Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 19. - 20. 9. 2015

Publikováno: 20.9.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 19. - 20. 9. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
25 20.9.2015 14,00 1. NH Brno Sokol Krčín 20 : 18 ( 10 : 9 ) Václavík A.
27 20.9.2015 10,30 TJ S. Rokytnice SSK Vítkovice 17 : 13 ( 8 : 7 ) Bittner L.
28 20.9.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 22 : 22 ( 13 : 11 ) Jíra P.
29 20.9.2015 16,15 Sokol Tymákov Šroubárna Žatec 23 : 14 ( 15 : 6 ) Baumruk J.
30 20.9.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany 16 : 19 ( 9 : 10 ) Malý J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
425 20.9.2015 16,00 TJ S. Záluží TJ S. Ejpovice 25 : 19 ( 12 : 9 ) Sýkora T.
426 20.9.2015 9,50 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 31 : 25 ( 17 : 14 ) Adámek J.
427 20.9.2015 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 15 : 12 ( 7 : 7 ) Slavík V.
428 20.9.2015 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Litohlavy 15 : 15 ( 9 : 8 ) Kalčík Z.
429 20.9.2015 15,00 NH Řevnice Baník Most NH 28 : 20 ( 13 : 12 ) Erhart M.
430 20.9.2015 15,00 Jiskra Raspenava DIOSS Nýřany B 17 : 22 ( 7 : 11 ) Beran M.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
625 20.9.2015 10,00 KNH MS Brno Sokol Svinov 18 : 18 ( 9 : 9 ) Jurtík P.
626 20.9.2015 13,30 Sokol Kokory TJ Stará Ves n/O 21 : 20 ( 11 : 7 ) Bittner L.
627 20.9.2015 11,00 Draken Brno TJ S. Osek n/B 13 : 12 ( 8 : 8 ) Paško P.
628 20.9.2015 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 23 : 14 ( 13 : 7 ) Přikryl M.
629 20.9.2015 10,30 Jiskra Humpolec S. Opatovice n/L 14 : 21 ( 5 : 13 ) Pechal R.
1. LIGA ŽEN více zde
223 19.9.2015 14,30 Sokol Bakov n/J HK Hlinsko v Č. 14 : 19 ( 8 : 9 ) Bláha J.
224 19.9.2015 16,00 Sokol Tymákov Draken Brno 19 : 13 ( 11 : 6 ) Hejl Z.
225 19.9.2015 16,00 Sokol Dobruška Šroubárna Žatec 21 : 10 ( 12 : 5 ) Leugner M.
226 19.9.2015 16,00 Sokol Krčín SK Chomutov NH 36 : 12 ( 20 : 7 ) Málek Josef
                     
227 20.9.2015 11,00 Sokol Bakov n/J Draken Brno 8 : 22 ( 3 : 14 ) Kotlář P.
228 20.9.2015 11,00 Sokol Tymákov HK Hlinsko v Č. 14 : 12 ( 8 : 6 ) Hejl Z.
229 20.9.2015 9,30 Sokol Dobruška SK Chomutov NH 41 : 10 ( 21 : 7 ) Přikryl M.
230 20.9.2015 11,00 Sokol Krčín Šroubárna Žatec 26 : 22 ( 14 : 11 ) Váca J.
231 20.9.2015 11,30 TJ Přeštice TJ Příchovice 7 : 14 ( 4 : 6 ) Toman I.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
813 20.9.2015 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov B 24 : 26 ( 8 : 15 ) Malý J.
814 20.9.2015 11,00 Spartak Modřany Baník Most NH 13 : 9 ( 7 : 6 ) Šimice V.
815 20.9.2015 14,30 Sokol Blovice TJ S. Podlázky 29 : 19 ( 14 : 7 ) Holý J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
909 20.9.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Vracov 18 : 15 ( 8 : 8 ) Planka Z.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.