Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 21. - 22. 5. 2016

Publikováno: 22.5.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 21. - 22. 5. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
119 21.5.2016 15,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov 23 : 20 ( 9 : 11 ) Bukovský J.
                     
115 22.5.2016 14,00 Sokol Krčín SK Studénka 19 : 14 ( 12 : 9 ) Málek Jos.
116 22.5.2016 14,30 TJ S. Podlázky SSK Vítkovice 20 : 16 ( 11 : 10 ) Sýkora T.
117 22.5.2016 10,30 TJ S. Rokytnice 1. NH Brno 26 : 19 ( 10 : 6 ) Bittner L.
118 22.5.2016 11,30 Šroubárna Žatec TJ S. Nezvěstice 15 : 14 ( 7 : 6 ) Jezbera V.
120 22.5.2016 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 17 : 16 ( 9 : 10 ) Baumruk J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
491 22.5.2016 14,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Záluží 20 : 21 ( 7 : 11 ) Hejl Z.
492 22.5.2016 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 14 : 18 ( 8 : 10 ) Rauch P.
493 22.5.2016 13,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 19 : 16 ( 8 : 8 ) Jíra P.
494 22.5.2016 10,45 TJ Litohlavy TJ Avia Čakovice 16 : 19 ( 8 : 9 ) Slavík V.
495 22.5.2016 15,00 Baník Most NH NH Řevnice 21 : 20 ( 10 : 6 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
691 21.5.2016 16,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 16 : 17 ( 8 : 8 ) Paško P.
                     
692 22.5.2016 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Kokory 26 : 18 ( 14 : 9 ) Planka Z.
693 22.5.2016 14,15 TJ S. Osek n/B Draken Brno 16 : 18 ( 10 : 7 ) Přikryl M.
694 22.5.2016 10,15 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 22 : 22 ( 7 : 11 ) Jurtík P.
695 22.5.2016 10,30 TJ S.Opatovice n/L Jiskra Humpolec 25 : 16 ( 12 : 6 ) Váca J.
696 22.5.2016 10,15 SK NH Veselí n/M TJ Podhorní Újezd 21 : 14 ( 10 : 6 ) Havlík J.
1. LIGA ŽEN více zde
297 21.5.2016 16,00 Sokol Tymákov TJ Příchovice 12 : 11 ( 9 : 7 ) Kalčík Z.
298 21.5.2016 16,15 Šroubárna Žatec SK Chomutov NH 23 : 14 ( 14 : 7 ) Barabáš M.
                     
299 22.5.2016 11,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 24 : 12 ( 11 : 9 ) Zimmermann
300 22.5.2016 11,30 Sokol Dobruška Sokol Krčín 27 : 18 ( 18 : 8 ) Málek Jan
302 22.5.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. Draken Brno 28 : 10 ( 14 : 6 ) Václavek J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
846 21.5.2016 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Podlázky 28 : 20 ( 14 : 8 ) Kalčík Z.
848 21.5.2016 17,00 TJ Plzeň-Újezd Spartak Modřany 20 : 12 ( 9 : 9 ) Holý J.
                     
847 22.5.2016 14,30 Sokol Blovice Baník Most NH 25 : 11 ( 15 : 8 ) Holý J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
931 22.5.2016 9,00 TJ S.Opatovice n/L TJ Chropyně 17 : 18 ( 9 : 9 ) Váca J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.