Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 18. - 19. 10. 2014

Publikováno: 19.10.2014

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 18. - 19. 10. 2014.

1. LIGA MUŽŮ více zde
55 18.10.2014 16,30 TJ Přeštice Sokol Krčín 18 : 17 ( 11 : 12 ) Jančík P.
56 18.10.2014 16,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice 18 : 17 ( 7 : 10 ) Baumruk J.
57 18.10.2014 16,00 1.NH Brno TJ Plzeň-Újezd 20 : 24 ( 15 : 15 ) Václavek J.
58 18.10.2014 16,00 Draken Brno TJ S.Podlázky 18 : 13 ( 12 : 8 ) Liška A.
59 18.10.2014 16,00 TJ S. Rokytnice Sokol Tymákov 20 : 19 ( 10 : 10 ) Ziegler M.
60 18.10.2014 16,00 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 17 : 21 ( 7 : 12 ) Přikryl M.
                     
61 19.10.2014 11,55 TJ Přeštice TJ S.Opatovice 17 : 15 ( 7 : 7 ) Baumruk J.
62 19.10.2014 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 14 : 13 ( 7 : 3 ) Hejl Z.
63 19.10.2014 10,30 1.NH Brno TJ S.Podlázky 18 : 18 ( 13 : 13 ) Pechal R.
  nedohráno
64 19.10.2014 11,00 Draken Brno TJ Plzeň-Újezd 21 : 24 ( 9 : 13 ) Ziegler M.
65 19.10.2014 10,30 TJ S. Rokytnice TJ S. Nezvěstice 12 : 15 ( 7 : 8 ) Váca J.
66 19.10.2014 11,00 SK Studénka Sokol Tymákov 21 : 18 ( 8 : 8 ) Bukovský J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
455 18.10.2014 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 13 : 14 ( 8 : 6 ) Rauch P.
456 18.10.2014 15,00 Baník Most NH TJ S. Kyšice 14 : 18 ( 8 : 8 ) Toman I.
457 18.10.2014 16,00 TJ S. Záluží KNH Chomutov 21 : 11 ( 9 : 8 ) Bešta V.
458 18.10.2014 16,00 TJ Všenice TJ Šr. Žatec 15 : 15 ( 6 : 6 ) Jezbera V.
459 18.10.2014 14,00 TJ Vřeskovice NH Řevnice 15 : 15 ( 8 : 11 ) Jíra P.
460 18.10.2014 14,30 TJ Příchovice TJ Litohlavy 27 : 20 ( 18 : 10 ) Lenfeld A.
                     
461 19.10.2014 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Kyšice 19 : 11 ( 13 : 5 ) Málek J.
462 19.10.2014 10,30 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 16 : 17 ( 7 : 9 ) Adámek J.
463 19.10.2014 10,30 TJ S. Záluží TJ Šr. Žatec 17 : 19 ( 9 : 13 ) Slavík V.
464 19.10.2014 10,30 TJ Všenice KNH Chomutov 24 : 14 ( 11 : 5 ) Plaček R.
465 19.10.2014 9,30 TJ Vřeskovice TJ Litohlavy 20 : 17 ( 11 : 4 ) Bešta J.
466 19.10.2014 10,00 TJ Příchovice NH Řevnice 23 : 11 ( 14 : 6 ) Jezbera V.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
655 18.10.2014 16,00 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 22 : 16 ( 7 : 10 ) Kotlář P.
656 18.10.2014 15,30 TJ S. Ostopovice Sokol Svinov 17 : 21 ( 9 : 10 ) Šotner J.
657 18.10.2014 16,00 TJ S. Osek n/B. TJ S.Podh.Újezd 21 : 22 ( 12 : 11 ) Šimice V.
658 18.10.2014 14,30 Sokol Kokory Sokol Dobruška 14 : 14 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
659 18.10.2014 16,00 TJ Stará Ves n/O. KNH MS Brno 18 : 27 ( 9 : 23 ) Bukovský
660 18.10.2014 14,00 Sokol Albrechtičky SK NH Veselí n/M. 6 : 9 ( 3 : 5 ) Paško P.
                     
661 19.10.2014 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 18 : 16 ( 9 : 7 ) Václavek J.
662 19.10.2014 10,15 TJ S. Ostopovice SSK Vítkovice 20 : 21 ( 13 : 16 ) Grepl M.
663 19.10.2014 10,30 TJ S. Osek n/B. Sokol Dobruška 24 : 18 ( 16 : 8 ) Šimice V.
664 19.10.2014 11,00 Sokol Kokory TJ S.Podh.Újezd 26 : 12 ( 14 : 3 ) Šimánek P.
665 19.10.2014 10,30 TJ Stará Ves n/O. SK NH Veselí n/M. 15 : 14 ( 8 : 8 ) Paško P.
666 19.10.2014 9,00 Sokol Albrechtičky KNH MS Brno 16 : 19 ( 6 : 12 ) Přikryl M.
1. LIGA ŽEN více zde
251 18.10.2014 15,30 SK Chomutov NH Sokol Krčín 20 : 20 ( 10 : 13 ) Cedidlo J.
252 18.10.2014 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Dobruška 18 : 21 ( 10 : 10 ) Slavík V.
                     
253 19.10.2014 9,30 SK Studénka TJ S. Rokytnice 16 : 17 ( 6 : 10 ) Bukovský J.
254 19.10.2014 10,30 SK Chomutov NH Sokol Dobruška 9 : 13 ( 5 : 6 ) Toman I.
255 19.10.2014 11,55 HK Hlinsko v Č. Sokol Krčín 25 : 17 ( 9 : 9 ) Václavík A.
256 19.10.2014 14,30 TJ Příchovice Sokol Tymákov 19 : 14 ( 9 : 6 ) Lenfeld A.
257 19.10.2014 13,00 TJ Přeštice Sokol Blovice 25 : 13 ( 11 : 7 ) Baumruk J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
830 18.10.2014 15,00 TJ Přeštice B TJ Šr. Žatec 18 : 17 ( 8 : 7 ) Jančík P.
                     
825 19.10.2014 10,00 TJ Šr. Žatec TJ Plzeň-Újezd 18 : 12 ( 6 : 4 ) Cedidlo J.
826 19.10.2014 10,30 TJ J.Raspenava TJ Přeštice B 13 : 22 ( 6 : 11 ) Jíra P.
827 19.10.2014 14,30 Sokol Bakov SK Chomutov B 18 : 6 ( 10 : 4 ) Kotlář P.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
926 19.10.2014 15,00 Sokol Svinov SK Náchod 20 : 26 ( 5 : 12 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.