Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 19. - 20. 5. 2018

Publikováno: 20.5.2018

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 19. - 20. 5. 2018.

1. LIGA MUŽŮ více zde
116 20.5.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Krčín 24 : 26 ( 12 : 15 ) Václavík A.
117 20.5.2018 15,00 SSK Vítkovice Sokol Rokytnice 18 : 19 ( 10 : 11 ) Ziegler M.
118 20.5.2018 11,00 Sokol Tymákov TJ Žatec A 31 : 27 ( 13 : 12 ) Jáneš L.
119 20.5.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 18 : 21 ( 8 : 14 ) Bukovský J.
120 20.5.2018 14,30 TJ Přeštice DIOSS Nýřany A 19 : 16 ( 10 : 7 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
491 20.5.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Vřeskovice 25 : 18 ( 10 : 9 ) Hejl Z.
492 20.5.2018 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 20 : 13 ( 11 : 6 ) Zimmermann
493 20.5.2018 10,45 TJ Litohlavy TJ Příchovice 16 : 22 ( 7 : 8 ) Leinweber C.
494 20.5.2018 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Žatec B 11 : 11 ( 7 : 4 ) Jíra P.
495 20.5.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T Baník Most NH 13 : 24 ( 6 : 11 ) Bláha J.
496 20.5.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Avia Čakovice 19 : 20 ( 9 : 9 ) Šimice V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
691 20.5.2018 11,00 Draken Brno Sokol Svinov 24 : 18 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
692 20.5.2018 10,30 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 22 : 16 ( 14 : 7 ) Maiwaelder
693 20.5.2018 10,30 SK Studénka TJ Stará Ves n/O 25 : 17 ( 10 : 5 ) Paško P.
694 20.5.2018 14,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 16 : 11 ( 8 : 8 ) Oweis K.
695 20.5.2018 10,30 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 20 : 14 ( 9 : 6 ) Šimánek P.
696 20.5.2018 14,30 Sokol Kokory TJ S.Podh.Újezd 24 : 16 ( 16 : 10 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN více zde
278 19.5.2018 16,00 TJ Přeštice TJ Příchovice 18 : 8 ( 9 : 4 ) Zimmermann
                     
279 20.5.2018 8,30 TJ S. Podlázky TJ Žatec 19 : 12 ( 9 : 5 ) Kotlář P.
280 20.5.2018 10,30 TJ Příchovice Sokol Krčín 22 : 16 ( 9 : 4 ) Kalčík Z.
281 20.5.2018 12,30 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 22 : 13 ( 10 : 8 ) Jáneš L.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
843 19.5.2018 16,00 Spartak Modřany KNH Litvínov 22 : 17 ( 12 : 8 ) Beran M.
844 19.5.2018 15,30 SK Chomutov NH Sokol Blovice 14 : 28 ( 6 : 14 ) Škabrada M.
845 19.5.2018 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 26 : 14 ( 13 : 7 ) Plaček R.
                     
846 20.5.2018 14,30 Sokol Tymákov B Spartak Modřany 13 : 13 ( 7 : 7 ) Plaček R.
847 20.5.2018 10,30 SK Chomutov NH TJ S. Ejpovice 24 : 21 ( 14 : 11 ) Malý J.
848 20.5.2018 10,30 KNH Litvínov Sokol Blovice 11 : 23 ( 6 : 11 ) Kult L.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
943 19.5.2018 14,30 Draken Brno S.Opatovice n/L 18 : 28 ( 9 : 13 ) Maiwaelder
944 19.5.2018 14,30 Sokol Svinov HK Hlinsko v Č. 28 : 24 ( 15 : 13 ) Gorpiel L.
945 19.5.2018 16,00 TJ Pustějov Sportklub Náchod 14 : 18 ( 9 : 10 ) Paško P.
                     
946 20.5.2018 14,00 TJ Pustějov Draken Brno 23 : 19 ( 7 : 10 ) Gorpiel L.
947 20.5.2018 9,00 Sokol Svinov Sportklub Náchod 14 : 20 ( 6 : 10 ) Kuchařík M.
948 20.5.2018 9,00 S.Opatovice n/L HK Hlinsko v Č. 31 : 25 ( 18 : 15 ) Václavík A.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.