Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 20. - 21. 5. 2017

Publikováno: 21.5.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 20. - 21. 5. 2017.

1. LIGA MUŽŮ více zde
115 21.5.2017 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 14 : 14 ( 8 : 7 ) Bešta J.
116 21.5.2017 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 22 : 21 ( 7 : 11 ) Baumruk J.
117 21.5.2017 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd 12 : 19 ( 8 : 9 ) Váca J.
118 21.5.2017 14,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 19 : 24 ( 7 : 11 ) Bittner L.
119 21.5.2017 11,00 Sokol Krčín TJ S. Rokytnice 20 : 17 ( 9 : 9 ) Erhart M.
120 21.5.2017 10,30 TJ S. Podlázky TJ S.Opatovice n/L 24 : 22 ( 12 : 12 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
474 20.5.2017 20,00 Baník Most NH Sp.Rožmitál p/T. 28 : 18 ( 14 : 7 ) Martínek V.
                     
491 21.5.2017 8,45 DIOSS Nýřany B Jiskra Raspenava 23 : 19 ( 12 : 10 ) Bešta J.
492 21.5.2017 10,45 TJ Litohlavy Baník Most NH 19 : 16 ( 12 : 8 ) Zadražil S.
493 21.5.2017 16,00 TJ Šroub. Žatec Sp.Rožmitál p/T. 25 : 22 ( 13 : 12 ) Kult L.
494 21.5.2017 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 21 : 19 ( 11 : 8 ) Sýkora T.
495 21.5.2017 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 23 : 15 ( 13 : 8 ) Jáneš L.
496 21.5.2017 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Záluží 17 : 16 ( 8 : 9 ) Holý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
715 20.5.2017 15,00 SKNH Veselí n/M Sokol Dobruška 21 : 14 ( 13 : 7 ) Přikryl M.
                     
691 21.5.2017 10,15 SKNH Veselí n/M TJ S. Ostopovice 21 : 15 ( 9 : 9 ) Jurtík P.
692 21.5.2017 10,30 Sokol Kokory Sokol Dobruška 23 : 25 ( 8 : 14 ) Ziegler M.
693 21.5.2017 14,00 TJ S. Podh.Újezd Jiskra Humpolec 22 : 20 ( 12 : 12 ) Černý M.
694 21.5.2017 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 15 : 14 ( 7 : 6 ) Paško P.
695 21.5.2017 10,30 Draken Brno SK Studénka 28 : 20 ( 16 : 10 ) Václavik A.
696 21.5.2017 15,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 15 : 22 ( 8 : 8 ) Přikryl M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
829 20.5.2017 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 23 : 6 ( 13 : 3 ) Bešta J.
830 20.5.2017 14,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov B 17 : 9 ( 11 : 7 ) Jíra P.
                     
831 21.5.2017 9,30 TJ Plzeň-Újezd SK Chomutov NH 22 : 4 ( 8 : 1 ) Sýkora T.
832 21.5.2017 14,00 TJ Stará Huť Sokol Blovice 7 : 23 ( 2 : 9 ) Hejl Z.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
929 20.5.2017 14,30 TJ S. Opatovice n/L TJ S. Vracov 19 : 13 ( 8 : 5 ) Kotlář P.
930 20.5.2017 16,00 Sport klub Náchod TJ Spartak Modřany 15 : 15 ( 8 : 8 ) Černý M.
                     
931 21.5.2017 10,00 Sport klub Náchod TJ S. Vracov 10 : 5 ( 6 : 2 ) Šimánek P.
932 21.5.2017 9,00 TJ S. Opatovice n/L TJ S. Podlázky 11 : 17 ( 5 : 7 ) Kotlář P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.