Svaz národní házené

117 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2022 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 21. - 22. 5. 2022

Publikováno: 22.5.2022

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 21. a 22. května 2022.

1. LIGA MUŽŮ více zde
121 21.05.2022 16,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 21 : 14 ( 11 : 6 ) Martínek V.
122 21.05.2022 16,00 TJ Nýřany Sokol Rokytnice 16 : 11 ( 7 : 7 ) Adámek J.
123 21.05.2022 16,00 S.Opatovice n/L Sokol Tymákov A 19 : 16 ( 10 : 7 ) Ziegler M.
124 21.05.2022 16,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 29 : 23 ( 11 : 12 ) Přikryl M.
125 21.05.2022 16,00 SK Studénka TJ Příchovice 20 : 20 ( 7 : 9 ) Váca J.
126 21.05.2022 16,00 Sokol Svinov TJ Přeštice 24 : 25 ( 14 : 12 ) Václavik A.
127 22.05.2022 10,30 TJ Nýřany TJ S. Podlázky 20 : 20 ( 10 : 10 ) Sýkora T.
128 22.05.2022 10,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Rokytnice 17 : 13 ( 10 : 6 ) Zimmermann L.
129 22.05.2022 10,30 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 20 : 19 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
130 22.05.2022 10,30 S.Opatovice n/L TJ Avia Čakovice 10 : 13 ( 6 : 7 ) Ziegler M.
131 22.05.2022 10,30 Sokol Svinov TJ Příchovice 21 : 26 ( 12 : 14 ) Václavik A.
132 22.05.2022 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 24 : 20 ( 11 : 8 ) Váca J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
451 22.05.2022 10,30 TJ Žatec TJ Všenice 15 : 17 ( 7 : 8 ) Kult L.
452 22.05.2022 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Ejpovice 20 : 20 ( 10 : 10 ) Hejl Z.
454 22.05.2022 15,00 TJ S. Kyšice TJ Sp. Modřany 24 : 11 ( 10 : 5 ) Zimmermann L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
651 22.05.2022 9,00 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 21 : 18 ( 12 : 11 ) Kotlář P.
652 22.05.2022 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 17 : 22 ( 11 : 14 ) Málek Jan
653 22.05.2022 11,00 SSK Vítkovice TJ Chropyně 29 : 22 ( 14 : 8 ) Černý M.
654 22.05.2022 10,30 KNH MS Brno 1. NH Brno 11 : 10 ( 6 : 5 ) Málek Jos.
1. LIGA ŽEN finálová skupina více zde
845 21.05.2022 17,30 Sokol Tymákov Sokol Dobruška 23 : 26 ( 14 : 14 ) Fišer F.
846 21.05.2022 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 20 : 17 ( 7 : 8 ) Hejl Z.
848 21.05.2022 16,00 Sokol Blovice TJ Stará Ves n/O 28 : 24 ( 13 : 14 ) Plaček R.
837 22.05.2022 13,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 26 : 26 ( 16 : 13 ) Adámek J.
838 22.05.2022 9,30 TJ Přeštice Sokol Dobruška 22 : 21 ( 12 : 13 ) Martínek V.
839 22.05.2022 10,30 Sokol Bakov n/J TJ Stará Ves n/O 25 : 18 ( 16 : 9 ) Jíra P.
840 22.05.2022 14,30 Sokol Blovice HK Hlinsko v Č. 19 : 22 ( 8 : 12 ) Sýkora T.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
884 22.05.2022 14,30 KNH Litvínov TJ S. Ejpovice 27 : 19 ( 16 : 8 ) Rauch P.
885 22.05.2022 12,30 TJ S. Nezvěstice KNH Chomutov 13 : 14 ( 6 : 5 ) Šimice V.
886 22.05.2022 11,00 TJ Sp. Modřany Baník Most NH 18 : 11 ( 7 : 7 ) Bláha J.
1. LIGA ŽEN sk.E více zde
911 22.05.2022 12,00 SK Studénka Sokol Svinov 20 : 14 ( 10 : 6 ) Váca J.
912 22.05.2022 15,00 TJ Pustějov TJ S. Vracov 5 : 16 ( 1 : 6 ) Černý M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.