Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 20. - 21. 9. 2014

Publikováno: 21.9.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 20. - 21. 9. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
25 21.9.2014 10,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 15 : 20 ( 8 : 9 ) Toman I.
26 21.9.2014 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany 23 : 23 ( 13 : 14 ) Jančík P.
27 21.9.2014 11,00 Sokol Tymákov TJ S.Podlázky 17 : 19 ( 5 : 11 ) Baumruk J.
28 21.9.2014 14,00 1.NH Brno TJ S.Opatovice 19 : 15 ( 12 : 10 ) Šimánek P.
29 21.9.2014 11,00 Draken Brno TJ S. Rokytnice 16 : 19 ( 7 : 7 ) Kratochvíl M.
30 21.9.2014 11,00 SK Studénka Sokol Krčín 23 : 14 ( 11 : 9 ) Václavek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
425 21.9.2014 9,30 TJ Litohlavy TJ Avia Čakovice 13 : 23 ( 5 : 13 ) Bukovský J.
426 21.9.2014 10,30 KNH Chomutov Baník Most NH 18 : 23 ( 9 : 13 ) Šimice V.
427 21.9.2014 15,00 NH Řevnice TJ Šr. Žatec 16 : 20 ( 9 : 12 ) Kotlář P.
428 21.9.2014 16,00 TJ S. Záluží TJ S. Kyšice 23 : 22 ( 12 : 10 ) Bukovský J.
429 21.9.2014 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 21 : 22 ( 9 : 12 ) Adámek J.
430 21.9.2014 14,00 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 12 : 14 ( 7 : 7 ) Bešta J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
650 20.9.2014 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Dobruška 19 : 24 ( 9 : 15 ) Václavík A.
                     
625 21.9.2014 10,15 SK NH Veselí n/M. Jiskra Humpolec 23 : 17 ( 12 : 8 ) Paško P.
626 21.9.2014 8,30 TJ S.Podh.Újezd TJ S. Ostopovice 30 : 22 ( 17 : 9 ) Lenfeld A.
627 21.9.2014 10,00 KNH MS Brno Sokol Dobruška 20 : 17 ( 12 : 10 ) Šimánek P.
628 21.9.2014 14,15 TJ S. Osek n/B. Sokol Svinov 16 : 23 ( 10 : 11 ) Cedidlo J.
629 21.9.2014 13,30 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O. 18 : 20 ( 9 : 11 ) Pechal R.
630 21.9.2014 14,00 Sokol Albrechtičky SSK Vítkovice 12 : 11 ( 7 : 7 ) Havlík J.
1. LIGA ŽEN více zde
223 20.9.2014 16,00 SK Studénka Sokol Tymákov 8 : 19 ( 4 : 11 ) Pechal R.
224 20.9.2014 16,00 TJ S. Rokytnice Sokol Blovice 20 : 16 ( 11 : 8 ) Václavek J.
225 20.9.2014 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Přeštice 17 : 19 ( 11 : 11 ) Maiwaelder J.
226 20.9.2014 15,30 SK Chomutov NH TJ Příchovice 24 : 24 ( 14 : 16 ) Zimmermann
                     
227 21.9.2014 9,30 SK Studénka Sokol Blovice 10 : 13 ( 5 : 5 ) Václavek J.
228 21.9.2014 10,30 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 12 : 17 ( 6 : 10 ) Pechal R.
229 21.9.2014 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Příchovice 15 : 14 ( 6 : 8 ) Schmidt O.
230 21.9.2014 10,30 SK Chomutov NH TJ Přeštice 15 : 25 ( 8 : 13 ) Hejl Z.
231 21.9.2014 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 26 : 27 ( 12 : 13 ) Bittner L.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
819 20.9.2014 16,00 TJ J.Raspenava TJ Plzeň-Újezd 15 : 16 ( 7 : 7 ) Barabáš M.
                     
813 21.9.2014 12,00 Sokol Bakov TJ Plzeň-Újezd 19 : 20 ( 9 : 10 ) Liška A.
814 21.9.2014 12,00 SK Chomutov NH B TJ J.Raspenava 5 : 19 ( 1 : 10 ) Hejl Z.
815 21.9.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Přeštice B 12 : 12 ( 5 : 5 ) Jezbera V.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
905 20.9.2014 16,30 Draken Brno TJ S. Vracov 22 : 23 ( 10 : 10 ) Šotner J.
                     
913 21.9.2014 10,30 TJ S. Vracov TJ Sp. Modřany 17 : 19 ( 14 : 10 ) Václavík A.
914 21.9.2014 15,00 Sokol Svinov TJ S.Opatovice 19 : 16 ( 8 : 4 ) Šotner J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.