Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


První finálový zápas 1. ligy mužů 2021/22

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 23. - 24. 4. 2022

Publikováno: 24.4.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 23. a 24. dubna 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
98 24.04.2022 15,00 Sokol Svinov Sokol Rokytnice 16 : 20 ( 7 : 11 ) Gorpiel L.
99 24.04.2022 12,30 S.Opatovice n/L Sokol Krčín 19 : 13 ( 7 : 5 ) Malý J.
100 24.04.2022 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Nezvěstice 19 : 12 ( 10 : 4 ) Hejl Z.
101 24.04.2022 10,30 TJ Nýřany TJ Avia Čakovice 15 : 20 ( 10 : 15 ) Zimmermann
102 24.04.2022 11,00 TJ Přeštice TJ Příchovice 19 : 15 ( 9 : 9 ) Maiwaelder
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
445 23.04.2022 16,00 TJ Sp. Modřany TJ S. Ejpovice 18 : 19 ( 7 : 10 ) Leinweber C.
437 24.04.2022 13,00 KNH Chomutov TJ Žatec 12 : 18 ( 3 : 7 ) Jíra P.
438 24.04.2022 15,00 TJ S. Kyšice TJ Plzeň-Litice 18 : 14 ( 12 : 9 ) Málek Jos.
439 24.04.2022 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 17 : 21 ( 9 : 8 ) Málek Jan
440 24.04.2022 14,30 Sokol Tymákov B TJ Sp. Modřany 23 : 14 ( 10 : 2 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
637 24.04.2022 13,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 12 : 13 ( 6 : 5 ) Gorpiel L.
638 24.04.2022 10,30 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 26 : 16 ( 11 : 9 ) Šimánek P.
639 24.04.2022 10,30 Draken Brno TJ Jiskra Humpolec 18 : 18 ( 9 : 10 ) Václavek J.
640 24.04.2022 11,30 TJ Chropyně 1. NH Brno 13 : 18 ( 7 : 10 ) Kratochvíl M.
1. LIGA ŽEN finálová skupina více zde
821 23.04.2022 16,00 Sokol Tymákov TJ Stará Ves n/O 30 : 7 ( 18 : 2 ) Zadražil S.
822 23.04.2022 16,00 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 26 : 20 ( 11 : 7 ) Jíra P.
823 23.04.2022 16,00 Sokol Bakov n/J Sokol Krčín 26 : 28 ( 13 : 14 ) Fišer F.
824 23.04.2022 11,00 Sokol Blovice Sokol Dobruška 21 : 32 ( 8 : 19 ) Šimice V.
825 24.04.2022 11,00 Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 26 : 10 ( 16 : 6 ) Hejl Z.
826 24.04.2022 9,30 TJ Přeštice TJ Stará Ves n/O 34 : 18 ( 17 : 9 ) Maiwaelder
827 24.04.2022 11,00 Sokol Bakov n/J Sokol Dobruška 16 : 29 ( 9 : 15 ) Barabáš M.
828 24.04.2022 10,30 Sokol Blovice Sokol Krčín 24 : 24 ( 15 : 14 ) Fišer F.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
872 23.04.2022 14,30 TJ S. Nezvěstice Baník Most NH 14 : 8 ( 12 : 4 ) Plaček R.
873 23.04.2022 14,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 19 : 27 ( 8 : 14 ) Barabáš M.
874 23.04.2022 14,30 Spartak Modřany KNH Chomutov 13 : 17 ( 7 : 9 ) Leinweber C.
875 24.04.2022 10,30 KNH Litvínov Baník Most NH 18 : 13 ( 11 : 8 ) Kult L.
876 24.04.2022 9,00 TJ Avia Čakovice KNH Chomutov 15 : 20 ( 7 : 11 ) Málek Jan
877 24.04.2022 11,00 Spartak Modřany TJ S. Ejpovice 14 : 16 ( 9 : 11 ) Málek Jos.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
902 23.04.2022 10,45 TJ S. Vracov TJ Pustějov 23 : 12 ( 8 : 5 ) Kuchařík M.
903 24.04.2022 10,30 SK Studénka TJ S. Vracov 15 : 24 ( 9 : 14 ) Jurtík P.
904 24.04.2022 12,00 Draken Brno Sokol Svinov 13 : 13 ( 8 : 5 ) Václavek J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.