Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 17. - 18. 6. 2017

Publikováno: 18.6.2017

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 17. - 18. 6. 2017.

1. LIGA MUŽŮ – 1.finále více zde
137 18.6.2017 14,00 TJ Přeštice DIOSS Nýřany 16 : 15 ( 8 : 9 ) Sýkora, Rauch
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
521 17.6.2017 15,00 TJ S. Kyšice DIOSS Nýřany B 17 : 17 ( 10 : 10 ) Hejl Z.
522 17.6.2017 15,00 TJ S. Ejpovice TJ Litohlavy 16 : 13 ( 7 : 6 ) Baumruk J.
523 17.6.2017 15,00 Baník Most NH TJ Příchovice 23 : 26 ( 13 : 16 ) Martínek V.
524 17.6.2017 15,00 TJ Šroub. Žatec TJ Vřeskovice 21 : 20 ( 15 : 10 ) Kult L.
525 17.6.2017 15,00 Sp.Rožmitál p/T. TJ Všenice 22 : 21 ( 12 : 15 ) Zimmermann
526 17.6.2017 15,00 Jiskra Raspenava TJ S. Záluží 27 : 24 ( 12 : 14 ) Barabáš M.
                     
527 18.6.2017 10,30 TJ S. Ejpovice DIOSS Nýřany B 14 : 21 ( 8 : 10 ) Hejl Z.
528 18.6.2017 10,30 TJ S. Kyšice TJ Litohlavy 21 : 15 ( 9 : 7 ) Bešta J.
529 18.6.2017 10,30 TJ Šroub. Žatec TJ Příchovice 11 : 24 ( 9 : 12 ) Václavik A.
530 18.6.2017 10,30 Baník Most NH TJ Vřeskovice 26 : 23 ( 12 : 12 ) Kult L.
531 18.6.2017 10,30 Jiskra Raspenava TJ Všenice 20 : 19 ( 8 : 8 ) Barabáš M.
532 18.6.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T. TJ S. Záluží 25 : 20 ( 13 : 11 ) Jáneš L.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
721 17.6.2017 16,00 Sokol Svinov SKNH Veselí n/M 23 : 16 ( 14 : 9 ) Paško P.
722 17.6.2017 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Kokory 17 : 12 ( 11 : 6 ) Bukovský J.
723 17.6.2017 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 18 : 13 ( 7 : 7 ) Přikryl M.
724 17.6.2017 13,15 TJ S. Podh.Újezd SK Studénka 19 : 20 ( 9 : 11 ) Doležal J.
725 17.6.2017 16,00 Jiskra Humpolec Draken Brno 17 : 11 ( 9 : 7 ) Václavik A.
726 17.6.2017 16,00 TJ S. Ostopovice KNH MS Brno 18 : 13 ( 10 : 7 ) Bláha J.
                     
727 18.6.2017 11,30 TJ Stará Ves n/O SKNH Veselí n/M 21 : 22 ( 11 : 14 ) Bukovský J.
728 18.6.2017 11,30 Sokol Svinov Sokol Kokory 22 : 22 ( 13 : 8 ) Paško P.
729 18.6.2017 11,30 TJ S. Podh.Újezd TJ S. Osek n/B 28 : 20 ( 15 : 11 ) Doležal J.
730 18.6.2017 11,30 Sokol Dobruška SK Studénka 21 : 8 ( 10 : 4 ) Malý J.
731 18.6.2017 11,30 TJ S. Ostopovice Draken Brno 17 : 20 ( 7 : 10 ) Ziegler M.
732 18.6.2017 11,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 17 : 21 ( 9 : 8 ) Váca J.
2. LIGA ŽEN sk.A více zde
839 18.6.2017 10,30 SK Chomutov NH Sokol Blovice 11 : 22 ( 6 : 9 ) Jezbera V.
840 18.6.2017 14,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Újezd 11 : 24 ( 4 : 12 ) Adámek J.
2. LIGA ŽEN sk.B více zde
939 18.6.2017 10,30 TJ S. Vracov TJ S. Opatovice n/L 18 : 22 ( 10 : 10 ) Bláha J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.