Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 18. - 19. 4. 2015

Publikováno: 19.4.2015

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 18. - 19. 4. 2015.

1. LIGA MUŽŮ více zde
79 18.4.2015 16,00 1.NH Brno TJ Přeštice 21 : 20 ( 12 : 11 ) Václavek J.
80 18.4.2015 16,30 Draken Brno TJ DIOSS Nýřany 22 : 25 ( 11 : 11 ) Šimánek P.
81 18.4.2015 16,00 TJ S. Rokytnice TJ Plzeň-Újezd 19 : 21 ( 7 : 10 ) Ziegler M.
82 18.4.2015 16,00 SK Studénka TJ S.Podlázky 17 : 14 ( 9 : 6 ) Maiwaelder
83 18.4.2015 14,30 Sokol Tymákov Sokol Krčín 16 : 12 ( 9 : 5 ) Malý J.
84 18.4.2015 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Opatovice n/L 21 : 20 ( 13 : 8 ) Slavík V.
                     
85 19.4.2015 11,00 Draken Brno TJ Přeštice 15 : 20 ( 9 : 11 ) Šimánek P.
86 19.4.2015 11,55 1.NH Brno TJ DIOSS Nýřany 20 : 23 ( 12 : 13 ) Václavek J.
87 19.4.2015 11,00 SK Studénka TJ Plzeň-Újezd 22 : 24 ( 11 : 13 ) Přikryl M.
88 19.4.2015 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S.Podlázky 24 : 15 ( 12 : 5 ) Pechal R.
89 19.4.2015 8,30 Sokol Tymákov TJ S. Opatovice n/L 19 : 16 ( 9 : 9 ) Hejl Z.
90 19.4.2015 8,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 27 : 17 ( 15 : 10 ) Bláha J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
467 19.4.2015 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Šr. Žatec 12 : 12 ( 7 : 5 ) Jezbera V.
468 19.4.2015 15,00 Baník Most NH NH Řevnice 19 : 19 ( 9 : 10 ) Mixtaj L.
469 19.4.2015 10,45 TJ Litohlavy KNH Chomutov 16 : 10 ( 9 : 7 ) Rauch P.
470 19.4.2015 14,00 TJ Příchovice TJ S. Záluží 29 : 21 ( 16 : 7 ) Zadražil S.
471 19.4.2015 14,30 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 15 : 16 ( 6 : 12 ) Šimice V.
472 19.4.2015 14,00 TJ Vřeskovice TJ S. Kyšice 15 : 22 ( 6 : 13 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
675 18.4.2014 16,00 SK NH Veselí n/M. Sokol Dobruška 21 : 15 ( 9 : 6 ) Přikryl M.
                     
667 19.4.2015 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 17 : 11 ( 11 : 7 ) Váca J.
668 19.4.2015 10,15 TJ S. Ostopovice KNH MS Brno 18 : 24 ( 8 : 13 ) Šotner J.
669 19.4.2015 10,15 SK NH Veselí n/M. TJ S.Podhorní Újezd 22 : 19 ( 12 : 7 ) Jurtík P.
670 19.4.2015 14,00 Sokol Albrechtičky TJ S. Osek n/B. 12 : 9 ( 7 : 3 ) Maiwaelder
671 19.4.2015 13,30 Sokol Kokory SSK Vítkovice 8 : 17 ( 5 : 10 ) Pechal R.
672 19.4.2015 10,30 TJ Stará Ves n/O. Sokol Svinov 18 : 20 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
1. LIGA ŽEN více zde
268 18.4.2015 16,00 Sokol Tymákov SK Studénka 20 : 5 ( 12 : 2 ) Malý J.
269 18.4.2015 14,30 Sokol Blovice TJ S. Rokytnice 13 : 15 ( 5 : 4 ) Lenfeld A.
270 18.4.2015 16,00 TJ Přeštice HK Hlinsko v Č. 28 : 17 ( 14 : 9 ) Václavík A.
271 18.4.2015 16,00 TJ Příchovice SK Chomutov NH 24 : 17 ( 15 : 7 ) Sýkora T.
                     
272 19.4.2015 10,30 Sokol Blovice SK Studénka 12 : 7 ( 4 : 3 ) Lenfeld A.
273 19.4.2015 11,00 Sokol Tymákov TJ S. Rokytnice 25 : 18 ( 15 : 10 ) Hejl Z.
274 19.4.2015 11,30 TJ Příchovice HK Hlinsko v Č. 25 : 18 ( 12 : 11 ) Václavík A.
275 19.4.2015 11,00 TJ Přeštice SK Chomutov NH 25 : 14 ( 15 : 9 ) Baumruk J.
276 19.4.2015 12,00 Sokol Dobruška Sokol Krčín 31 : 27 ( 16 : 13 ) Jančík P.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
841 18.4.2015 14,30 TJ Přeštice B TJ J.Raspenava 21 : 15 ( 10 : 8 ) Václavík A.
                     
834 19.4.2015 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ J.Raspenava 29 : 18 ( 16 : 11 ) Kalčík Z.
835 19.4.2015 10,00 TJ Šr. Žatec Sokol Bakov 16 : 11 ( 5 : 7 ) Malý J.
836 19.4.2015 9,30 TJ Přeštice B SK Chomutov NH B 21 : 7 ( 11 : 4 ) Baumruk J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
934 19.4.2015 11,00 TJ Sp. Modřany Sokol Svinov 18 : 14 ( 9 : 6 ) Cedidlo J.
935 19.4.2015 9,30 Draken Brno TJ S. Vracov 21 : 19 ( 11 : 11 ) Šimánek P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.