Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - muži

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 18. - 19. 5. 2019

Publikováno: 19.5.2019

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 18. - 19. května 2019.

1. LIGA MUŽŮ více zde
94 18.5.2019 15,00 TJ S. Podlázky SK Studénka 20 : 16 ( 10 : 8 ) Adámek J.
130 18.5.2019 13,30 TJ Žatec A Sokol Rokytnice A 23 : 17 ( 12 : 6 ) Baumruk J.
                     
115 19.5.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Žatec A 21 : 18 ( 12 : 11 ) Jíra P.
117 19.5.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Nezvěstice 20 : 14 ( 9 : 7 ) Zadražil S.
118 19.5.2019 10,30 TJ S.Opatovice n/L SK Studénka 20 : 19 ( 12 : 13 ) Jáneš L.
119 19.5.2019 11,00 Sokol Krčín Sokol Rokytnice A 18 : 19 ( 11 : 11 ) Bukovský J.
120 19.5.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Podlázky 18 : 15 ( 8 : 6 ) Martínek V.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
476 19.5.2019 15,00 Jiskra Raspenava Sp.Rožmitál p/T 26 : 25 ( 13 : 14 ) Beran M.
477 19.5.2019 15,00 Baník Most NH TJ Žatec B 22 : 14 ( 12 : 5 ) Kult L.
478 19.5.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice Sokol Tymákov B 17 : 26 ( 9 : 13 ) Baumruk J.
479 19.5.2019 13,00 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 15 : 26 ( 5 : 16 ) Zimmermann
480 19.5.2019 14,00 TJ Všenice TJ Vřeskovice 28 : 17 ( 15 : 10 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
691 19.5.2019 14,00 1. NH Brno KNH MS Brno 12 : 12 ( 7 : 7 ) Václavik A.
692 19.5.2019 10,30 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 18 : 11 ( 10 : 7 ) Váca J.
693 19.5.2019 10,30 Sokol Dobruška Draken Brno 11 : 10 ( 6 : 4 ) Václavek J.
694 19.5.2019 10,30 Sokol Rokytnice B SSK Vítkovice 9 : 15 ( 5 : 5 ) Jurtík P.
695 19.5.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 24 : 31 ( 14 : 17 ) Ziegler M.
696 19.5.2019 10,15 SK NH Veselí n/M TJ S. Osek n/B 18 : 13 ( 12 : 7 ) Gorpiel L.
1. LIGA ŽEN více zde
261 19.5.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice A 16 : 15 ( 6 : 10 ) Plaček R.
262 19.5.2019 14,00 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 18 : 11 ( 6 : 6 ) Zadražil S.
263 19.5.2019 12,00 TJ Stará Ves n/O TJ S. Podlázky 0 : 0 nehráno Ziegler M.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
843 18.5.2019 15,00 TJ Žatec TJ Sp.Modřany 18 : 11 ( 11 : 10 ) Baumruk J.
844 18.5.2019 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice B 17 : 18 ( 8 : 7 ) Bukovský J.
845 18.5.2019 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 14 : 19 ( 8 : 7 ) Zadražil S.
                     
846 19.5.2019 11,30 TJ S. Ejpovice TJ Žatec 10 : 11 ( 6 : 5 ) Zimmermann L.
847 19.5.2019 9,00 Sokol Tymákov B Sokol Bakov n/J 14 : 15 ( 10 : 6 ) Adámek J.
848 19.5.2019 11,00 TJ Sp.Modřany TJ Přeštice B 20 : 24 ( 9 : 15 ) Šimánek P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
943 18.5.2019 14,30 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 21 : 16 ( 9 : 7 ) Leinweber C.
945 18.5.2019 13,00 S.Opatovice n/L Sokol Svinov 23 : 20 ( 12 : 10 ) Černý M.
                     
947 19.5.2019 9,00 SK Studénka Sokol Svinov 13 : 14 ( 7 : 7 ) Kuchařík M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.