Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 23. - 24. 4. 2016

Publikováno: 24.4.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 23. - 24. 4. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
91 23.4.2016 16,00 Sokol Krčín 1. NH Brno 19 : 17 ( 10 : 9 ) Malý Jan
101 23.4.2016 14,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 28 : 24 ( 15 : 12 ) Bešta J.
                     
92 24.4.2016 14,30 TJ S. Podlázky SK Studénka 25 : 24 ( 11 : 12 ) Václavek J.
93 24.4.2016 14,00 SSK Vítkovice TJ S. Rokytnice 17 : 12 ( 7 : 6 ) Ziegler M.
94 24.4.2016 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 22 : 15 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
95 24.4.2016 11,30 Šroubárna Žatec Sokol Tymákov 12 : 21 ( 6 : 11 ) Adámek J.
96 24.4.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd 15 : 14 ( 8 : 10 ) Sýkora T.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
467 24.4.2016 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 20 : 17 ( 10 : 10 ) Plaček R.
468 24.4.2016 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 15 : 21 ( 8 : 11 ) Rauch P.
469 24.4.2016 16,00 TJ S. Záluží TJ Příchovice 13 : 18 ( 11 : 10 ) Jezbera V.
470 24.4.2016 16,00 Jiskra Raspenava TJ Avia Čakovice 9 : 10 ( 5 : 7 ) Beran M.
471 24.4.2016 15,00 NH Řevnice TJ DIOSS Nýřany B 19 : 29 ( 7 : 13 ) Váca J.
472 24.4.2016 15,00 Baník Most NH TJ Litohlavy 21 : 23 ( 9 : 11 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
667 24.4.2016 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 18 : 12 ( 10 : 8 ) Přikryl M.
668 24.4.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 16 : 11 ( 9 : 6 ) Paško P.
669 24.4.2016 10,00 KNH MS Brno Sokol Kokory 7 : 10 ( 3 : 7 ) Pechal R.
670 24.4.2016 10,30 TJ Podhorní Újezd Sokol Dobruška 19 : 24 ( 11 : 13 ) Václavek J.
671 24.4.2016 10,30 TJ Jiskra Humpolec SK NH Veselí n/M 20 : 14 ( 14 : 7 ) Erhart M.
672 24.4.2016 10,30 TJ S. Opatovice n/L Sokol Ostopovice 24 : 17 ( 12 : 7 ) Kotlář P.
1. LIGA ŽEN více zde
278 24.4.2016 17,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 23 : 12 ( 11 : 7 ) Slavík V.
279 24.4.2016 11,00 Sokol Krčín Draken Brno 26 : 11 ( 12 : 8 ) Malý J.
280 24.4.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. Šroubárna Žatec 20 : 18 ( 12 : 11 ) Šimánek P.
281 24.4.2016 15,30 SK Chomutov NH TJ Příchovice 5 : 19 ( 2 : 7 ) Bláha J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
837 24.4.2016 13,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 17 : 23 ( 10 : 11 ) Martínek V.
838 24.4.2016 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 11 : 16 ( 8 : 10 ) Šimice V.
839 24.4.2016 11,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 11 : 11 ( 7 : 4 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
925 24.4.2016 10,00 TJ Chropyně TJ S. Vracov 16 : 14 ( 8 : 5 ) Maiwaelder
926 24.4.2016 10,00 Sport klub Náchod TJ S.Opatovice n/L 20 : 14 ( 11 : 7 ) Jáneš L.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.