Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 21. - 22. 4. 2018

Publikováno: 22.4.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 21. - 22. 4. 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
115 21.4.2018 15,00 TJ S. Podlázky SKNH Veselí n/M 19 : 16 ( 7 : 7 ) Bláha J.
                     
91 22.4.2018 11,30 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice 16 : 19 ( 7 : 10 ) Bukovský J.
92 22.4.2018 11,30 TJ S.Opatovice n/L SKNH Veselí n/M 21 : 19 ( 12 : 11 ) Malý J.
93 22.4.2018 11,00 Sokol Krčín SSK Vítkovice 22 : 20 ( 11 : 11 ) Jáneš L.
94 22.4.2018 14,00 DIOSS Nýřany A TJ Žatec A 25 : 25 ( 14 : 16 ) Baumruk J.
95 22.4.2018 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 21 : 19 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
96 22.4.2018 14,30 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 22 : 11 ( 15 : 6 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
467 22.4.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Litohlavy 26 : 14 ( 14 : 7 ) Jíra P.
468 22.4.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 16 : 21 ( 9 : 9 ) Adámek J.
469 22.4.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 26 : 21 ( 16 : 13 ) Hejl Z.
470 22.4.2018 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Žatec B 22 : 18 ( 8 : 6 ) Váca J.
471 22.4.2018 15,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 17 : 16 ( 6 : 6 ) Škabrada M.
472 22.4.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T DIOSS Nýřany B 26 : 21 ( 14 : 11 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
667 22.4.2018 11,00 Draken Brno SK Studénka 16 : 19 ( 9 : 12 ) Paško P.
668 22.4.2018 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 19 : 12 ( 11 : 8 ) Oweis K.
669 22.4.2018 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 23 : 18 ( 13 : 12 ) Přikryl M.
670 22.4.2018 9,00 TJ S.Podh.Újezd Jiskra Humpolec 21 : 14 ( 12 : 10 ) Beran M.
671 22.4.2018 10,30 Sokol Ostopovice Sokol Kokory 20 : 14 ( 12 : 10 ) Václavík A.
672 22.4.2018 10,30 Sokol Dobruška 1. NH Brno 23 : 10 ( 12 : 4 ) Václavek J.
1. LIGA ŽEN více zde
262 21.4.2018 13,00 TJ Stará Ves n/O TJ Přeštice 12 : 19 ( 3 : 10 ) Ziegler M.
                     
263 22.4.2018 14,30 Sokol Tymákov A TJ Žatec 27 : 7 ( 15 : 3 ) Zadražil S.
264 22.4.2018 13,00 TJ S. Podlázky Sokol Dobruška 21 : 28 ( 12 : 14 ) Bukovský J.
265 22.4.2018 9,30 Sokol Krčín TJ Příchovice 17 : 22 ( 8 : 11 ) Jáneš L.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
834 22.4.2018 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 13 : 12 ( 8 : 5 ) Plaček R.
836 22.4.2018 12,30 Sokol Tymákov B SK Chomutov NH 22 : 14 ( 10 : 9 ) Kalčík Z.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
934 22.4.2018 13,00 HK Hlinsko v Č. Draken Brno 24 : 18 ( 13 : 11 ) Šimánek P.
935 22.4.2018 9,30 TJ S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 17 : 8 ( 9 : 2 ) Malý J.
936 22.4.2018 13,30 Sokol Svinov TJ Pustějov 17 : 12 ( 9 : 5 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.