 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Podlázky 19 : 17 ( 10 : 12 ) Adámek J.
117 24.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Nezvěstice 22 : 16 ( 9 : 8 ) Baumruk J.
118 24.5.2015 10,30 TJ S. Rokytnice 1.NH Brno 24 : 18 ( 13 : 5 ) Ziegler M.
119 24.5.2015 11,00 SK Studénka Draken Brno 15 : 14 ( 8 : 7 ) Maiwaelder
120 24.5.2015 11,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 16 : 18 ( 7 : 9 ) Přikryl M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
497 24.5.2015 15,00 NH Řevnice TJ Avia Čakovice 18 : 17 ( 11 : 9 ) Barabáš M.
498 24.5.2015 10,45 TJ Litohlavy Baník Most NH 22 : 19 ( 13 : 10 ) Jíra P.
499 24.5.2015 10,30 KNH Chomutov TJ Šr. Žatec 12 : 21 ( 6 : 12 ) Šimice V.
500 24.5.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ S. Ejpovice 16 : 16 ( 10 : 9 ) Malý J.
501 24.5.2015 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 20 : 15 ( 7 : 7 ) Bešta J.
502 24.5.2015 14,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 27 : 24 ( 13 : 12 ) Slavík V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
701 23.5.2015 16,00 Sokol Svinov Sokol Kokory 18 : 15 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
                     
697 24.5.2015 10,00 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 17 : 12 ( 7 : 5 ) Lenfeld A.
698 24.5.2015 10,15 SK NH Veselí n/M. TJ S. Ostopovice 22 : 12 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
699 24.5.2015 9,00 Sokol Dobruška TJ Podhorní Újezd 21 : 18 ( 13 : 10 ) Václavek J.
700 24.5.2015 14,15 TJ S. Osek n/B. SSK Vítkovice 17 : 19 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
702 24.5.2015 14,00 Sokol Albrechtičky TJ Stará Ves n/O. 9 : 15 ( 4 : 5 ) Maiwaelder
1. LIGA ŽEN více zde
297 23.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 23 : 15 ( 12 : 4 ) Barabáš M.
298 23.5.2015 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ S. Blovice 15 : 11 ( 7 : 3 ) Přikryl M.
                     
299 24.5.2015 10,30 TJ Příchovice TJ S. Rokytnice 32 : 19 ( 15 : 13 ) Slavík V.
300 24.5.2015 9,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 20 : 21 ( 10 : 11 ) Sýkora T.
301 24.5.2015 10,00 TJ S. Blovice SK Studénka 11 : 13 ( 6 : 6 ) Hejl Z.
302 24.5.2015 15,15 SK Chomutov NH Sokol Krčín 17 : 28 ( 4 : 10 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
846 23.5.2015 14,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice B 19 : 21 ( 8 : 7 ) Toman I.
                     
847 24.5.2015 10,00 TJ Šr. Žatec SK Chomutov NH B 27 : 14 ( 15 : 5 ) Jezbera V.
848 24.5.2015 10,30 TJ J.Raspenava Sokol Bakov 10 : 11 ( 5 : 6 ) Kotlář P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
957 23.5.2015 16,00 TJ S. Vracov TJ S.Opatovice 14 : 18 ( 8 : 9 ) Jurtík P.
                     
946 24.5.2015 11,00 TJ Sp. Modřany SK Náchod 18 : 17 ( 12 : 11 ) Erhart M.
947 24.5.2015 11,00 Draken Brno TJ S.Opatovice 14 : 13 ( 5 : 4 ) Šotner J.
948 24.5.2015 13,30 Sokol Svinov TJ S. Vracov 12 : 12 ( 5 : 3 ) Paško P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.