Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 17. - 18. 9. 2016

Publikováno: 18.9.2016

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 17. - 18. 9. 2016.

1. LIGA MUŽŮ více zde
25 18.9.2016 10,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany 22 : 22 ( 13 : 13 ) Holý J.
26 18.9.2016 14,15 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 16 : 18 ( 8 : 11 ) Hejl Z.
27 18.9.2016 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov 10 : 15 ( 7 : 6 ) Zadražil S.
28 18.9.2016 15,00 SSK Vítkovice TJ S.Opatovice n/L 19 : 20 ( 11 : 15 ) Václavek J.
29 18.9.2016 10,30 TJ S. Rokytnice 1. NH Brno 22 : 18 ( 9 : 8 ) Gorpiel L.
30 18.9.2016 14,30 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 16 : 10 ( 7 : 6 ) Přikryl M.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
425 18.9.2016 15,00 Jiskra Raspenava DIOSS Nýřany B 12 : 13 ( 8 : 6 ) Jezbera V.
426 18.9.2016 15,00 Baník Most NH TJ Litohlavy 15 : 15 ( 9 : 5 ) Sýkora T.
427 18.9.2016 10,30 Sp.Rožmitál p/T. TJ Šroub. Žatec 14 : 16 ( 5 : 7 ) Bláha J.
428 18.9.2016 10,30 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 16 : 12 ( 10 : 9 ) Slavík V.
429 18.9.2016 11,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 23 : 17 ( 13 : 8 ) Adámek J.
430 18.9.2016 15,00 TJ S. Záluží TJ S. Kyšice 22 : 17 ( 11 : 8 ) Rauch P.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
633 17.9.2016 15,00 Sokol Dobruška TJ S. Podh.Újezd 21 : 16 ( 15 : 9 ) Bittner L.
                     
625 18.9.2016 10,15 TJ S. Ostopovice SKNH Veselí n/M 15 : 17 ( 8 : 8 ) Jáneš L.
626 18.9.2016 10,30 Sokol Dobruška Sokol Kokory 11 : 20 ( 7 : 7 ) Bittner L.
627 18.9.2016 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Podh.Újezd 18 : 14 ( 8 : 6 ) Váca J.
628 18.9.2016 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 20 : 28 ( 12 : 15 ) Kotlář P.
629 18.9.2016 10,30 SK Studénka Draken Brno 19 : 15 ( 9 : 8 ) Ziegler M.
630 18.9.2016 10,30 KNH MS Brno Sokol Svinov 20 : 15 ( 6 : 7 ) Erhart M.
1. LIGA ŽEN více zde
213 18.9.2016 11,00 TJ Přeštice TJ Příchovice 20 : 13 ( 9 : 6 ) Baumruk J.
214 18.9.2016 16,00 Sokol Tymákov A TJ Šroub. Žatec 29 : 12 ( 15 : 5 ) Malý J.
215 18.9.2016 16,00 Sokol Krčín Sokol Dobruška 20 : 22 ( 8 : 10 ) Přikryl M.
216 18.9.2016 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Stará Ves n/O 19 : 15 ( 10 : 6 ) Václavík A.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
807 18.9.2016 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 18 : 9 ( 9 : 5 ) Malý J.
808 18.9.2016 10,30 SK Chomutov NH TJ Stará Huť 7 : 11 ( 5 : 8 ) Bukovský J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
907 18.9.2016 11,00 Spartak Modřany TJ S.Opatovice n/L 14 : 20 ( 7 : 8 ) Jíra P.
908 18.9.2016 13,00 TJ S. Vracov TJ S.Podlázky 10 : 18 ( 3 : 8 ) Jurtík P.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.