Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 2. - 3. 5. 2015

Publikováno: 3.5.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 2. - 3. 5. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
97 3.5.2015 16,00 Sokol Tymákov TJ Přeštice 19 : 20 ( 11 : 11 ) Baumruk J.
98 3.5.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 21 : 25 ( 12 : 9 ) Adámek J.
99 3.5.2015 13,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Podlázky 20 : 17 ( 10 : 8 ) Sýkora T.
100 3.5.2015 14,00 1.NH Brno Sokol Krčín 22 : 18 ( 12 : 6 ) Václavík A.
101 3.5.2015 10,30 TJ S.Opatovice n/L Draken Brno 18 : 17 ( 11 : 6 ) Václavek J.
102 3.5.2015 12,30 SK Studénka TJ S. Rokytnice 11 : 21 ( 6 : 11 ) Ziegler M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
479 2.5.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ Avia Čakovice 18 : 15 ( 10 : 9 ) Rauch P.
480 2.5.2015 16,00 TJ Všenice Baník Most NH 21 : 17 ( 11 : 6 ) Slavík V.
481 2.5.2015 14,00 TJ Vřeskovice KNH Chomutov 25 : 14 ( 14 : 7 ) Jíra P.
482 2.5.2015 14,30 TJ Příchovice TJ Šr. Žatec 17 : 24 ( 13 : 12 ) Hejl Z.
483 2.5.2015 15,00 NH Řevnice TJ S. Ejpovice 11 : 17 ( 7 : 10 ) Šimice V.
484 2.5.2015 15,00 TJ Litohlavy TJ S. Kyšice 16 : 17 ( 9 : 8 ) Adámek J.
                     
485 3.5.2015 10,30 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 12 : 17 ( 6 : 9 ) Sýkora T.
486 3.5.2015 10,30 TJ S. Záluží Baník Most NH 16 : 17 ( 8 : 4 ) Hejl Z.
487 3.5.2015 10,00 TJ Příchovice KNH Chomutov 24 : 13 ( 13 : 6 ) Bešta J.
488 3.5.2015 9,30 TJ Vřeskovice TJ Šr. Žatec 20 : 23 ( 12 : 14 ) Slavík V.
489 3.5.2015 10,30 NH Řevnice TJ S. Kyšice 10 : 11 ( 2 : 4 ) Šimice V.
490 3.5.2015 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Ejpovice 13 : 15 ( 5 : 8 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
679 2.5.2015 16,00 TJ S. Osek n/B. Jiskra Humpolec 12 : 16 ( 7 : 8 ) Poláček D.
680 2.5.2015 14,30 Sokol Kokory TJ S. Ostopovice 18 : 15 ( 8 : 7 ) Jurtík P.
681 2.5.2015 16,00 TJ Stará Ves n/O. TJ Podhorní Újezd 21 : 19 ( 12 : 8 ) Pechal R.
682 2.5.2015 14,00 Sokol Albrechtičky Sokol Dobruška 13 : 13 ( 6 : 5 ) Paško P.
683 2.5.2015 16,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 23 : 18 ( 11 : 11 ) Šotner J.
684 2.5.2015 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Svinov 20 : 19 ( 11 : 10 ) Váca J.
                     
685 3.5.2015 11,00 Sokol Kokory Jiskra Humpolec 15 : 14 ( 4 : 8 ) Poláček D.
686 3.5.2015 10,30 TJ S. Osek n/B. TJ S. Ostopovice 21 : 12 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
687 3.5.2015 9,00 Sokol Albrechtičky TJ Podhorní Újezd 15 : 22 ( 8 : 10 ) Pechal R.
688 3.5.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Dobruška 27 : 19 ( 12 : 4 ) Paško P.
689 3.5.2015 10,00 KNH MS Brno Sokol Svinov 21 : 16 ( 9 : 9 ) Václavík A.
690 3.5.2015 10,15 SK NH Veselí n/M. SSK Vítkovice 11 : 12 ( 7 : 6 ) Váca J.
1. LIGA ŽEN více zde
282 2.5.2015 16,00 SK Studénka TJ Přeštice 11 : 21 ( 6 : 14 ) Maiwaelder
283 2.5.2015 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Příchovice 22 : 18 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
284 2.5.2015 16,00 Sokol Krčín Sokol Blovice 18 : 9 ( 9 : 3 ) Přikryl M.
285 2.5.2015 16,00 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 21 : 30 ( 11 : 14 ) Barabáš M.
                     
286 3.5.2015 11,00 TJ S. Rokytnice TJ Přeštice 22 : 17 ( 8 : 8 ) Maiwaelder
287 3.5.2015 11,00 SK Studénka TJ Příchovice 17 : 16 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
288 3.5.2015 11,00 Sokol Dobruška Sokol Blovice 25 : 18 ( 12 : 6 ) Šimánek P.
289 3.5.2015 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov 15 : 26 ( 4 : 12 ) Přikryl M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
842 2.5.2015 15,15 SK Chomutov NH B Sokol Bakov 3 : 20 ( 1 : 9 ) Jezbera V.
                     
840 3.5.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Šr. Žatec 18 : 28 ( 7 : 14 ) Barabáš M.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
936 2.5.2015 10,00 SK Náchod TJ S.Opatovice 15 : 11 ( 10 : 8 ) Kotlář P.
                     
940 3.5.2015 11,00 TJ Sp. Modřany Draken Brno 13 : 8 ( 4 : 6 ) Bláha J.
941 3.5.2015 10,00 SK Náchod Sokol Svinov 22 : 12 ( 15 : 5 ) Kotlář P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.